הורוסקופ לימים 23-29 ביולי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל מלאים באנרגיות חיוביות, אך נתקלים בחומה של אי הבנה?

טלה

שבוע של פעילות יתר דאגנית. הניחו לעקרונות השמרניים הישנים ביחס לילדים ולאהבה. מכתב או מסר טלפוני יבשרו לכם או למי שחשוב לכם על קידום בעבודה או על משרה חדשה ומעניינת. היכונו לשינוי ולתחושה של מזל. לפנויים: התחום הרומנטי לא ברור. זה הזמן להחליט באומץ לפנות לייעוץ אישי בנושא הכלכלי והרגשי.

שור

החרדות מפני המחר נעלמות זמנית לאור בשורות טובות. אלו שנהגו פעם להחמיא ישובו ללחוש לכם מחמאות ומילות עידוד. המישור הרומנטי יוצא מתקיעות זמנית. הפתעה חיובית או תזוזה במישור משפטי ימתנו את אי הוודאות בו אתם שרויים. התרחקו מזרים שמנסים למשוך אתכם להשקעות. זה הזמן להחליט באומץ לפנות לייעוץ אישי בנושא הכלכלי והרגשי.

תאומים

אתם שואפים לאתגרים. במישור העסקי-ניהולי אינכם מסוגלים לסיים דברים כראוי. טיפ: פשוט אל תבצעו אקט רומנטי נוכח ערפול מן הצד השני. במידה ותנהגו על פי עצה זו, העניינים יסתדרו. בעבודה: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד נגד מתנגדים ולהכין תכנית היחלצות אלטרנטיבית. שימרו על הקיים והקבוע בחיים שלכם.

סרטן

לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי. טוב יהיה אם תנסו להתחבר למרות שאתם חושדים. בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן החיובי ביחס לבן/ת הזוג אך אתם רוצים הוכחות ברורות. זה הזמן לחפש את ההכשרה במקצוע שמזמן רציתם לרכוש אך יש בכם התלבטויות. בקרוב תשקיעו מאמצים בעבודה חדשה/ישנה.

אריה

לחלק גדול מכם תיפתח התחלה חדשה או מתחדשת בתחום הרומנטי. שחררו את חוסר האמון בבני המין השני. לכם הנשואים, תיהנו מיחס מתחשב. תזוזה חיובית במישור הכלכלי תעורר בכם את התקווה, אך הדרך עוד ארוכה. שמחת החיים אוחזת באלה שוויתרו על האגו. למבוגרים: רצון להתנדב או לתת מעצמכם לא מוצא לו פורקן.

בתולה

ימים שמחים יותר לפניכם למרות ימי החום הכבדים. לפנויים: בסוף השבוע תחושו בבלבול מה וחוסר המעש גורם לכם לתסכול. לנשואים שבכם: אתם קצת חושדים וכועסים על התנהלות בן/ת הזוג בתחום הרגשי והכספי. לפנויים ולנשואים: אתם עלולים להיכנס לחרדות נטישה ביחס לבן/ת הזוג שאתם אוהבים. מרבית הזמן יוקדש לאחיינים או לילד/ים.

מאזניים

אתם מסבירים את עצמכם היטב. אתם מחכים לתשובה – קבלה לעבודה או קידום – שהובטח לכם ומתעכב. נושא הכספים תקוע, אבל יהיה בסדר. החזיקו בעבודה כלשהי על מנת לחכותלקידומכםהמיוחל. כל עניין מול מוסדות עדיין יישאר תקוע. חפשו ייעוץ אישי בתחום הרומנטי והכלכלי כדי לדעת להחליט לאן נושבת הרוח.

עקרב

היכולת לשלב בין הדמיון לכישרון ההמצאה יבלוט. תושייה בעבודה תרשים את הממונים עליכם. בלית ברירה, אתם צפויים לפנות לכיוונם של אנשים שלא ציפיתם שיוכלו לעזור לכם בזמנים טובים יותר כמו ילדיכם. בריאותכם הפיזית איתנה, אבל העייפות הנפשית משפיעה. יש מריבות במשפחה ועדיין כועסים על החלק הצעיר והמנצל. צלצלו אליי לייעוץ אישי.

קשת

אתם מלאים באנרגיות חיוביות, אך נתקלים בחומה של אי הבנה. זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים ולהעז יותר. בבית אתם מקבלים מנת אהבה, אך בלבכם החשד שהכול זמני. בשורה חיובית בתחום הבין זוגי מחכה לכם מעבר לקו. הנשואים ירגישו שהם רוצים לעמוד על שלהם. התקועים בקשר רומנטי, מוזמנים להתקשר אליי לייעוץ מקצועי.

גדי

מחשבות חזקות מעיקות עליכם בתקופה האחרונה ומתחילים לצוץ להם געגועים. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים נעלמים. הגיע הזמן למספר החלטות חשובות בתחומים שונים, אך חסרים לכם כמה שאלות בפאזל הכלכלי והרומנטי. מי שנותר לבד, למרות מצב הכוכבי הטוב, חייב לפנות לייעוץ אישי לשם התייעלות ולהסרת המחסומים של עצמו או של הצד שכנגד.

דלי

אתם שואפים להתחלק מכל הלב עם בן/ת הזוג וגם עם כל אלה שעזרו לכם. ידידות חדשה תירקם במסגרת כלשהי. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום צפויים לכם בתקופה הקרובה אם תמשיכו להראות את אותה המצוינות שהתחייבתם אליה. טיפ: הפגינו ביטחון בעצמכם ובערככם ומובטח כי בסופו של דבר תנחלו הצלחה.

דגים

השבוע, בניגוד לזמן האחרון ודווקא לאחר תקופת תשעה באב, אתם צפויים לקבל רמז חיובי בדבר הבעיה הכלכלית אם תקשיבו רק לעצמכם. בתחום התעסוקתי, תחושו שהזמן הגיע לגבש הכרעה אם להישאר או לעזוב לתמיד. לאלה מכם שמרגישים כאילו הם סוחבים יותר מדיי משקל על הגב, הגיע הזמן לצלצל אליי באומץ לייעוץ.