הורוסקופ לימים 22-28 באפריל

צילום: pixabay
צילום: pixabay
לבני איזה מזל מתחיל השבוע לחזור הביטחון העצמי?

טלה

שוב הסתבכות של בן/בת משפחה בנושאי כספים וכתוצאה מסחבת מוסדית/כללית. אתם לא מוצאים דרך לקבל יותר מעוגת החיים. המאמצים האחרונים לקבל העלאה/קידום או למצוא עבודה אחרת נכשלים. הרגשות תקועים בבן/בת זוג עד כדי שבא לכם לברוח ופשוט להיעלם לזמן מה. זה לא הזמן לקבל החלטות להיפרד או לצאת במלחמה.

שור

הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליכם. עדיין לא הכול מושלם כפי שרציתם בגזרות שונות כולל גם בתחום הכלכלי. מסתמן שינוי בתחום הבין זוגי, בתפיסת העולם שלכם לגבי מהות האהבה ובצורך לשנות את סוג העבודה. לפנויים: הבדידות מטרידה, אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה.

תאומים

צפו להפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי שעשויות להשפיע עליכם לטובה. אווירה של אופטימיות תשרה בכם רגיעה ותקווה לטוב. אתם עדיין קצת חוששים מן העתיד הכלכלי, אבל התחום הרומנטי לא פחות חשוב לכם והוא משפיע על כלל התחומים החשובים. זה הזמן לבחון אפשרות של ייעוץ אישי בתחום: הרומנטי, הכלכלי, האישי ולגבי הילד/ה.

סרטן

דאגה לבן/בת משפחה קרוב/ה. הסביבה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. השבוע אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת שלכם בנוגע לאהבה, עבודה ויחסים אישיים. ההתנגדות הסביבתית לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. נושא העצמאות והמגורים יעלה שוב על הפרק. מומלץ ליצור קשר עם גורמים מקצועיים על מנת למצוא מוצא מהבעיות שלכם.

אריה

הייתם עסוקים סביב נושא משמח שקשור לחג וגם ונקשר למישהו יקר. הרווקים ירגישו כתקועים באותו מקום או שעדיין לא ימצאו את שביל הזהב. זה הזמן לתכנן מהלכים כלכליים. צלצלו לחברים ישנים וטובים שהוכיחו את נאמנותם כלפיכם. זה הזמן לרסן את הכעסים הישנים ולמצוא דרך לגשר על פערים רומנטיים שנערמו לאורך השנים.

בתולה

התחלתם במשהו במישור הניהולי או העסקי-פרטי, כלומר, יוזמה לשיפור המקום שבו אתם עובדים – למען כולם. שוב עולה נושא המגורים, זאת לאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. פגישה גורלית חשובה באופק הקרוב והיא קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי. טיפ לימים שלאחר החג: אתם צריכים להקשיב לעצות חכמות מאנשים מקצועיים ולא רק לעצמכם.

מאזניים

האירועים שלאחר החג יושפעו השבוע מניחוח רגשי או רומנטי בולט. היכולת להביע רגשות תעלה על כל דמיון, כולל שנושא פרידה כלשהי יעלה מידי פעם. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה בקרב הפנויים. בעבודה: אתם יכולים לעמוד על שלכם יתר על המידה ותגלו שהדבר מזיק לכם מכל הבחינות.

עקרב

אתם תופסים יוזמה ומצליחים בגיוס כספים. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ואישיים וחלק אחר יבקש לרענן קשרים ויחסים משפחתיים. הנושא הכלכלי יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם ל'סדר חדש'. אתם זוכים בכספים או בהגרלה או בעזרה ממקור חשוב. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש ומחבלים בבריאותכם הנפשית והפיזית.

קשת

אתם מייצבים את התחום הכלכלי. היזהרו מלהמר יותר מדיי. לפנויים: הרגשה שהאהבה מתחמקת לכם בין האצבעות. הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק עולים אל סף הכרעה. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו השבוע וכרגיל הילדים הם אלה שיישארו הנחמה היחידה שלהם. המלצה: לאחר החג כדאי ליצור קשר כדי לקבל ייעוץ לגבי הנושאים הבוערים.

גדי 

ימים אביביים יפים יביאו אתכם לחשיבה חיובית. הימים הבאים יוקדשו לשיפור יחסים עם הסביבה הקרובה שעל הפרק: רגשות פגועים הדדית. בעבודה יגלו קצת יותר הבנה לצרכים שלכם. יחד עם זאת, ראוי לזכור שזה לא הזמן לדרוש את שמגיע לכם. יום שלישי: ניסיון מוצלח לגשר על פערי עמדות. דאגה להצלחת הילד/ים.

דלי

במישור התעסוקתי אתם מקווים וצפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג בעבר. התרחקו מרכילות זולה ומלשון הרע אודות המעסיקים או מכל רכילות אחרת סביבכם או סביב המשפחה והחברים. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם ולהוריד אגב כך את ביטחונכם האישי. רסנו את הדחף להחזיר 'באותו המטבע'. הפתעה רגשית ומשעשעת מכיוון האינטרנט והמחשב.

דגים

סימנים ותמונות רומנטיות מהעבר עולים לכם בזיכרון. השקיעו דמיון יצירתי באיך להחזיר את רגשות בן/בת הזוג לקדמותם. נושא העבודה תקין, אבל דורש מכם כוחות נפש גדולים. זה הזמן לחשוב בכיוונים חברתיים הרבה יותר מאשר בשבועיים שחלפו. עשו כן ומהר מאוד תקצרו באביב הקרוב את תבואת האהבה שזרעתם לפני חודשיים. צאו אל הטבע.