הורוסקופ לימים 20-26 באוגוסט

צילום: pixabay
צילום: pixabay
לבני איזה מזל נדמה שניסו הכול על מנת לשפר את הזוגיות ולא הצליחו?

טלה

אתם נלחמים על זכותכם לדבר ולהביע את שעל ליבכם. קחו את הזמן בנוגע לקנייה או להשכרת דירה – זה הזמן לחשוב על רכישה יותר מאשר על שכירות, אך לא לכל הטלאים זה יתאפשר. בריאות המשפחה תדאיג אתכם. שימרו על מקום העבודה הנוכחי, זה לא הזמן לעזוב לטובת מקום אחר. זה הזמן לייעוץ אישי.

שור

למרות רתיעתכם מהקורונה אתם מתרגשים מכל שביב של תקווה בתחום הקריירה. לא להיסחף לאשליות ביחס לעבודה הנוספת או לקידום קרוב בתחום התעסוקה. כספים המגיעים לכם ישחררו לחצים ישנים. המשפחה מתנגדת לכעסים הפנימיים שלכם כלפי מישהו קרוב. דמות מסוימת מתחום הקריירה עוצרת אתכם מלהתקדם. חפשו ייעוץ אישי בנוגע למשהו מעברכם.

תאומים

על אף שאתם הכי לא מוצלחים בהימורים, השבוע הזה הוא שלכם. אל תגזימו בכך, קחו פסק זמן בנוגע להשקעות בבורסה. שימרו מרחק מכל תחום הדורש סיכון. ייתכן ומשהו טוב יקרה לאחר סוף השבוע הקרוב בתחום הקריירה. הרווקים ו/או הפנויים יפנו לחפש את אהבתם. הנשואים מרגישים כתקועים בסבך רגשות ובלבול.

סרטן

שימרו על מצב הרוח למרות שאתם לא מאמינים שיהיה טוב. נדמה לכם שניסיתם הכול על מנת לשפר את הזוגיות ולא הצלחתם. פנו לייעוץ ולכאלה שיכולים לכוון אתכם להחלטות נכונות. השבוע אתם רוצים לשנות את גורלכם בתחום העבודה. זכרו שלא כדאי לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים אחרת.

אריה

העוסקים בתחומי לימוד ייהנו מכושר ריכוז ומהצלחה. הזמן מאפשר לקדם חתימה על חוזים או על התחייבות אחרת. ההחלטה לצאת ולנצל את מזג האוויר טובה. הוציאו אותה אל הפועל בסוף השבוע. הפתעות בלתי צפויות ביחס לתחום הקריירה. רגעים יפים בחברת בן/ת הזוג. אחרי החג הקרוב תמצאו שעליתם על דרך המלך בנוגע לתעסוקה.

בתולה

קשה לכם להתמודד עם הצד התעסוקתי העוין. דרכים רבות מוצעות לכם במישור הרומנטי, אך אתם נעולים על דמות עקשנית שלא יוצאת לכם מהראש. אתם חשים שאתם חייבים להתייעץ עם גורם העוסק בתחום הנסתר. רגעים יפים בחברת האוהבים אתכם באמת. החברים יתמכו בנוגע לסידורים חשובים. כספים יגיעו בזמן הנכון.

מאזניים

אתם מצפים להפתעה בתחום הרומנטי או הרגשי סביבכם. הנשואים שבכם צפויים לגישור על פערי דעות. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים הקשורים לעסקים יתממשו בקרוב, כמו גם נסיעה או ביקור המשלבים בילוי, מידע, למידה, חברים, משפחה או עסקים. זה הזמן לחפש חברים ישנים ובני משפחה שאולי שכחתם מאחור. זה אולי הזמן לייעוץ אישי.

עקרב

אתם עסוקים לקראת אירוע חשוב כלשהו. הדאגה שלכם היא סביב הילדים ולקשור אליהם במישרין או בעקיפין. על מנת ליישב סכסוך מתמשך, עליכם לפנות לייעוץ בדחיפות. מעמסה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה תיפול על כתפיכם. אירוע חשוב מלחיץ וייתכן שתשקלו שלא לקחת בו חלק. רגעים של מחשבה בהקשרים רגשיים.

קשת

שבוע טוב להימורים בכול נושא – גם רגשית – אך אסור לכם להגזים. התקררות האהבה ממשיכה להדאיג אתכם. סימנים כלשהם להתאוששות כלכלית גורמת לכם לשמחה. צפו ליותר יחס מכיוון הממונים הישירים. הפתעה או זיכרון בנוגע לדמות מן העבר תכה בלב המתגעגע. רגשות ומחשבות לשיפור קשרי הלב. העבודה החדשה באופק או שכבר התקבלה?

גדי

לרוב בני המזל: קשר מן העבר יצוף ויעלה במעלה שביל המחשבות. רגשות כלפי חברים יגרמו לכם להושיט עזרה. סוף השבוע יהיה סוער בנוגע לצד שבינו לבינה. חובות יפסיקו לאיים. אתם הולכים לקבל סכום כסף שיחלץ אתכם מהם. חפשו באמצעי התקשורת לגבי מקום עבודה נוסף או אחר. זה הזמן לפנות לייעוץ.

דלי

השבוע אתם מאוד חשדניים ובא לכם לריב עם כל העולם. תנו צ'אנס לחברים או למשפחה הרוצים בטובתכם. למועסקים ולמתאמצים: לא לדאוג, הקידום בעבודה יגיע בקרוב. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם במהלך הימים הבאים – אם יחפשו היטב. בריאותכם מתייצבת. קושי בלתכנן חופשה קטנה עם הדמות אותה אתם הכי אוהבים.

דגים

סידורים אחרונים לגבי רכוש משפחתי יוצרים חיכוכים מיותרים וכואבים. ייתכנו גישושים אחרונים לגבי סוג של קידום הנוגע לכם באופן אישי או עקיף. בריאות בן/ת משפחה קרוב/ה עדיין מדאיגה אתכם וגוזלת לכם את מרבית הזמן – בקרוב שיפור. כעסים מופנים לדמות מבני המשפחה בנוגע להשתמטותה מחלקה בנטל הכלכלי או במשהו אחר.