הורוסקופ לימים 17-23 בנובמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל צריכים להכין את עצמם להפתעה חיובית ומרעננת בתחום העבודה?

טלה

בימי המלחמה אתם 'עושים חברים' יותר מכסף. הקסם יפתח חסימות. מעגל החברים והידידים יתרחב. כוחות חדשים בעבודה יסייעו לכם לספק את המתבקש. תקבלו סימנים רומנטיים לצד עסקיים שמפתיעים באופיים. אתם מרגישים את הלב המתגעגע לדמות כלשהי הקשורה לעבר. הסיכוי למצוא עבודה או להגיע לקידום בשטח הקריירה מבצבץ מעל פני השטח.

שור

סימני הלחץ מאירועי המלחמה המצטברים אינם ניכרים בכם כל כך בתחום המקצועי. פיצוי מסוים יופיע בדמות אדם שיציע לכם עבודה או קשר שיחבר אתכם לכיוון הרצוי. הכינו את עצמכם להפתעה חיובית ומרעננת בתחום העבודה. השקיעו בבית – שם תימצאו מחסה. מישהו ינסה לעזור לכם להיחלץ מחוב ישן. זה הזמן לחפש יועצים טובים.

תאומים

השבוע אתם זקוקים לאוזן קשבת באופן מוגבר ומתחשב. ללא המלחמה הייתם נתקפים בתחושה של שגרה ושל שעמום, אבל אתם שומרים על קוליות. יחד עם זאת, תסבלו מחוסר מנוחה בעבודה ובמקומות שבהם צריכים אתם לגייס את מרב הסבלנות. נושא הכספים ימשיך להעיב. קושי רב בלהתרכז. זה הזמן לייעוץ אישי.

סרטן

השבוע אתם קצת אפרוריים. למרות זוועות המלחמה וחוסר הצדק, קחו אוויר והעניקו לעצמכם חופשה מדאגה. בקלות הגיע הזמן שתקדישו לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים הרבה יותר מאשר לפני המלחמה. לפנויים: ייתכנו מהלכים חדשים מעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר הלא רחוק. שמרו על חברים ישנים וטובים.

אריה

לאור הלחץ הכללי מסביבכם הנקשר לאירועי המלחמה, הקשיבו לעצות בונות. אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי. הסיכוי לקבל קידום – מתגבר. זה הזמן לחפש את הסליחה מכיוון גורם משפחתי שקופח כל השנים בהקשרי כספים וירושות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה – זה ישתלם בקרוב.

בתולה

זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכיוונכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. הרחיקו גורמים שמסיתים אתכם נגד כל מה שאתם מאמינים בו. באורח בלתי צפוי, תקבלו הצעה שנקשרת לרכוש ולעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ומגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות ובלב פתוח. פנו לייעוץ רגשי.

מאזניים

אתם מלאים ברעיונות איך לעזור ולהעניק אהבת חינם אך לא יודעים להגיע למקומות הנכונים. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ובין הצלחה כלכלית. האופק הרומנטי ייפתח דרך האינטרנט איתכם בהדרגה. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים. פנו לייעוץ אישי קצר וממוקד.

עקרב

הזמינו את בני המשפחה לבילוי משותף ודברו על העניינים הכואבים באמת. אל דאגה, כספים שמגיעים לכם יגיעו אליכם בזמן. עיסקו יותר בפתרון בעיות של אחרים ותקבלו מיד את החסר לכם בנשמה. היו יותר פתוחים לביקורת בונה על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. זה הזמן לבחור ייעוץ אישי.

קשת

השבוע ולאור דיווחי הטבח הנורא אתם חסרי מנוחה. אל תחליטו על נסיעה או על שינויים במבנה הבית. חכו ותשקלו צעדים, אף אחד לא רודף אחריכם. נהגו בדרכים בזהירות ומתוך שיקול דעת נכון. כולם יהיו זקוקים לכם משום מה. אל תיתנו לאף אחד לנצל את רוחב לבכם, העניקו לזקוקים לעזרה באמת.

גדי

לאור המלחמה ותחושת האחדות בעם והרצון להתנדב, הימנעו השבוע מנסיעה, מביקור ומנטישה ספונטנית. מומלץ לגלות סבלנות. שמרו על הזוגיות כעל בבת עיניכם. דחו הצעות לנטוש למרות שיש לכם מתנגדים שמשפיעים לרעה על היחסים במקום העבודה. לדורשי העבודה: ממש בקרוב הצעת עבודה במקום מכובד ומתגמל. זה הזמן לייעוץ אישי.

דלי

על רקע המלחמה ומגבלותיה, אתם יוצאים לחפש כיוון לפתרון בעיות בוערות. הבעיות המשפחתיות לוחצות אתכם להטות שכם ולעזור לאחרים. נושא הכספים עדיין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. משהו הקשור לבני משפחת האהוב/ה מתנגד לקשר ונדמה לכם שאתם נלחמים בטחנות רוח. פנו ליועצים על מנת לקבל ייעוץ אישי

דגים

אתם מזדהים עם כאב הזולת ובמיוחד עם החטופים. התקיעות במישור הרגשי יוצרת בכם את הרצון לקום ולעזוב. הילדים והצד הכלכלי הם הסיבות העיקריות שעוצרות בכם. אתם מחפשים קשר שיכול להרים אתכם מחדש. אתם מתגעגעים לימים שבהם הייתם מבלים ונהנים מבחינה חברתית. אתם מצליחים לקדם משהו שעשוי להביא לכם רווחים בעתיד.