הורוסקופ לימים 22-28 בדצמבר

מתוך pixabay
מתוך pixabay
מה צפוי לבני המזלות השונים על רקע התרחישים השונים של המצב הביטחוני

טלה

אתם מוצאים את הרעיונות לגבי ההישרדות במישור הכלכלי. רגעים יפים בחיק המשפחה מחזירים לכם את האמונה בעתיד טוב יותר. התרחקו מחברים שחוסמים לכם את העתיד המקצועי והרומנטי. הקשיבו לבן/בת הזוג הרוצה בטובתכם. הפתעות במישורים הקשורים לכספים שמגיעים לכם עומדות להתגשם.

שור

אתם חווים געגועים לקשר מן העבר. השתדלו שלא לרצות יותר מדיי את בן/בת הזוג וכך לא תזמינו כלפיכם רודנות ושליטה. מתנות קטנות של הודעות ווטסאפ וחיוכים יקדמו את פניכם. אתם משקיעים את הנשמה בכל תחום ופתאום חוששים לאבד הכול לטובת מתחרים ולאויבים נסתרים. פתחו את הלב בפני הילדים.

תאומים

במישורי התעסוקה אתם יודעים פחות או יותר מה לעשות וכיצד לנהוג, אך במישור הרומנטי והזוגי אתם מרגישים שאין לכם כמעט כוח. חשדות כלפי אלה שנתתם בהם אמון. זכרו: המפתח להצלחה היא עוצמת הסליחה, שחררו אותה והשמיים הם הגבול. געגועים מעיקים על לבכם.

סרטן

אתם מחפשים אהבה למילוי המצברים המדוללים. כבר מותר לבצע מהלכים רומנטיים שקשורים לזוגיות רצינית. היסוסים במישורים רגשיים ומשפחתיים מעכבים את דרככם אל האושר הפנימי. אתם מתרחקים מהצעות לשידוך בגלל קשר או מחוסר ביטחון שאתם לא מספרים עליו לאחרים. בקרוב יאיר לכם הצד הכלכלי את פניו.

אריה

הימנעו מלהיות צודקים בכל דבר ועניין. זכרו שרגיעה נפשית יוצרת בריאות וחוסן נפשי. אין לכם זמן לנשום מכובד הבעיות והעיסוקים. צאו לחפש עבודה טובה יותר או לדרוש את המגיע מהממונים. המשיכו לתת אהבה למי שמגיע להיות לצדכם. זוגיות: החליפו את דגל ים הרגשות האדום לכחול קול.

בתולה

מומלץ לשנות גישה. חפשו את הזיווג המעוכב במקומות הנכונים ושלא על פי לוח הזמנים הצפוף והדביק שלכם. לפנויים: היציאות הקטנות אל מחוץ לבית יעזרו לכם לראות את החיים באור חיובי וישחררו מצוקות נפשיות מודחקות. התייחדו עם הבורא בתפילה, אבל לא לשכוח שרק אתם אדונים לגורלכם.

מאזניים

אתם צריכים לפעול באומץ ולזכור שכדי למנוע מאנשים רעים לפגוע בתמימים כמוכם, צריכים לדבר על מה שכואב. שימו את הקלפים על השולחן. חפשו את האמונה בבורא עולם – אמונה שאבדה לכם אי שם בדרך. תחושת הנטישה מבן/בת הזוג משתלטת. התמקדו בניסיונות להרגיע את עצמכם. זה הזמן לייעוץ אישי.

עקרב

כספים מתעכבים – גם מרשויות. עד כה הסתדרתם איך שהוא מבחינת תזרים כספים. אתם מתמקדים ברצון להתבסס. הנשואים יחפשו את האומץ לדבר עם בן/בת הזוג על מנת לשפר ולתקן. האביב מזכיר נשכחות, אבל אם תתחברו אליו תרגישו טוב ובריאים יותר.

קשת

אתם מרגישים כתקועים אבל יחד עם זאת כלא צריכים אף אחד בשביל להיות מאושרים. חפשו את הקידום האישי ותזכו בו אם תתאמצו מעבר למה שעשיתם עד כה. קשרים מהעבר קורצים לכם כאור בקצה המנהרה.

גדי

מתנות החורף משרות עליכם אופטימיות, אך מעוררות בכם את הגעגוע. הנשואים והמחויבים רגשית ייהנו מהקשבה נדירה. זכרו: מילים שייאמרו לא יוכלו לחזור לאחור. לפנויים: אתם מתוסכלים בגלל הזוגיות החסרה ובשל השאלה 'האם זה יקרה?'. זה הזמן לייעוץ אישי בנושאים שקשורים לזוגיות.

דלי

החורף מצביע על שינויים. חיוכים ראשונים בעבודה יקבלו את פניכם, אבל עדיין אין לכם שליטה ועוצמה כדי שתוכלו לעשות שם ככל העולה על רוחכם. הזדמנות פז למצוא אהבה לאלה שממתינים לה שנים רבות. טיפ: כדאי לארגן לעצמכם חופשה על מנת לחזור עם כוחות מחודשים.

דגים

בקרוב, תקבלו הודעה או רמזים לגבי קידום או העלאה בשכרכם. החרדות מפני המחר נעלמות מדרככם. היכונו להפתעות משמחות מצד החוג המשפחתי בנוגע לשמחות ולאירועים בצוותא. השבוע יחושו חלקכם געגוע לימים שבהם הייתם מבלים יותר. אתם מרגישים את הצורך לנטוש. פנו לייעוץ.