הורוסקופ לימים 20-26 במאי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני אלו מזלות יקבלו השבוע רמזים חיוביים במקום העבודה?

טלה

נסיגת מרקורי מגבילה. הניחו לעקרונות השמרניים הישנים, התנהגו בדיפלומטיה וזכרו שמילים מתוקות פותחות דלתות פלדה. אתם מלאים בהומור סוחף שמושך את הסביבה הקרובה אליכם כמו על ידי מגנט. בתחומי הרומנטיקה והאהבה: אתם פוחדים להתקרב למישהו שאתם אוהבים אבל עדיין כועסים. טיפ חשוב בשבילכם: מוטב לריב ולהתווכח, מאשר להיות גלמודים.

שור

החרדות נעלמים, מה שיוכיח שוב שאפילו היום הארוך והשחור ביותר מגיע לקיצו. לחרוצים: הבוסים יפרגנו לפועלכם ויבשרו על קידומכם הקרוב. לא הכי הולך לכם בחיים לאחרונה ואתם חייבים להסתגל לעובדה שגם אתם עשויים לטעות בדרך שבה אתם מדליקים את האור בעולמכם העצוב. למדו שכדי לעלות ככוכבים בשמיים, צריך לשרוד תחילה את חושך החיים.

תאומים

אתם שואפים להתחלק עם בן/בת הזוג ועם אלה שעזרו לכם לאורך כל הדרך למעלה. היה לכם את האומץ לקום מההריסות ולא שכחתם את מי שדחף/ה אתכם לכיוון ההצלחה. התחום הרומנטי לא ברור בגלל הגעגוע לעבר. טיפ: הפגינו ביטחון בעצמכם ובערככם. אתם דוחים המון זמן בדיקות כלשהן, זכרו שהבריאות טובה מן העושר.

סרטן

נסיגת כוכב התקשורת מרקורי גורמת לכם להתגעגע לאנשים שאיתם עברתם דרך לא קטנה. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים בולטים. אתם מנסים למצוא את הקוד שבאמצעותו תוכלו למצוא ולברוא מחדש את אהבת החיים כדי לחזור אל מסלול האושר, אך בכל פעם נהדפים לאחור. לאלה שנותרו לבדם: פנו לייעוץ אישי לשם הסרת המחסומים של עצמכם או של הצד שכנגד.

אריה

השקעתם את כל כולכם כל הזמן והגעתם למסקנה שמזל טוב שווה יותר מיקיצה מוקדמת לעבודה.  ענייני ירושה, משפט וכל עניין מול מוסדות יישארו עדיין כתקועים מסיבות שונות ומשונות. חפשו ייעוץ אישי בתחום הרומנטי והכלכלי, כי מה שאתם עושים מחזיר אתכם לחסימה הישנה והמרגיזה. פנו לייעוץ אישי גם ביחס לצד הרגשי.

בתולה

בעבודה: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד מול מתנגדים ולהכין תכנית היחלצות אלטרנטיבית. בסוף השבוע הבא תזכו לסימנים ראשונים של חיזור הדדי מכיוון בן/בת הזוג כלפיכם. חיוכים מעורפלים מן העבר הרומנטי עולים בזיכרונכם הטרי, אך אתם עדיין כועסים וכאובים. זה הזמן לפנות לייעוץ ולהעלות כמה נושאים שעל הפרק.

מאזניים

אתם מתרגשים ממשחקי הזיכרונות הנמהלים בלילות הקיץ הקרים טרם שחר. לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי. טוב יהיה אם תנסו להתחבר לכך למרות שאתם חושדים וחוששים. כדאי לזכור שכולנו אסירים, אך חלקנו בכלא עם חלונות וחלקנו בלי. אתם רוצים הוכחות ברורות יותר לשמועה אודות בן/בת זוג מן העבר.

עקרב

השבוע תיווכחו שמילותינו הן פירורים שנפלו משולחן מחשבותינו. אתם מלאים באנרגיות חיוביות ומתפלאים שאתם נתקלים בחומה של אי הבנה. כל העקרבים יסתובב כמו סולטנים מלאי מלכותיות. נשים: זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים, להעז ולהיות פחות מנוצלים. בבית אתם מקבלים מנת אהבה, אך בלבכם החשד שהכול זמני ושהבעיות עדיין לא פתורות וסגורות.

קשת

בהשפעתו השלילית של כוכב מרקורי השבוע, תחושו בבדידות שמקורה בעבר ושמרטה את נוצות ציפור אהבתכם לארבע כנפות הרוח. לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי. למרות שאתם חושדים וחוששים, הילדים והמשפחה לא ישכחו מלבכם ואליהם תושיטו את ידכם תמיד. תמצאו את עצמכם בתוך קלחת סוערת, מסקרנת ומחודשת.

גדי

לצעירים ברוחם מחכה שבוע ספונטאני של אהבה מהסרטים בלי תרגום והסברים בגוף הסרט. שחררו את חוסר האמון, פטרו והעיפו אותו מעל שובר הגלים של זיכרונותיכם. תזוזה במישור הכלכלי תעורר תקווה, אך הדרך עוד ארוכה לחזור אל מה שהייתם פעם בעבר. שמחת החיים אוחזת באלה שוויתרו על האגו השלילי לטובת עוצמת ההידברות והסליחה.

דלי

היו לכם קצת סיבוכים בענייני תקשורת. לא נורא, אתם נעצרים רק עוד שבוע נוסף אבל בקרוב תקבלו רמז חיובי במקום העבודה. בתחום התעסוקתי או העסקי תחושו שהגיע הזמן לגבש הכרעה אם להישאר או אם לעזוב לתמיד. אתם אלרגיים לטיפשים ולאטומי רגשות. שימו לב לאנרגיות שנשלחות אליכם מרדאר הלב, כי בן/בת זוג מהעבר חושב/ת עליכם חזק.

דגים

שבוע של נסיגת מרקורי שיוצר כלפיכם קצרים בתקשורת. מישהו מסתיר מכם את האמת מפחד מזעמכם. הפנויים והנשואים: אתם עלולים להיכנס לחרדות נטישה מול מי שאתם אוהבים ושוב לטעות במשחק החיזור הארוך והמייגע. כספים יגיעו בסוף. אל חשש, כי אתם בדרך הנכונה בנוגע לארגון הכספים ולהשקעתם במקום בטוח. זה הזמן לייעוץ אישי טלפוני.