הורוסקופ לימים 16-22 ביולי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל עדיין חיים בעבר אבל חושבים איך לשפר את ההווה?

טלה

תחושת הקביעות חשובה במישורי התעסוקה והאהבה. אל תאבדו סבלנות כלפי הילדים ובן/ת הזוג האוהב/ת אתכם. זהירות: קצות העצבים עלולים להכשיל אתכם. לכן, קחו פסק זמן וחישבו על השבוע הבא בו יתאים לבלויים מהנים ואולי גם לנופש מהמם אחר. אתם חייבים לשנות גישה. קוראים לזה יוזמה ואת זה אין לכם כרגע במאגר הסבלנות.

שור

אתם פועלים במרץ למען מישהו הזקוק לעזרתכם וזה עשוי להסב לכם אושר באהבה, ביוזמה ובפתיחות. כספים אינם באים בקלות, אבל בקרוב תרגישו בתפנית התחלתית טובה יותר. יש לכם קצת געגוע מול סוג ועניין, גם לתקופה של פעם וגם לדמות שאהבתם מאוד. רוצים לדעת פרטים? פנו לייעוץ אישי.  

תאומים

אתם עדיין חיים בעבר אבל חושבים איך לשפר את ההווה. אתם נהנים מאנרגיות יתר ונדמה שאין כוח שיוכל לכם. סלחו לעצמכם ביחס לפגיעה באחרים. מסלולים חדשים על רדאר השעמום מאותתים לכם לתכנן נסיעה. האמת? אין לכם המון זמן. בריאותכם חשובה. חלק מן הלב שייך לאהבה שהייתה שם כל הזמן.

סרטן

השבוע אתם נקלעים לאי נעימות בעבודה. יש לכם מידת אופטימיות מכיוון מקור כוח ישן וטוב. אם יישאר לכם זמן, צאו קצת אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב מאוחר חזקים יותר. זה הזמן לספורט מבוקר ולטיפוח הבריאות וכן לצמצם הרגלים רעים כמו עישון וכל דבר אחר המזיק לגוף.

אריה

הנשואים והמחויבים רגשית יחושו במחנק בנוגע למסגרות כובלות ושהם לא יכולים יותר להיות תקועים ללא יחס וקירבה מצד בן/ת הזוג ולא ידעו איך לגרום להחזירו. קנייה הקשורה לבית או שיפור המבנה גורמים לכם לנחת רוח. מישהו/מישהי ינסה/תנסה להכשיל אתכם במקום העבודה וזה קשור לקנאה ולפחדים מודחקים.

בתולה

שבוע יחסית מחויך. אתם אמנם זהירים, אבל תשתדלו שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון בנוגע לפתיחות בתחום האהבה. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם במקומות שונים או מאחורי גבכם. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. נושאים הקשורים לעבר שוב יעלו על הפרק. ייתכן שחלק מהם קשורים למגיע לכם או למישהו.

מאזניים

השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר ושבריו. נכונו לכם הפתעות. הציפיות לא יעמדו בקנה אחד עם הזיכרונות. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בעבודה או בפני משפחה וחברים. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. זה הזמן לחפש תשובות לשאלות המטרידות אתכם.

עקרב

אתם קצת מתוסכלים למרות שאתם משתדלים. שום דבר לא מביא אתכם לכדי סיפוק. בסוף השבוע תמנעו מריבה גדולה אם תצאו לבלות מחוץ לכותלי הבית. אתם צפויים לשינויים לטובה בכל הנוגע ליחסים קרובים ואינטימיים ומהטבות מרשויות המס והמדינה. לחלק מבני המזל: הקריירה תקועה במקום, אך זה הזמן לפעול במרץ בכל שטחי החיים.

קשת

השבוע אתם מצליחים להעז ולהוציא את רגשותיכם החוצה. הווידוי יקרב ביניכם ולבין דמות החשובה לכם מאוד והתסכולים בדבר פרידה ייעלמו בעקבותיו. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע משמח. לנשואים: אתם עדיין ממשיכים באותן הטעויות הרגשיות ולא מסוגלים לנתק את הקשר הכובל. זה הזמן לייעוץ אישי.

 גדי

קנייה/ מכירת כלי רכב או דבר יקר ייצאו אל הפועל, דבר שלו חיכיתם. פיתויים רומנטיים ימשכו אתכם. נושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחוד מפניו ושיש מוצא לבעיות הכלכליות והרגשיות. מטען רגשי יקר ימצא את דרכו אל היעד הנכון ויתרפא רק אם תדברו על המצוקות הרגשיות שלכם. בריאותכם חוזרת למיטבה.

דלי

העסק/עבודה ילחצו אתכם בגלל מכשול אנושי המלא בקנאה וברכושנות לתפקיד אותו רציתם הרבה זמן. למנסים פרק ב' יש חשש והם לא מאמינים בכל אחד. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית. לתקועים בקשר סודי ולמי שבסבך יחסים מתנדנדים כדאי לברר סופית היכן הם עומדים. רגעים נחמדים בקרב הילדים או האחיינים.

דגים

מערכת היחסים האישית תקבל מכת תסכול. הנשואים ירצו להתאחד באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. הרווקים או הפנויים שביניכם מצליחים להתבטא עד כדי הפיכה לכובשים מובהקים, בעיקר בשיחות הנפש שינהלו. אתם נגררים לקנאה ולהיות נאהבים, אבל לוחצים יותר מדיי על בן/ת הזוג בנושא זה. אתם סקרנים ובודקים בציציות.