הורוסקופ לימים 22-28 באוקטובר

מתוך pixabay
מתוך pixabay
בני אלו מזלות מקבלים אות אינטואיטיבי-תקשורי או סימנים מהעולם האחר?

טלה

החששות כמעט נעלמים בנוגע לעבודה, לקידום, לעסקים או ללימודים. זה הזמן לחפש את בן/ת הזוג החדש/ה או לנסות ולחבר מחדש את חלקי הקשר שאבד. אתם מתמודדים לבד עם בעיה רגשית. סיבה מרגשת הקשורה לאירוע, תכנון נסיעה, חופשה או אירוע חשוב סוחפת אתכם אליה. אתם מקבלים אות אינטואיטיבי-תקשורי או סימנים מהעולם האחר.

שור

אתם חוזרים לעצמכם ולאנרגיות חדשות. צפוי שיסתדרו לכם דברים במישורים שונים ומגוונים. צאו מההסתגרות הרגשית בכלל ובמיוחד זו שאפיינה אתכם בחודש שעבר. זכרו: נוסחת הטעות שלכם היא כשאתם מדקדקים יותר מדיי בכבודכם. בעבודה או בבית אתם נדרשים ליוזמה ולחשיבה אופטימית. דאגה לאחד הילדים בנוגע למגורים וללימודים. הפתעה בדואר או בוואטסאפ.

תאומים

סימני השמיים השבוע מצביעים על הזדמנות למצוא זיווג. אתם כאלה היודעים לקלוט את היופי שמסביבכם ורוצים במסעות חברים ובעיקר את האינטימי. השבוע תהרהרו בכך הרבה. הקידום המקצועי מתעכב אבל יגיע. המרגישים כתקועים במקום צריכים לבדוק ולפשפש בתוכם ולגלות את הסיבות לכך. כספים המגיעים לכם ממקורות שונים מתעכבים. זה הזמן לספורט ולתנועה.

סרטן

השבוע אתם משוחחים ישירות ובאומץ עם הממונים עליכם ומספרים על הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים במקום עבודתכם. לבעלי האינטואיציה והיכולות הנסתרות: הכיוון הרוחני נפתח בפניכם מחדש. ענייני כספים מטרידים אתכם בנוגע למגורים ולחובות ישנים, אבל אתם מסתדרים בעזרת האמונה הפנימית החזקה בגורל. הזדמנויות שונות מחכות לכם על צג המחשב.

אריה

הקפידו השבוע לתרום מעצמכם לאחרים מבלי לעשות חשבון כמה זה עולה לכם. טיפ השבוע: צלצלו לחברים ולבני משפחה קרובים או רחוקים כי זה הזמן לשבור את הקרח. גורם ההפתעה ישלוט בימי השבוע והוא יהיה שייך להצעות שאתם מחכים להבשלה ולהגשמה. קניות לבית לקראת מפגש חשוב. מישהו ישאל אתכם שאלה מביכה.

בתולה

יבולים במישורי העסקים, העבודה והלימוד. התקועים במקום חייבים לחפש את הסיבה לתחושת הפספוס ולרחמים עצמיים,  למרות שלא הכי חסר להם דברים בחיים. אתם מתגעגעים ודואגים למישהי שחולה או נפרדתם ממנה ומרגישים זאת בפעימות הלב המתגעגע. זה הזמן להחליט לקחת את ענייני האהבה ברצינות. אתם מחכים לסיים את התיקון שלכם בחיים ורק אז להגשים חלומות.

מאזניים

בשורה משמחת מכיוון הילדים או המשפחה תפצה על מצוקות נסתרות. סבלנותכם 'על הקצה' בנוגע לקשר שהתחיל טוב ושפתאום נסוג לאחור. כספים יגיעו כולל שיציעו לכם הצעה מסקרנת. אתם שמחים בשמחתם של אחרים ורואים בהם את האושר שחפצתם בעצמכם. החוויה שתעברו השבוע קשורה לסימנים מן העבר. הפתעות מקסימות מעבר לקו הטלפון.

עקרב

השבוע תזכו להפתעה כספית או להבטחה מרגשת מצד המעסיקים. שימרו על הזוגיות שלכם מפני זרים ומגורמים משפחתיים וחברתיים עוינים. המפגש עם האחר והשונה גורם לבעיות בזוגיות. זהירות, אתם מרצים את בן/ת הזוג והופכים אותו לרודן כלפיכם. מישהו ינסה לנסות אתכם בנוגע לאהבתכם. ייתכן שאתם סובלים מתקופה של חרדת נטישה.

קשת

אתם משדרים ביטחון אך עדיין מבולבלים בהקשרי תעסוקה ורגשות. רעיונות מקוריים יסללו בפניכם דרך למצוא פרי בעמלכם אבל זה לא ממש יספק אתכם. זכרו, הסבלנות משתלמת בסוף ולא בהתחלה. התרכזו במשפחה ובאוהבים אתכם באמת.  זכרו השבוע: מי שבאמת ירצה לעשות לכם טוב, יחפש את האושר אצלכם בעיניים ולא את מחיאות הכפיים.

גדי

השבוע יש בכם חיוניות ורצון לטרוף את החיים. אתם צפויים למצוא דרכים לחזור אל האהבה הישנה ובכך לקבל את השונה. מעגל הידידים והחברים יתרחב. צאו והתחברו אל הטבע ובכך תתחברו אל עצמכם. צאו אל הטבע להתרגעות. לתקועים המון זמן: זה הזמן הנכון ביותר לחפש את הייעוץ שיעזור לכם להיחלץ מתקיעות.

דלי

שבוע של שדרוג יחסים וזה כולל זוגות רווקים או זוגות נשואים. טיפ: לא לעזוב מקום עבודה וזה לא הזמן להסבה מקצועית. הנשואים הוותיקים ירגישו כתקועים וכבעלי רצון להיות מחוזרים וכיותר נאהבים. ויכוחים על עוולות העבר פורצים מעת לעת. דמות מן העבר לא בטוח/ה שרוצה לחזור. זה הזמן לייעוץ אישי ומקצועי.

דגים

משהו נחמד באוויר. מצב כוכבי משופר. אתם משתחררים מהמועקות שרבצו עליכם כמו חרב. שימרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים ואוהבים, כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. אתם מקבלים אות אינטואיטיבי-תקשורי או סימנים מהעולם האחר. לתקועים: זה הזמן לפנות לאנשים היכולים ללמד אתכם כיצד לצאת ולהשתחרר מהבעיות הרגשיות.