הורוסקופ לימים 19-25 באוגוסט

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל צפויה התקדמות איטית ברומן חדש?

טלה

גורם חתרני ינסה לערער שוב את אמינותכם. טיפ: גם כשאין איש צופה בך, היה זהיר מכולם כי יש צופה נסתרות. בריאות בן/בת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה אתכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן. בקרוב שיפור. כעסים מופנים לדמות מבני המשפחה בנוגע להשתמטותה מחלקה בנטל הכללי.

שור

בעבודה תגלו הבנה. ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערים. אתם מצליחים השנה, אבל לכם שמור הטיפ הזה: התהילה, הכבוד והשלטון הם טובים, אך אין להשתעבד אליו כמו שאבות אבותינו השתעבדו לפסלי האבן והחמר. במישורי היחסים החברתיים והאישיים תקבלו בקרוב אהבה מחויכת בסגנון ובטעם של פעם, כמו היו אלה החיוכים הבראשיתיים והראשונים.

תאומים

הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת בגלל הקצרים האחרונים עם בני המשפחה. רק שמחוץ לבית ולמערכת הזוגית, בקשר עם הסביבה הקרובה וגם בעבודה יש  כאלה שישמחו בנפילתכם. זהירות מאויבים נסתרים וגלויים. זכרו שאין אדם נמנה עם הטורפים ובכל זאת הוא טורף נפשות ומטריף דעת.

סרטן

התקדמות איטית ברומן חדש. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן, אבל אם לא יקבלו את שלהם, הם עלולים לבעוט ולרטון. התשובה לכך ולגבי המון נושאים בחייכם נמצאת בטיפ הבא: רק משיעלה בידכם להתיר את כבלי החרדה, יפציע פתאום אור החיים. הילדים יישארו הנחמה הכמעט יחידה. הפתעה מכיוון האינטרנט.

אריה

הזדמנויות בתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. זכרו: האנושות אינה נחלקת למאושרים ולאומללים, כי אם למודעים ולשאינם מודעים למקור סבלותיהם. אתם שואלים מה עוצר אתכם? קבלו טיפ: היזהרו במעשיכם, הם הופכים להרגליכם. היזהרו מהרגלים רעים, כי הם הופכים לאופייכם. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב עולה לשיא חדש.

בתולה

שבוע מעורר מחשבה להתייעלות. אתם חכמים ורציניים כבני מזל בתולה ויודעים שאדם חכם הופך צרות גדולות לקטנות יותר. האהבה מתחמקת לכם מבין הידיים. תיתכן התמודדות עם קושי בתחום הבריאותי, כולל זה שדחיתם המון זמן את הבדיקות שניתנו לכם לבצע. זה הזמן לייעוץ אישי ברוב התחומים שבהם אתם לא מוצאים קצה חוט מואר.

מאזניים

הבדידות מטרידה, אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. טיפ: בידינו להחליט כמה אור יהיה בעולם "השמיים שמיים לה'", אבל "והארץ נתן לבני אדם". אתה יכול ליצור גן עדן ואתה יכול לעשות לעצמך גיהינום, תלוי בך. אתה יכול להגדיל את האור מאוד או להפוך אותו לפנס קטן.

עקרב

מדברים איתכם על אהבה וגישור ועל פערים בתפיסת עולמכם, אך אתם מתעקשים שבן/בת הזוג ייזום/תיזום את הקרבה המחודשת. זה הזמן לתכנן טוב יותר את המהלכים הכלכליים שתקועים בבוץ. היזהרו במחשבות כי הן הופכות למילים. היזהרו באופייכם כי הוא אחראי לגורלכם. טיפ: עני הוא רק מי שאין לו 'אני'.

קשת

ייתכן שתיאלצו להתמודד עם מישהו קרוב שקצוות כאבו עדיין קשורים אליכם. אתם ידועים כאנשים שמחים וזו תכונה מדהימה, מפני שכמה נדיר לפגוש בימינו בני אדם ששמחים בחלקם. כמה נדיר לפגוש בימינו אדם ששמח בחלקו. הזמן להחליט החלטות בנוגע לתחום הרומנטי, גם אם זה במחיר גבוה מדיי.

גדי

נושא העבודה תקין, אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים. טיפ השבוע: השאיפה שדוחקת בנו פעם אחר פעם לשנות, מעידה עלינו כי טרם מצאנו את הדבר שאנו כה נכספים לו. האירוע והמועד שאתם צריכים לזכור גוזר לכם נתח רב משעות הפנאי. צלצלו לחברים ישנים ששכחתם.

דלי

התחלתם משהו חדש במישור התעסוקתי. המון זמן אתם לא מבינים למה אתם לא ממש מתקדמים בגזרות החשובות לכם מאוד. טיפ: הרמייה הגדולה ביותר שממנה סובל האדם נובעת מדעותיו שלו עצמו. זה הזמן לייעוץ בתחומים הבאים: בריאות, ילד/ה, בן/בת זוג, זיווג ומעבר דירה. כן?

דגים

אתם רוצים שהקרובים אליכם יתגאו בכם. זכרו: כל אדם יכול להיות מופת חינוכי לכל אדם אחר, גם אתם. התרכזו בתחומים רגשיים שחשובים לכם, מפני שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים, אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, זאת לאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. פגישה גורלית חשובה באופק.