הורוסקופ לימים 2-8 בספטמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל צפוי שבוע מיוחד בתחום הרומנטי?

טלה

רגעים מרגשים בחברת אדם מיוחד, ימלאו אתכם בציפיות להמשך תמיכה רגשית מכיוונו. אתם מתקשים לזהות את החוסמים אתכם מבחינת קידום וכספים. קידום עסקי או כלכלי בדרך ובקרוב תזהו שהוא עומד בפתח. זה אומר שירידתכם היא רק הכנה לקראת עלייתכם. בתחום הרומנטי: אתם צמאים לדעת היכן אתם עומדים בהקשרו.

שור

השבוע שלכם מסתכם בדגש על חיי חברה ובחיזוקם. אתם צפויים לפגוש אדם שילהיט את היצירתיות שלכם. תיתכן שותפות חדשה שתשדרג את תחום הקריירה. טיפ השבוע: חפשו את הטוב אצל אחרים. שיחה אקראית תוביל אתכם להזדמנות בתחום התעסוקה. למחפשי הקשרים מן העבר: זה הזמן להבין מדוע אתם חסומים בנושא זה. פנו לייעוץ.

תאומים

נסיעה קרובה משתבשת ושוב אתם מתוסכלים בהקשרה. הקשר למישהו שחשוב לכם שוב מתנתק ואינכם רואים את הדרך חזרה. זה הזמן לחפש את הכיוון בנוגע לחלומות תעסוקה ישנים או ללימודים. אתם מצפים לעזרה מרשויות וממוסדות או בהקשרים של פגיעה בזכויות. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי בכל הנושאים. הדבר יוליד שלווה פנימית.

סרטן

ייתכן כי מישהו יציע לכם לנהל עבורו עסק כלשהו או אפילו שותפות. געגועים לקשר קרוב שהיה לכם או ביחס לקשר מהעבר. קשיים כספיים הקשורים לשינויים במבנה הבית או ביחס לקנייה/מכירה של נכס חשוב, מעצימים את חוסר הוודאות. אתם דואגים לפרטיותכם מפני אלה שמנסים להדביק בכם לשון הרע.

אריה

מישהו יראה לכם את הדרך הקצרה ביותר לבניית הצד העסקי או התעסוקתי שמתנדנד. כישלון לאלה שלא התאמצו בלימודים. מריבה ישנה תצוץ ותעלה שוב, אך הפעם בעוצמות גבוהות יותר. אתם שוב פגועים ומרגישים שלא מבינים אתכם. אתם מגששים לכיוון החזרה בתשובה, קשה קצת, כי הצמיחה הרוחנית משולה לעתים לנסיעה בדרך הררית.

בתולה

כוחות נפש מחודשים ממלאים אתכם באופטימיות ובעשייה. אל תחזיקו ברוגז כלפי משפחה. טיפ השבוע: כשפוגעים בכם, אל תשיבו באותו מטבע. אם תצליחו, אז תהיו ראויים לכבוד אמתי – כבוד שהוא כבוד פנימי הבוקע ממקור עליון. שינויים של הרגע האחרון בתחום הארגון והפרסום, מסייעים לכם לקדם את עצמכם צעד חיובי נוסף.

מאזניים

גישתכם הליברלית תשפר קשרים כלפי מערכות יחסים חשובות. טיפ: היו בעלי עין טובה כמו שאתם תמיד. המשיכו לראות תמיד את הטוב שבאחרים. חפשו את הקידום בנושאי תעסוקה ועסקים. אל תאמרו נואש, קשה להכניע אתכם, בעיקר מבחינה רומנטית. בסופו של דבר, אתם משיגים את שלכם. זה הזמן לייעוץ אישי.

עקרב

אתם רומנטיים בדרך שבה מביעים אתם את אהבתכם. רגישותכם כלפי המשפחה הקרובה גבוהה. לעצובים שביניכם עצה: גם אם אינכם שרים היטב, פצחו בשיר. עם ההתפתחות הזוגית, צפויה גם צמיחה בכיוון הקריירה וההתפתחות האישית. טיפ שבועי לנשואים שביניכם: אל תקבלו את בן/בת הזוג כמובנים מאליהם. השקיעו בחיזור ובהענקה לזולת. 

קשת

שבוע אהבה. היכרויות במישור הרומנטי יולידו תוכניות לשיפור קשר קיים בתגובה לאיתותים מבן/בת הזוג. תגלו משמעות מיוחדת למושג יוזמה והפגנת ביטחון. זה הזמן לקבלת החלטות קשות בתחום הקריירה. רצוי שתתייעצו עם בני הזוג ועם חברים בטרם תחליטו. בכל מקרה, רצוי לדעת משהו מבעלי ניסיון: אדם וממונו אינם יכולים להישאר יחדיו לנצח.

גדי

הכוכבים מתגמלים במיוחד את בעלי היוזמה והביטחון בנוגע לקשרים רומנטיים. כדאי להיפתח ליוזמות חדשות ולקבלת המתנגדים כאתגר. שחררו את הכבלים מהפשוט ומהקונבנציונאלי ותנו לדמיון שלכם לנסוק, כך תוכלו לחדש ולהתחדש. בכל מקרה אל דאגה: תשוקות גשמיות הן כקרני שמש בחדר חשוך. הקפידו על עזרה לאלה שנדמה לכם כי שכחו אתכם.

דלי

כספים יוצאו למטרות קידום מכירות ולשם רכישת מידע חשוב. מישהו יעזור לכם להתמודד עם הבלבול במישור הרומנטי. אתם מרגישים בבדידותכם המעיקה. טיפ השבוע: לעולם אל תיכנעו לרגשות בדידות, הכירו חברים חדשים ואולי גם אהבה חדשה. התכוננו לפגוש אנשים אשר יגיעו אליכם מרחוק או מן העבר הקרוב/רחוק. הטיול שאותו תכננתם יתבטל.

דגים

הזמן יוקדש לאינטרנט ולסלולר. אתם מחפשים מידע על מישהו שחשוב לכם רגשית.  הזדמנות לאחד שורות בין חברים שנפרדו מכם בעבר. טיפ: השלום הנעלה ביותר הוא שלום בין שני ניגודים. התרגשות בעיקר בגזרת הילדים. הרגשנות והרגישות שלכם תגבר. מצב זה יאזן וירכך מעט את הגישה ההגיונית שבה לאחרונה פעלתם.