הורוסקופ לימים 19-25 בנובמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל צפויה הקלה בתחומי העסקים והעבודה, אך מומלץ להם להתמיד לתכנן מהלכים כדי לשמור על הקיים

טלה

השבוע הוא בדיוק הזמן לקום ולעבוד. שפע האפשרויות יפתיעו בנוגע לבילויים, אך השתדלו להימנע מלתת את הסכמתכם. במקום זאת נסו שלא לדחות חברים אמתיים שיעודדו ושיפרגנו. יהיה לכם קשה בתחום הרומנטי. זכרו שזו עובדת חיים: אנו יכולים לנפץ סלעים, אך אין אנו יכולים תמיד לרכך את לב הקרובים אלינו.

שור

כושר הריכוז יגבר. ההצלחות הרומנטיות ירשימו אחרים ואולי גם את עצמכם. בתוך הזוגיות יקרו בן בני הזוג פרידות קטנות, מה שמוכיח שפרידות קטנות עוזרות לקרבה. מצב קוסמי מדהים ייתן לכם אנרגיות חיוביות מאוד. תוזמנו למפגשים חברתיים ולאירועים משפחתיים. זה עלול אומנם להכביד אבל יחמיא. כספים לא חסרים, אבל משהו חדש רוצה הלב.

תאומים

הכול ייראה טוב בכל הנוגע לקריירה. מי שלא מצא עבודה עד כה, יוכל להגשים שאיפה זו. אתם מגלים פתאום שהעקרונות שלכם פותחים בפניכם שערים שעד כה נותרו סגורים וחתומים, בעיקר בתחום הזוגי-רומנטי. היזהרו מהכבישים וממריבות מיותרות. שימרו על הישגי החודש שעבר במקומות עבודה. החליטו שלא להחליט לגבי סיכוני האהבה.

סרטן

לנשואים: החודש שעבר סימן לכם הצלחה בתחומי הרגש והאהבה. הפנויים שביניכם ימשיכו להתמודד בנושאי מגורים, להחליט האם להמשיך ללמוד או לצאת ולשלב זאת בעבודה. אבל איזו? כמה זמן? מתי? רק זכרו שאי אפשר לעשות חביתות מבלי לשבור ביצים, כי אכן החיים שוברים אותנו לפעמים עד שיוצאת חביתה חדשה וטעימה יותר.

אריה

הקלה בתחומי העסקים והעבודה, אך התמידו לתכנן מהלכים כדי לשמור על הקיים. בתחום הרומנטי יתחילו לזוז עניינים חדשים וטובים יותר, אך עדיין קשה. תגלו שיחסים שחשבתם כי גוועו – ישתפרו. השבוע יש לכם מבט לאחור והגעתם למסקנה שמי שמחפש צרות לעולם לא יימלט מהן. זה הזמן שלא לחשוב "מה הפסדתי" ולצאת לחיים חדשים.

בתולה

כרגע עצירה זמנית באהבה, התרכזו בלשמור על הקיים. לרוב הצעירים: בחרתם במישהו לא הכי מתאים, אבל קשה לכם לעזוב. אל תאשימו אחרים, כי ההולכים לישון עם כלבים מתעוררים עם פשפשים. חשיבה שונה ולא שגרתית תוכל להקפיץ אתכם מבחינה מקצועית ולהביא אתכם אל השיאים החדשים שאליהם שאפתם. נסיעה קרובה או התרגשות ביחס ללימודים.

מאזניים

בריאות אחד מבני המשפחה תמשיך ותדחק את החיוך הצידה. זה הזמן לחפש כיוון בלימודים ובהכשרה מקצועית כלשהי. הגיע הזמן שתתחילו לחשוב 'מחוץ לקופסה' ובמקוריות כדי להתפתח מבחינה מקצועית. לצעירים: לוחצים עליכם להתחתן, אבל אתם לא מאמינים שבעל טוב צריך להיות חירש ואישה טובה עיוורת. אתם רוצים אהבה ורומנטיקה כי ככה מאזניים.

עקרב

היזהרו השבוע מהבטחות מבני משפחה רחוקים ומכל גורם שמציע לכם דברים כביכול 'בחינם'. התחייבות כספית שלקחתם על עצמכם מלחיצה אתכם עד כדי כך שהנושא מדיר שינה מעיניכם. זכרו שהכעס הוא יועץ גרוע. אל תניחו לו להשתלט עליכם. כספים ומשכורת גבוהה יותר בדרכם אליכם. אתם עדיין זוכרים תמונות מן העבר.

קשת

שבוע בו האנשים יחייכו אליכם, חברים ינסו לאחות את השברים ביניכם לבינם. מישהו מעברכם הרחוק יחפש את קרבתכם וינסה לחדש את הקשרים עמכם. המפגש יכול להוות עבורכם חוויה מתקנת. למהמרים: היזהרו החודש מהבורסה. רגעים יפים עם בן/ת זוג ימלאו אתכם בתקווה חדשה. אתם באים לעזרת הכואבים ושוכחים את עצמכם.

גדי

השבוע לעצמאיים: מכירות ועסקים מוצלחים. אתם צריכים לארגנם היטב. זכרו: רק המיליון הראשון קשה להשגה, השאר יהיה קל יותר. אתם מודאגים ממצבו של אחד מילדיכם. טיפ שבועי: אל תטאטאו בעיות מתחת לשטיח. הקשרים החברתיים יתחילו לזוז לטובה בכל הנוגע לסכסוכים ישנים. אתם מחכים לתושבה שתוריד מכם את הספקות.

 דלי

בלבול מבחינה רגשית אבל תתגברו על כך כי זה תמיד מתחיל וחוזר שוב במעגלים. לנשואים: אל דאגה, הילדים יעניקו לכם הרבה נחת. נסיעה מומלצת מאוד למי שרק יכול. אתם מחכים ללידה במשפחה. תכננו זאת ובמיוחד לזמן בו תסתיים חופשת הילדים. הפנויים יחפשו אהבה אבל ייתקעו. חפשו יועצים כדי ללמוד מהם את נוסחת ההצלחה

דגים

הפנויים יוכלו סוף סוף להתפנות למפגשים המזמנים להם אפשרויות להיכרויות חדשות. הקריירה תקבל צבע שונה, מקורי ומקדם. שמועות שגויות עליכם מעוררות בכם את הכעס. אתם עדיין נשענים על אחרים וזה מפריע לכם. מי שנולד בשליש האחרון של מזל זה מוזמן להתקשר לייעוץ ולתחזית אישית בתחומים הרגישים לו ביותר.