הורוסקופ לימים 18-24 בפברואר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל כדאי לשים לב לדמות הקרובה המחלקת איתם את החיים?

טלה

אתם בוחנים בזהירות הצעות חדשות. השינויים האחרונים בנוגע לדמות יקרה תעיק על מצפונכם. הערפול סביב יחסים רומנטיים רעועים ימשיכו להעיב, גם לאחר הפרידה שאירעה לפני זמן רב. זה הזמן לעמוד על שלכם במקומות עבודה. עצת המפתח היא ההשתדלות לומר את שעל הלב. מומלץ שלא לפחד, כי גם חתלתול יכול להסתכל על מלך.

שור

מישהו יחליט לעזור לאחד מבני המשפחה למצוא את מה שהוא מבקש מזה המון זמן. טיפ השבוע: שמרו על בריאותכם. לא לשכוח: תפוח ביום ולרופא שלום. מומלץ לנשואים שיפנו את אישיותם התוססת לעבר פיתוח דיאלוג פשרני. זה הזמן לפנות ליועצים מקצועיים על מנת לפתור בעיות זיווג וזוגיות מתנדנדת. הזמינו ייעוץ מקצועי בנוגע לעתידכם.

תאומים

רגשות לזמן עבר מתעוררים אבל אתם לא פוסלים קשרים חדשים. כספים יושקעו בשיפור מבנה או בתיקונים דחופים. השקיעו השבוע ממרצכם בעבודה מאומצת ואל תרדפו אחר היצר המטעה. דחו הוצאות הקשורות לנסיעות וללימודים בעלי אופי פזרני. כושר הריכוז יחזור לקדמותו. עדיף להשכין שלום עם בני משפחה על פני שמירת מטענים ישנים כלפיהם.

סרטן

אתם עולים על דרך חדשה הקשורה לכספים או שאתם משקיעים בעבודה אחרת ומעניינת. משקעים נצורים בתוך הלב ואתם לא רוצים לשתף אחרים בסיפורכם. שמחה גדולה הקשורה לבן/הת משפחה. כספים המגיעים ממקורות משפחתיים, מתעכבים. מי שלא מצא את דרכו בתחום הבין האישי הרומנטי, זו שעת הכושר לעשות על מנת להגיע להגשמה.

אריה

רגעים של חרדה כתוצאה מפחד מפיטורין ייעלמו כלא היו. המשפחה הקרובה תשתדל להעניק לכם את הכבוד שנגרע מכם בחודשים שחלפו. השינויים בעבודה מלחיצים אתכם כבר המון זמן. אל דאגה, אנשים שלא כיבדו אתכם בעבר, ישנו את כיוון הרוח לחיובי ותזכו ליחס מועדף בעבודה. מומלץ לכם שלא לנסוע למקומות רחוקים ושלא לשגות בפזרנות.

בתולה

ההצלחה למצוא את שביל הזהב ביחס לקשרי העבר תרשים את חברי הסוד שלכם. אתם פועלים בקוויים מקבילים במישורים שונים והאנרגיות חוזרות לסייע לכם לעזור לילד/ה. מומלץ שלא לשכוח את בני הבית הקרובים שחלקם רחוקים. סלחו על העבר. זכרו, שאם אתם רוצים לעוף אל מסע החיים, עליכם להיפטר ממטענים וממזוודות של כעס.

מאזניים

דלתות נפתחות בפניכם. התותחים האנרגטיים יופנו למגזר העבודה והעשייה. אתם משתמשים בחוכמת הניסיון, כי יש בכוחה של מעידה קודמת למנוע נפילה בעתיד. הדרך מתחילה להיפתח בנוגע לבן/בת זוג מן העבר, אבל הפעם כדאי לכם להעמיד תנאים מוקדמים, זאת לאחר הבטחות שווא של המון זמן. ההבטחה לקידום תפתיע חלק גדול מכם.

עקרב

הקורונה נחלשת והקריירה מתחזקת. האויבים שלכם נופלים כמו זבובים. כספים יגיעו ויעזרו לכם לסייע לבן/בת המשפחה. התקופה החדשה והטובה עומדת לשלוט בחייכם ולפרוש תחתיכם קטיפת משי. שימו לב לדמות הקרובה המחלקת איתכם את החיים. תשאלו את עצמכם האם עשיתם מספיק על מנת לגשר על פערים. צלצלו לייעוץ מקצועי על מנת לגלות סודות אודות החשוב/ה לכם.

קשת

הרבה אפשרויות חיוביות נפתחות בתחומי הקריירה בזכות השקעת מאמץ מצדכם. עזרה מבני המשפחה לגשר על יחסים. טיפ: אל תברחו מלפתור בעיות. תשננו: ההיעדרות מקשר מחדדת את האהבה, אבל הנוכחות מחזקת אותה. אם תתאמצו לשאול, אתם עשויים לזכות בעצות מאנשים מקצועיים שיפזרו את הענן הערפילי מעל התחום הרגשי.

גדי

לנשואים: תחום הזוגיות לא יעלה יפה אלא רק במידה ותשקיעו בו את מלוא מידת רצינותכם. יש לכם חשק לפזר כספים, אבל אתם נזהרים מאוד בימים אלה. עוד החודש תזכו לקידום בתחום הקריירה או שתמצאו עבודה חדשה. בריאות אחד מבני המשפחה מתייצבת. אתם מוזמנים לשמחה ומהססים אם להיענות להזמנה בחיוב.

דלי

קשיים בצל הבית בו אתם חיים, גם על הרקע האישי וגם בשל דאגתכם לבן/בת משפחה הנמצא/ת קרוב לגבול הסכנה. פיוס עם בן/ת הזוג יביא לשבוע מלא בתקוות חדשות ולשיתופי פעולה מחודשים. תחום העבודה קצת מסורבל. תחום הלימודים ידאיג. זה הזמן לשקול הסבה. הזמינו ייעוץ אישי בנוגע לאהבתכם ולגבי האפשרויות בתחומי מגורים וקריירה.

דגים

עזרה ממקור ידוע תפתח לכם דלתות. מי שלא מצאו זוגיות מזה המון זמן – זו התקופה לצאת ולחפשה. המפתח טמון בהתמדה שכן המנצחים הם הדבקים במטרה והמתמידים לחתור קדימה. החלומות לפריצת דרך בתחום העצמאי תקועים קצת ונדרש מכם לפרסם את עצמכם. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע לאהבה, קריירה, מגורים ובריאות.