הורוסקופ לימים 17-23 בדצמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל מומלץ השבוע להתגבר על טינה ישנה כלפי אובייקט מן העבר הרחוק?

טלה

השבוע הפתיל שלכם קצר ואתם עלולים להסתבך רגשית. אתם חוזרים לביטחון במהירות אבל שוכחים שאסור לשרוף את כל הגשרים. אתם מחכים לבשורה טובה שבסופו של דבר אכן תגיע. היו ברורים וחדים כלפי בן הזוג. הביעו את עמדתכם לפני שתיפלו באהבה. אתם שונאים שמקבלים את אהבתכם כמובנת מאליה.

שור

לאחר חודשי התבודדות שלא מרצון, אתם בתזוזה וזקוקים למפגשים ולחברה רחבה כחמצן לריאות. רומנטיקה ויחסים בין אישיים: אתם מרגישים שלגבי בן/ת הזוג שאתם כאמצעי כדי להגיע לשקט ולמשפחתיות. חסרים לכם פרגון וקרבה יתרה בימים אלה. אסור לכם להשלות את עצמכם ביחס לקריירה מטאורית מהירה. עליכם להיות זהירים ושקולים בנוגע לרוב התחומים.

תאומים

סימן של חזרה לעצמכם בתחום המפגשים החברתיים. אתם עשויים למצוא את עצמכם כמוקד התעניינות בשל הנדיבות והרצון להקשיב. שיחות עומק מול בן/ת הזוג תאפשר להגיע להפשרה. הילד/ה יהיה במרכז הדאגה. היזהרו לספר סודות כמוסים שכן הדבר יחמיא לכם תחילה אבל יכה בכם קשות לאחר מכן. אתם מתגעגעים למישהו שחשוב לכם.

סרטן

השבוע מומלץ להתגבר על טינה ישנה כלפי אובייקט מן העבר הרחוק. זה הזמן להשכין שלום עם המשפחה. בן/ת הזוג מתנה את המשך היחסים בפתיחות. הזדמנות לשפר את מיקומכם הערכי בעבודה. תכננו את המהלך הבא בתחום הקריירה. משהו שקשור לעתידכם בעבודה יבוא לידיעתכם. שמרו עדיין על בריאותכם מקהל צפוף ופרוע.

אריה

אתם מבולבלים ושוב נופלים בתחושה שהאהבה בעיניכם היא כאסון המקסים ביותר שאירע לכם. געגועים מוכרים אל העבר ולקשרים שהיו קרובים למימוש רציני. נושא הכספים מאוזן ומתחיל להסתדר. חלקכם מוצאים עיסוקים חדשים וחלקכם מוצאים עבודה. הצעה כלכלית בקרוב מאוד. התרופה שלכם היא השינה. האם ידוע לכם שהכרית היא היועצת הכי טובה?

בתולה

אנשים מתעניינת בכם במישור המקצועי. נצלו את זמנכם הפנוי ליציאה לשם חילוץ עצמות ונפש. כספים מגיעים ומאזנים את המצב. הזדמנות למצוא מקום עבודה חדש. אתם מהססים לגבי מקומכם בתחום הקריירה. טיפ: תעשו את המקסימום מבחינת החיפושים אחר עבודה. מעבר לקשת בענן יופיעו סימנים רומנטיים להם חיכיתם.

מאזניים

תחושת הבדידות מכרסמת בכם. אתם לא מצליחים לתקן את דרכיו/דרכיה של בן/בת הזוג. היחסים עם הסביבה הקרובה בקשיים. לאור כל אלה, ברירת המחדל שלכם תהיה למצוא את הדרכים ללכד את המשפחה מחדש. בעבודה תקבלו סיוע מחברים. תנו יד לאלה שהוכיחו נאמנותם כלפיכם. אתם רוצים אומץ לעבור למקום חדש הרחק מהכבלים הישנים.

עקרב

נושא הכספים עדיין יתפוס מקום חשוב. לא יהיה לכם פנאי לחברים שיחפשו את קרבתכם. במישור החברתי תסבלו מדחפים שגורמים לכם להתרחק מהכלל. אתם עדיין כועסים על בן/ת הזוג. לנשואים: הקשר עם האיש/ה עשוי להגיע לגבהים חיוביים. לא לדאוג ביחס לתשלומים ולחובות. הכספים יגיעו בזמן. טיפ: הקשיבו יותר למוסיקה שקטה ומרגיעה.

קשת

תקבלו קידום, כסף או הטבה במקום עבודתכם. במישור העסקים לכו על התחושה הפנימית ומובטח לכם כי תמצאו פתרון לכל בעיה שעל הפרק. הדגש על שינויים ברוב שטחי החיים. מישהו ינסה לבקש מכם בעקשנות משהו שאתם מסרבים למכור או לתת בדבר שינויים שלגביהם אתם ראויים. חפשו בריאות ורוגע. אל תפחדו מהלבד הזמני.

גדי

פיתוח המודעות העצמית בנושאים שקשורים לרגש הם מילת המפתח השבוע. למרות המצב במשק, המשיכו להשקיע בקריירה. לפנויים ולכמהים לאהבה: זה הזמן למצוא את המילים שיעשו לכם את החורף ואולי גם את החיים. לתקועים: זה הזמן לברר מה מעכב אתכם מלהתקדם. הקשיבו למוסיקה שקטה כאשר אתם קוראים, לומדים או לפני החלטות חשובות וגורליות.

 דלי

אתם שוב מנקים את אבק השנים מעל האהבה הישנה אך מהססים להתקרב עד הסוף. עליכם למחוק הרבה מהנאיביות. קחו פסק זמן על מנת ללמוד לקחים ולשנן עמדות שעד לפני זמן לא רב פחדתם לנקוט ולהחזיק בהן. גילוי הלב יזכה אתכם באהבה מכיוונים אחרים. פערי עמדות הולכים ונסגרים ביניכם ובין מישהו חשוב.

דגים

לאחר כמה חודשים של קיפאון, אתם חוזרים לעצמכם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. לפנויים: השבוע מצוין להתחלות רומנטיות וחברתיות חדשות או לשקול להעניק צ'אנס נוסף לחברים או לאחד מהמקורבים אל לבכם. הפגינו אומץ מול מוסדות, מעבידים וחברים. זכרו: חברים נמדדים ברגעים קשים. זה הזמן לייעוץ אישי, יעיל ומקיף.