הורוסקופ לימים 19-25 בינואר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני אלו מזלות יסבלו השבוע מבלבול ומדאגה כתוצאה מהמלחמה ומהשלכותיה?

טלה

הכעס על המלחמה ועל האחראים זז השבוע הצידה. השינויים הרגשיים והבריאותיים האחרונים בנוגע לדמות יקרה תעיק על מצפונכם. יחסים רעועים רומנטיים ימשיכו להעיב, אבל התרחקותכם חכמה ומוצדקת. מישהו יזכיר לכם שהוא קיים בכך שיפתיע עם משפטים שמזמן לא אמר. זה הזמן לברר ולחפש יועצים שיכוונו אתכם בחיים וביעילות.

שור

שינויי חשיבה יאיימו להכשיל אתכם בשיקולים חברתיים. קשרים של כסף ואינטרסים יעיבו על יחסים עם הסביבה הקרובה. לא אכפת לכם כי אתם אוהבים אדם שמגיש לכם גן פורח ולא תחפשו פרח אחד נוסף בחוץ. לנשואים: זה הזמן לחשוב על מלחמה מחושבת היטב בנוגע לנכסים הכספיים והרגשיים. הקריירה תזוז לכיוון החיובי בימים אלה.

תאומים

למרות שמישהו ביקש לשלוף אתכם מתקיעות, תסרבו כי מאחורי כוונתו מסתתרת מחשבת זדון. קידום מפתיע וקרוב. הדאגה למקום עבודתכם מעסיקה אתכם. אתם אוהבים אדם שאתו אתם מרגישים שבניתם משהו ולא רק בגלל שהוא סתם קיים בחייכם. כספים מחכים לכם מעבר לפינה. זה הזמן לחפש כיוון לעבר מימוש הפוטנציאל ולכישרונות הרבים שלכם.

סרטן

כספים שמגיעים לכם ממקורות משפחתיים או אחרים של קירבה מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע והיום. אתם מרגישים לבד וכמבודדים מגורמים משפחתיים. טיפ: צאו מרגשות האשמה. יש יומיים שבהם אתם לא יכולים לעשות כלום ואלה האתמול וגם המחר – אז תחיו את היום. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי לתחום הרגשי.

אריה

בראשון ושני תיהנו מכושר החשיבה והלימוד. זה אומר שכל תא אפור במוחכם יהיה צלול ויצירתי. רגשות מתוגמלים בחזרה מכיוונים של נתינה ואהבה כלפיכם. בעבודה יהיו לכם אויבים נסתרים וחלק גלויים. אל תתחברו למלחמות. זכרו שכאשר יגבר כוח האהבה על הרצון לרוע ולמלחמות – רק אז יהיה שלום. חפשו ייעוץ אישי לפתרונות יצירתיים.

בתולה

הכוכבים יבואו לעזרתכם ויפזרו חשכה רגשית. שישי, שבת וראשון יהיו ימים של שיקול דעת נכון בנוגע לכספים וכמנצחי הימים הלא טובים שמתחילת החודש. התרכזו באינטרס הרומנטי והכספי יותר מאשר בעזרת החינם והמסירות הקבועה שלכם. אתם מחכים לתשובות בנוגע ליקרים שלכם וגם שיש להם נגיעה במצבכם הכלכלי. ידיעה חשובה וחיובית תגיע בקרוב.

מאזניים

בלבול ודאגה מהמלחמה ומהשלכותיה. יחד עם זאת, חגיגה בתחום הרגשי. טיפ: אל תתייאשו מרכילות זולה שעלולה לעצור אתכם או לפגום בביטחונכם בתחום הרומנטי. אנשים מתעניינים בכם במישור המקצועי, הורידו את מחסום הפחד ממה שיגידו או ממה שיקרה. כספים מגיעים ומאזנים את חשבון הבנק. צלצלו לייעוץ אישי טלפוני ממוקד מטרה.

עקרב

חברים יחפשו את קרבתכם ועליכם לחלוק כבוד בחזרה. במישור החברתי תסבלו מדחפים הגורמים לכם להתרחק מהכלל. מי שחלמו על קריירה עצמאית, זה הזמן לגיבוש תוכנית שכוללת מימון מתאים. אתם עדיין כועסים על בן/בת הזוג. אל תחשדו בנאמנות בן/בת הזוג. אתם מבולבלים רגשית. הפסדתם? אל דאגה, כספים יחזרו אליכם בדרך אחרת.

קשת

הזדמנות למצוא עבודה. טיפ: קבלו את חסרונות הדמות שעמה חולקים אתם את החיים, כי בחוץ הפירות אינם יותר טעימים. נא לבחון את כושר הסבלנות והקוליות שלכם: אל תחזיקו כעסים על דברים שפגעו בכם בעבר. הזמינו את הטוב ביותר לכבוד בן/בת הזוג. רגשות ,כספים ודאגה לאחרים יהיו חלק מהדברים שבפוקוס.

גדי

על רקע שבוע מבולבל מבחינת הדאגה מהמלחמה ומהשלכותיה, מככבת כבר הרבה זמן דמות אהוב/ה שעדיין משפיע/ה עליך מבחינה רגשית. אתם מאוד מתקשים להחליט ביחס לקשר שיושב על מצפונכם. אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות רומנטיות רגשיות. הקשרים החברתיים תקועים באותו המקום. פתחו מודעות לחסרונות בכל התחומים ותרוויחו המון. זה הזמן לאהבה ולנתינה.

דלי

למרות המלחמה והבלגן שהיא יוצרת בראש וברגש, זה הזמן לחשוב על היום שאחרי. קחו את הזמן ביחס להחלטות ללמוד. כספים עדיין מתעכבים. לאלה שעדין לא מצאו תעסוקה: מי שישתדל מאוד, יקבל הזדמנות למוצאה. התערבות אחד מבני המשפחה מונעת מריבה גדולה. לצעירים: הקשר שלכם עם ההורים מתהדק והולך. צלצלו לייעוץ.

דגים

מישהו קורא לקום ולשנות את תבנית החיים שתקועים לכם כבר המון זמן. אתם חושבים לעשות משהו עם החיים ורוצים לסגור על לימודים גבוהים או על התמקצעות מהירה. הביישנות הטבעית עדיין מפריעה לפרוץ מסגרות – מכל הסוגים והגוונים. אתם מחפשים עזרה ומרגישים שלא מבינים אתכם. רגשות עצורים מעכבים את האושר הבין זוגי.