הורוסקופ לימים 16-22 באפריל

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל מומלץ להחליט בנוגע לתחום הרומנטי גם אם זה במחיר גבוה מדיי?

טלה

יום העצמאות עושה לכם איזו תחושה של אופטימיות ומצב רוח טוב. עדיין הכול לא מושלם כפי שרציתם בגזרות שונות אבל מסתמן שינוי: בתחום הבין זוגי, בתפיסת העולם שלכם לגבי האהבה ובצורך לשנות את סוג העבודה שלכם. הבדידות מטרידה אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה.

שור

ביום העצמאות תיזכרו במי שהמשפחה איבדה בנסיבות טרגיות. אתם עסוקים סביב נושא הכספים, הרגשות וסביב אירוע משמח. מדברים איתכם על אהבה ועל גישור על פערים בתפיסת עולמכם, אך אתם מתעקשים שבן/ת הזוג ת/יזום את הקרבה המחודשת או שתכירו בדרך שלא קשורה לשידוכים או לאתרי אינטרנט. זה בדיוק הזמן לייעוץ אישי.

תאומים

המאמצים האחרונים למצוא עבודה תקועים ברשימת התוכניות הלא פתורות. בן/ת זוג עם בעיות אגו מוכרים. החליטו בנוגע לתחום הרומנטי גם אם זה במחיר גבוה מדיי. נושאי לימודים בסביבתכם זזים לכיוון היותר חיובי. זה הזמן לייעוץ אישי – במיוחד בתחום העבודה והזוגיות. אתם מעודדים חבר/ה או מישהו אחר הזקוק לעזרתכם.

סרטן

ביום העצמאות אתם בתחושה של 'לבד'. רגשות וגעגועים לכיוון העבר עולים וצפים. זה הזמן להשקיע מחשבה איך להחזיר את הרגשות של מישהו אחר כלפיכם, תוך כדי שאתם לא פוסלים קשר רגשי אחר הרוצה בכם. נושא העבודה תקין, אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים, מילות המפתח הן נחישות, התמדה, דבקות במטרה ואמונה.

אריה

יום העצמאות מסמל התחלה של משהו חדש במישור העסקי או התעסוקתי שתשרה בכם רגיעה ותקווה לטוב. אתם עדיין חוששים מן העתיד הכלכלי, אבל התחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם והוא משפיע מבחינה מורלית על כלל התחומים החשובים. הסתדרתם יפה בתקופת שיא הקורונה אך אתם מלווים בתחושת פחד לא מוסבר.

בתולה

זיקוקי יום העצמאות והחגיגות מסביב עושים לכם טוב השנה. איבדתם אדם יקר שהוא חסר. כלכלית: הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי ממשיכות להשפיע עליכם לטובה. ציפייה ותקווה לפגישה גורלית חשובה באופק הקרוב והיא קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי כאחד. זה הזמן היותר נכון להקשיב לעצות חכמות מאנשים מקצועיים.

מאזניים

אתם לחוצים בנושאים רגשיים המהולים בעיסוקים לקראת יום העצמאות. אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים, לעומת זאת בן/ת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת מכם כמו מאש, ללא הסבר שקוף וצלול. בתוך 40 יום אם תחזיקו מעמד במקום עבודתכם הנוכחי, אתם צפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג.

עקרב

השבוע ולמרות חג העצמאות המשמח כל לב, אתם נתקלים באנשים מסוימים העלולים לבחור בעיתוי לא נכון למריבות. הקפידו במיוחד שלא להתרחק מהמשפחה הקרובה והרחוקה יותר. סוף השבוע טוב להישאר בבית ולסדר את המחשבות בהקשר של חילוץ מתקיעות רגשית וכלכלית. שאר הימים יוקדשו לתיקון היחסים עם החברים משכבר הימים.

קשת

לצלילי מרש יום העצמאות המשמח, הסביבה הקרובה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. אתם מתחילים להתארגן טוב יותר בנוגע לאהבה, לעבודה וליחסים האישיים. ההתנגדות הסביבתית המוכרת לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת בגלל הקצרים האחרונים עם בני המשפחה הקרובה. צלצלו לייעוץ אישי לגבי רוב התחומים.

גדי

הרגשות יושפעו בסוף השבוע בשמחת חג העצמאות אך גם מניחוח רגשי בולט. היכולת להביא רגשות תעלה על כל דמיון. לפנויים: התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה. השתדלו לרסן את הפחדים מקשרים פרק ב'. אל תעמיסו יותר מדיי על עצמכם. צאו אל הטבע שעושה לכם טוב.

דלי

בחג העצמאות מצב הכוכבים טוב. נצלו את ההזדמנויות שבתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ומשפחתיים. קשר מן העבר יסרב להרפות מכם, אך אתם עומדים על כך שזה יחזור אך ורק בתנאים הרבה יותר טובים. שמרו על קשר עם נותני עצות חכמים ומרגיעים.

דגים

חג העצמאות מפיח בכם חיוך ותחושת שמחה ואינכם יודעים מדוע זה קורה. אתם מושפעים ממצב כוכבי גדוש בהפתעות. העבודה והתעסוקה חשובים לכם. האהבה מתחמקת לכם שוב בין הידיים המפוחדות שלכם. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו השבוע וכרגיל הילדים יישארו הנחמה היחידה שלהם. זה הזמן לייעוץ אישי ברוב התחומים המעורפלים שבחייכם.