הורוסקופ לימים 23-29 בספטמבר

איור: pixabay
איור: pixabay
מה צפוי לבני המזלות השונים עם פיחת השנה החדשה?

טלה

לקראת החג ובחג עצמו אתם מושפעים מחששות ישנים. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מאלה שגורמים לכם סבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות. אתם מתקשים להציב גבולות ויש תמיד מי שמנצל/ים את הפרצה. אתם מתוסכלים כיוון שכוונותיכם טובות. לכן, אני ממליץ לכם להשתבץ בייעוץ אישי ממוקד פתרונות.

שור

אווירת החג השמחה תופסת אתכם במצב של לחשוש מן העתיד. למרות זאת, אתם משקיעים בחוג המשפחתי. סכסוך ארוך עומד להתמתן. הפתעה: מרבית החברים מרעיפים עליכם איחולים. אתם מרוכזים בכספים שמתעכבים לבוא. בן/בת הזוג מנסה להתקרב. רמת הסבלנות שלכם עומדת במבחן. קחו פסק זמן מהתלות באחרים.

תאומים

הדאגות לכספים או לירושות מעסיקים אתכם בימי החג עצמו. הילחמו בחוסר הביטחון שתקף אתכם במשך זמן ארוך. אם אתם חושבים שאין לאחרים חסרונות – אתם טועים. טיפ: אם למשל אתם פיזית נמוכים – לא נורא, אתם מסוגלים להגיע לגבהים אחרים. דברים יסתדרו לכם ברגע האחרון.

סרטן

אווירת החג מושכת אתכם בחבלי הזיכרונות. מישהי תרגיז אתכם סמוך לחג ובמהלכו. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. הזמינו אחרים לביקור בביתכם. טיפ: במקום להרהר בתכנונים לפריצת דרך כלכלית או בשינוי מקום עבודה שיבוא בקרוב – הקדישו זמן לרוחני. בשורה טובה מכיוון הילדים ומכיוון הצד העסקי המתעורר.

אריה

לנשואים ולמחויבים רגשית: בחסות החג ומנהגיו הישנים והטובים, יש לכם הזדמנות להתקרב לבן/בת הזוג וזה יקרה לבטח בימים הקרובים. ימים אלה מזכירים לכם את הדמות האהובה עליכם ביותר. מרבית זמן האיכות יוקדש לקטנטנים או לאנשים שנקשרים למשפחה הקרובה. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בקרוב.

בתולה

למרות החג והשמחה, תרגישו את הדאגה במישורים: הרומנטיים, החברתיים והכלכליים. תחושה שעוצרים אתכם מלהתקדם תשתלט עליכם. דווקא בימי המנוחה והרגיעה, ממשיכים להגיע לחצים וביקורת מן הסובבים אתכם. קשה לכם להמשיך ולהתעלם. הצעה מגורם חשוב לבצע שינוי במישור החשוב לכם. מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם.

מאזניים

לבודדים ולכמהים לאהבה: אווירת החג מעיקה עליכם מאוד. תנו לחברים לעזור לכם בכל העניינים הרגשיים. באמצע השבוע הבא תחול עליה במפלס השמחה, אך לצערי תגלו מהר שזו אתנחתא זמנית בלבד. שמרו על הכיס מבזבוז מיותר. כספים יגיעו בזמן הנכון וברגע האחרון.

עקרב

אווירת החג השבוע מושכת אתכם אליה בחבלי קסם. זיכרונות עולים באשר לעבר הקרוב רחוק שנוגע באנשים הכי יקרים שהלכו לבלי שוב עד כדי שרגשות עמוקים מניבים דמעות הזולגות בקלות. שביב של תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש ימריץ שוב ימריץ האדרנלין הנשכח. זה הזמן לחשוב גם על אלה שהותרתם נשכחים מאחור.

קשת

יופיטר (כוכב צדק) חיובי מחייב בחינה מחודשת בכל הנוגע לתחום הכלכלי. טיפ לראש השנה והלאה: הפסיקו את הקצב המטורף בלחשוב על הבעיות של אחרים. קחו פסק זמן על מנת לטפל בעצמכם. לפנויים: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. זה הזמן לחשוב על לפנות לייעוץ אישי.

גדי

אווירת החג לא סוחפת אתכם אליה וזאת בניגוד לעבר. געגועים עזים לאדם שאותו איבדתם בעבר. רגעים יפים בחברת בן/בת הזוג, מעוררים תקווה לבאות. אתם כאלה טוטאלים באהבה ולא יכולים להמשיך הלאה מבלי לדעת מה יקרה עם אהבת חייכם הצרובה בעמקי לבכם. פנו לאלה שיכולים לעזור  בקידומכם.

דלי

אווירת החג אינה מדברת אליכם כמו בשנים עברו. אתם מרגישים שהכול מוטל על כתפיכם ושאתם חייבים לעשות את מה שנדרש מכם, למרות התסכולים. טיפ לשנה החדשה: לא נורא, התרכזו במשפחה ותנו את כל מה שאתם יכולים לאחרים. אל תיכנסו למריבות סתמיות – גם לא ישנות. פנו לייעוץ אישי .

דגים

אווירת החג מושכת אתכם לזכור את היקרים לכם בתחושת נוסטלגיה וגעגוע. טיפ לשנה החדשה: שחקו אותה בנימוס ובקלילות ומהר תגלו שזו הדרך הנכונה להיות מקובלים ורצויים. הובילו את כושר ההבחנה המעולה שלכם לכיוונים רומנטיים וחברתיים. בשורה משמחת עומדת להתגשם. אתם מחכים להתממשות עסקה.