הורוסקופ לימים 2-8 ביולי

צילום: pixabay
צילום: pixabay
בני איזה מזל נמצאים בתקופה שבה הכוכבים יעזרו להם להגשים חלומות?

טלה

בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן היותר חיובי ביחס לבן/ת הזוג, אך אתם רוצים הוכחות ברורות יותר. היחס הסביבתי כלפיכם ישתפר. נושא הכספים תקוע, אבל יהיה בסדר אם רק תחזיקו מעמד בעבודה כלשהי על מנת לחכות לקידומכם האמתי. למחויבים ולנשואים: אתם ממשיכים להיות מבולבלים במישור הרומנטי והמשפחתי.

שור

אם אתם בפרק ב': כשהיה נדמה לכם ששכחתם את בן הזוג המשתנה והלא סגור על עצמו, פתאום אתם מרגישים במועקות וכתקועים בין שמיים וארץ. אתם חשדנים ולא נותנים אמון בגלל אכזבות העבר ופצעיו. אתם עדיין במעגל היגון בהקשר העבר ולא שמים לבריאותכם. טפלו בעצמכם כראוי וכנדרש. זה הזמן לייעוץ אישי.

תאומים

אתם בתקופה שבה הכוכבים יעזרו לכם להגשים חלומות. אתם אמנם לא רואים את זה עדיין, אבל זה כבר בשלבים. השתדלו לשתף אחרים בתחושות הבטן. יש לכם רצון להשלים לאחר תקופת הרטרו המאוד קשה שפקדה בעיקר את המזל שלכם. סימנים ראשונים ליציאה מסכסוך מתמשך בתחום העבודה. אתם מתחילים לדאוג לתחום המגורים.  

סרטן

הזמן לא שוחק בכם את הרצון להתפתח. ההזדמנויות חומקות לכם בין האצבעות מבלי שתרגישו. קיימים רמזים ברורים לאופק חדש בנקודה בה אתם בדיוק מחפשים שתתגשם בתחום התעסוקה. אתם מצפים לתשובות הקשורות לזכויות, תשובה מהמעבידים וכל תשובה הנוגעת לקידום או לכספים. לתשובות ברורות יותר בנושא העתיד, זה הזמן לפנות לייעוץ.

אריה

למרבית בני המזל: תחושת הקביעות חשובה לכם במישורי התעסוקה והאהבה. לא לאבד סבלנות כלפי הילדים ובן/ת הזוג. קחו פסק זמן וחישבו על השבוע הבא, בו תצאו לבילויים מהנים. סימנים רומנטיים ראשונים יאזנו את מצב רוחכם הסוער. סימנים לפריצת דרך במישור התעסוקה. הפתעות חיוביות בדרך אליכם והן קשורות לילד/ים.

בתולה

אתם פחות ביקורתיים ומשתדלים להתעסק אך ורק בעיקר. השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר בנושאי אהבה או משפחה. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו. מציאות חדשה תתבהר בשבועות הקרובים. הדברים לא באים בקלות אך ייתכנו הפתעות חיוביות מדברים שישחקו לטובתכם. אתם צריכים עידוד ועדיין לא מקבלים זאת בכמות בה אתם רוצים.

מאזניים

אתם מרגישים משהו על אנשים שמופיעים בדרככם. השתדלו שלא להגזים עם החפירות בדאגה לאחרים. קשה לכם לקבל החלטות מפני שהן קשורות לבן/ת זוג שמתחמק מאחריות. רגעים טובים בחברת אנשים יקרים יוצרים בכם סיפוק על מנת להתגבר על הקשיים היום יומיים. סיום נסיגת כוכב מרקורי מאזנת את אי הוודאות.

עקרב

אתם יוצאים מהחושך אל האור בנוגע לתקופה הכלכלית שהותירה אתכם תקועים וללא מענה. ייתכנו מצבים מחויכים בין ידידים על דרך הספונטאניות. רמות המזל עולות בהקשרי מכירות וגם בנושאי הימורים. אתם מוצאים משהו שמעביר בכם זיכרונות ושלא נמחה מעל לוח לבכם. ריגושים זמניים הם לא דבר שכדאי לבחור בתקופה הקרובה.

קשת

היזהרו השבוע שלא לקפוץ מעל ההיגיון, שכן אתם עדיין מושפעים ממצבי רוח. אתם מחפשים אחר מפתח הנשמה שייתן לכם את ההבנה לגבי איך הדברים פועלים. זה הזמן לחפש את הדרכים להבין למה הזוגיות שלכם תקועה. תחומי התעסוקה, הכספים והמשפט יוצרים ציפייה מלאת תקווה למימושה. עסקו בספורט ובתשומת לב לסובבים אתכם.

גדי

רגעים יפים בחיק הילדים. המלצה: חכו לתקופה שלאחר החופש הגדול בנוגע להחלטה הנוגעת לרכישת משהו יקר. אתם מתגעגעים לימים בהם הייתם מבלים ונהנים מבחינה חברתית ולדמות שהייתה חשובה לגביכם. התמיכה הכללית תמשך ובלבד שתדעו להחזיר את היחס המגיע בתמורה. הנשואים ימצאו השבוע את המכנה המשותף וילמדו לגשר בין הפערים.  

דלי

אתם מגלים שאתם יכולים לסמוך רק על עצמכם בנוגע לכספים, לעזרה לעצמכם או לילד/ים. אתם מחפשים חום ואהבה שמתעכבים. טעויות עבר מכות בכם שוב, אך אתם מחפשים את הדרך שתוציא אתכם לדרך חדשה. אתם מחפשים מקורות תמיכה דווקא בתחומי רגשיים. זה הזמן לייעוץ אישי בנוגע לצדדים הנסתרים של החיים.

דגים

השבוע אתם רוצים לקבל עוצמות כוח שאיבדתם לאחרונה. קשרים חדשים או ישנים מאותתים לכם בדרך כלשהי ואתם רוצים להיות בטוחים בתחושות שלכם אבל אתם נתקלים בחומה. מרבית הזמן אתם עושים בין כתלי הבית. לחץ לגבי עבודה דורש מכם כוחות רבים. יש לכם הזדמנות לשדרג יחסי ידידות לטווח הארוך.