הורוסקופ לימים 17-23 ביוני

איור: pixabay
איור: pixabay
לבני איזה מזלות מומלץ לאמץ את הכלל ש"הטוב בנכסים האו מצפון נקי'?

17-23.6

טלה

הקשיבו לאלה שאמרו לכם לשנות את דרככם בכל תחום, למרות שהם לא מבינים שכול אדם מתפתה לטעות ולעשות את הרע לעצמו. קריירה: החליטו זמנית לרדת מהעץ בנוגע למשרה כפי שרציתם ולבנות גשר שיהווה לכם כפשרה עם החלומות המקוריים. חפשו לעשות כסף שיאפשר לכם ללמוד או לפתוח את רעיון העסק שעליו חלמתם תמיד.

שור

נראה כי אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מגלה אהבה. במקום להגיב בכעס, מומלץ לספור עד עשר ולחשוב, כי הכוח לא יעזור במקרה זה. טיפ: המצפון הוא קולה של הנשמה. הקשיבו לה. כדאי לתכנן מראש צעדים נכונים לפתרון הבעיה הרומנטית, גמישות תביא לתוצאות מצוינות. הפתעה חיובית בתחום החברתי בזכות כישרון ההבעה שלכם.

תאומים

אל ייאוש, הכישלון הוא המפתח להצלחה. מי שלא מצא יחסי רעות בתחום העבודה, ימצא את מבוקשו. זה הזמן להגיע למודעות עצמית ומשם ליצירתיות מקורית וברוכה. בסוף השבוע: החלטה לגבי הזוגיות – לשם או לכאן. סימנים ראשונים לגמישות כלפיכם מכיוון בני המין השני. שיחה אקראית תוביל לחברות איתנה ומועילה.

סרטן

הניחו השבוע את הכעסים הישנים ותנו אמון בדמות שחולקת איתכם את החיים. קחו החלטה לכאן או לכאן בנוגע לזוגיות ולעבודה. הגדירו את גבולות האהבה כלפי בן/בת הזוג והשתדלו שלא לחצות אותם שוב לכיוונים קיצוניים – לטובה או לרעה. טיפ: הודאה בשגיאה היא חציו של תיקון המעוות.

אריה

זה הזמן לסגור את תריס האשליות להתעשרות המהירה, זכרו: לאט זה במהירות האור. בנוסף, כדאי ליזום מהלכים רציניים כלפי בן/בת הזוג ומובטחת לכם ההצלחה. מומלץ לדעת יותר על אנשים לפני שאתם נותנים בהם אמון. לאריות מוח חריף, הם מבחינים במשך שעה אחת מה שאחרים מבחינים בבני אדם במשך שנה שלמה.

בתולה

שימו לב לדמות שמחלקת איתכם את החיים. טיפ: מומלץ לכם לפתח מודעות עצמית לחסרונות ולחפש פתרונות לנושאים אלה. אתם משועממים ואינכם יודעים לשנות זאת. הכינו עצמכם לחופשה לה חיכיתם זמן רב. הכניסו תוכן רומנטי לחייכם. קחו ריזיקה לגבי בן/בת הזוג בנוגע לאהבה ולנתינה. טיפ השבוע:  מי שאינו רוצה דבר – עשיר דיו.

מאזניים

ההזדמנות למצוא את העבודה המתאימה עומדת בפתח. טיפ ותובנת השבוע: נשרים עפים למעלה כעצמאיים, כבשים מצטופפות יחדיו בחרדה. רגעים מרגשים בעת בילוי חברתי יחשפו בפניכם את חולשותיכם. השבוע אתם יכולים למצוא את השביל לקשר שאבד. מדובר באהבה שלא פקדתם זמן רב או ביחסים עכשוויים. התקיעות ביחס לזיווג מדאיגה אתכם במיוחד.

עקרב

השבוע ישטפו אתכם בביקורת במקומות עבודה. משמעות האהבה תכה בלב המתגעגע. אל תתרגשו מרכילות זולה ואל תיקחו דוגמה מרכלנים. זכרו: צלחת מקושטת ומנקרת עיניים איננה משמשת לאוכל. התסכול הגדול נובע מהקשר הרומנטי שאותו אתם סוחבים בלב מזה זמן רב מדיי. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי כדי להבין איך יוצאים מתקיעות השנים.

קשת

אל תתייאשו השבוע מרכילות שקשורה אליכם בקשר קלוש. תעמדו על דעתם באומץ, כי מי שנמלט נחשב לאשם. חלון הזדמנויות נפתח בפניכם בנוגע לעבודה, להכשרה ולעסקים. מחפשי התעסוקה ימצאו את ההזדמנות שלה חיכו. שימו לב לדברים שעדיין לא סידרתם ושקשורים לבית ולמשפחה הקרובה. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים לתרגם הזדמנויות רומנטיות לזיקוקים פוריים ומשמעותיים.

גדי

אתם מפספסים הזדמנות לעשות כסף. טיפ: המזל זורק כסף, אך לא כל אחד תופס אלא רק הערניים בלבד. משמעות האהבה תכה בכל כוחה כתוצאה מגעגועים לבן/בת הזוג. הגעגועים לקשר איכותי ומפרגן מציפים אתכם. ההזדמנות למצוא את העבודה המתאימה עומדת בפתח. פנו לייעוץ בתחום המקצועי וגם בתחום האהבה.

דלי

שמרו השבוע על צניעותכם. אל תאמרו "הגענו למעלה" לפני שבכלל קפצתם. האופטימיות ממלאת את ליבכם באנרגיות של עשייה. מומלץ לדעת יותר על אנשים לפני שאתם בוטחים בהם. שמחה קרבה והולכת והיא קשורה אליכם במישרין או בעקיפין. לפנויים: אתם חשים את הבדידות ואת הצורך לחברה ביתר עוצמה. תקבלו כספים מהשקעה מוקדמת.

דגים

שימו לב לדמות שמחלקת איתכם את החיים. תובנת השבוע מוקדשת לכם: הטוב שבנכסים הוא מצפון נקי. אחת ולתמיד, פנו לייעוץ אישי ביחס לנושאים המעיקים. שמחה שקשורה לכספים ולמשפחה תמלא אתכם באופטימיות מחודשת. עם זאת, הימנעו מלקחת סיכונים מיותרים בתחום הכספים ובמיוחד בתחום ההימורים. חסכו לימים קשים. חפשו באינטרנט אחר עבודה וחברה.