הורוסקופ לימים 21-27 במאי

איור: pixabay
איור: pixabay
כוכב מרקורי בנסיגה והדבר משפיע על כלל בני המזלות

21-27.5

טלה

שבוע מחויך יעבור עליכם למרות השפעת כוכב התקשורת מרקורי. התרחקו מרכילות של אחרים העלולה לגרור אתכם לצרה. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בעבודה, בפני ידידים, חברים, מקורבים או בין בני המשפחה. זה הזמן לחשבון נפש נוקב אודות לאן לפנות ולחפש תשובות לשאלות המטרידות אתכם. ייתכן שזה הזמן להשתבץ בייעוץ אישי.

שור

שבוע דינמי למרות שהשפעת כוכב התקשורת מרקורי מתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. אתם פועלים במרץ למען מישהו הזקוק לעזרתכם. שימרו על קשר עם המשפחה לא רק בימי חג ולא רק כאשר אתם צריכים משהו. כספים אינם באים בקלות  אבל בקרוב הם יזרמו אליכם.

תאומים

שבוע יחסית טוב למרות שהשפעת כוכב התקשורת מרקורי (כוכבכם האישי) מתחילה להגביל את כלל המזלות ובעיקר את שלכם למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. אתם מחפשים עבודה. צאו אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב מאוחר יותר חזקים ומחוזקים אל מסלול הגשמתן. זה הזמן להמשיך בספורט מדוד לטיפוח היופי והבריאות.

סרטן

שבוע יחסית טוב למרות שהשפעת כוכב התקשורת מרקורי (כוכבכם האישי) מתחילה להגביל את כלל המזלות ובעיקר את שלכם למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. תמנעו מריבה גדולה אם תצאו לבלות מחוץ לכותלי הבית. צפויים שינויים לטובה בכל הנוגע ליחסים קרובים ואינטימיים ומהטבות מרשויות המס והמדינה. מתגעגעים למישהו? תנו סימן דרך האינטרנט.

אריה

שבוע טוב עליכם למרות שהשפעת כוכב התקשורת מרקורי מתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. אתם מצליחים להעז ולהוציא את רגשותיכם החוצה. הווידוי יקרב ביניכם ובין דמות חשובה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יביאו געגוע לביקור משמח מצדכם. זה הזמן לחפש יועצים עליהם אתם סומכים.

בתולה

השפעת כוכב התקשורת מרקורי (כוכבכם האישי) רק מתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות ובעיקר את שלכם למשך כחודש מעכשיו. בחודש יוני: קנייה/מכירה של כלי רכב או דבר מה יקר אחר יקודמו אל הפועל – דבר לו חיכיתם. נושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו ושיש מוצא לבעיות הכלכליות והרגשיות.

מאזניים

השפעת כוכב התקשורת מרקורי מתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות ובעיקר את שלכם למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. אתם נתקלים במשהו לא נעים הנקשר למריבה בעבודה או למשבר בבית. זה הזמן שתבינו שלכם יש את חוש הצדק המפותח ביותר מכל גלגל המזלות ושאינכם יכולים לשנות את העולם.

עקרב

שבוע הפכפך כתוצאה מהשפעת כוכב התקשורת מרקורי המתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. אתם נתקפים במצב רוח לא יציב במיוחד. אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם ושאתם צריכים ללמוד על עצמכם יותר מאשר על טעויות הסביבה כלפיכם.

קשת

שבוע יחסית מחויך יעבור עליכם למרות שהשפעת כוכב התקשורת מרקורי מתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. אתם מנסים ומצליחים להוציא את רגשותיכם החוצה. אתם לא זוכים בהערכת בן/ת הזוג. יש לכם שאלות אודות עתידכם, קשה לכם להחליט לגבי מה ולאן לפנות.

גדי

השפעת כוכב התקשורת מרקורי מתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. ניסיונות מוצלחים של קנייה/מכירה או של תיווך – מכירה/השכרת קרקעות הילדים הם הגורם העיקרי המחזיק אתכם שפויים ודינמיים במסגרת הנישואין או במסגרות אחרות. אתם נקשרים רגשית לבן/ת הזוג הישן/ישנה, אך יש תחושה שחסר שם משהו.

דלי

השפעת כוכב התקשורת מרקורי מתחילה להגביל את המזל של כלל המזלות למשך כחודש מעכשיו ואחר כך פתאום הכול משתחרר לטובה. החשש לבן/ת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית במידה ויוכלו לגשר על פגעי האתמול ולבגידה המסוימת באמון הרגשי.

דגים

השפעת כוכב התקשורת מרקורי מתחילה להגביל את כלל המזלות למשך כחודש מעכשיו ואחר כך הכול משתחרר לטובה. הרווקים או הפנויים מצליחים להתבטא נכונה ולהפוך לכובשים בעזרת שיחות הנפש שינהלו עם גורם חכם, מיסטי ומרומם נפש. געגועים חזקים לדמות חזקה רגשית ופיזית שנשענתם עליה תמיד. געגועים לעבר. צלצלו לייעוץ אישי ומקצועי.