הורוסקופ לימים 24-30 בדצמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני אלו מזלו סובלים השבוע מפערי תפיסת העולם בריקוד האינטימיות שיוצרים עבורם השבוע תקיעות במקום?

טלה

השבוע טוב לאהבה. למועסקים: מפגשים מקצועיים ימלאו את ידיכם בעבודה. כולם יהיו זקוקים לכם לעצה בתחום הרומנטי אבל אתם מתקשים לעזור לעצמכם. לכן, זהירות – אל תיתנו לאף אחד לנצל את תמימותכם. אתם ממשיכים לשגות באשליות אהבה. התרחקו ממחויבות יתר – זו הרגשה מטעה. קשה לכם מאוד לצאת ממערכת ציפיות.  

שור

השבוע אתם לחוצים ועלולים להסתבך במריבות. אל תנסו לכפות את רצונכם על אחרים, במיוחד לא על בן/בת הזוג, מפני שאתם עלולים להינזק. אתם מתחפרים בבית ובאושר שאתם מקבלים מהילדים. לא מזמן קיבלתם חיים חדשים וחזרתם להיות בקשר עם חברים ותיקים, אלא שלא יודעים איך להחזיר את אהבתם. זה הזמן לייעוץ אישי.

 תאומים

השבוע תרגישו כרוצים לחוות את משק כנפי האהבה. שחררו את בן ה/ת הזוג מהקנאה. זה הזמן ליזום על מנת למצוא את הדרך אל האהוב/ה. מצד שני תגלו שדיג פזיז אינו מצליח לתפוס דגים חכמים. זכרו: הסבלנות יפה והשתיקה היא הטובה שבתשובות. יש לכם רמזים במישור הרומנטי, אך אתם נעולים על אהבה אחרת שהסיכויים לגביה מועטים.

סרטן

התשובות ביחס למוסדות או למשפט פיצויים שוב מתעכבות. סימנים של לחץ מצטבר בתחום המקצועי והזוגי. רגישותכם עולה על כל דמיון. כל רכילות ולו הקלה ביותר מקפיצה אתכם לשמיים. פקחו עיניים לראות את העיקר. אתם מרגישים כמפוספסים כי יש לכם כישרונות שמפריעים לכם להמשיך הלאה באדישות. אתם זקוקים לייעוץ אישי.

אריה

השבוע תבחינו לשמחתכם שהדרך ללב אחרים קצרה. הדגש יהיה על כספים, קריירה ורומנטיקה. יש בכם יכולת להבחין בין העיקר לטפל. מצד שני, פגיעתן של מילים גרועה יותר מאשר החרב החדה. אתם עדיין לא מצליחים להחליט מה לעשות בהקשרי מחויבויות. הפנויים יופתעו לקבל הצעות חדשות אך העבר יוצר פחד לנסות שוב.

בתולה

השבועי אין לכם כוח לטיפשים, בעיקר לא לבוסים. בעקבות זאת אתם עלולים שלא להיות זהירים בלשונכם. פערי תפיסת עולם בריקוד האינטימיות יוצרים תקיעות במקום. אתם מרגישים כמפוספסים מפני שאתם ניחנים בכישרונות רבים המפריעים לכם לבחור. חפשו ידע, גם אם אתם מחויבים לשם כך להגיע גם לסין. תשובות חיוביות בנוגע למשפחה יגיעו בקרוב.

מאזניים

אתם חושבים על מגורי קבע או על שיפוץ. לפנויים: לגודל אכזבתכם, תחושות מוקדמות לפרידה או להפסקת יחסים – מתגשמות. לנשואים: זה הזמן לקבל את המאחד יותר מאשר את המפריד בבן/ת הזוג. אתם שונאים שגרה. בעבודה: מישהו שתמיד חיכה לכם בפינה עלול לנצל זאת לרעה. החלום לדירה מתרחק ואתם מוטרדים מכך. תשובות מתעכבות.

עקרב

השתדלו השבוע שלא לקחת ללב יותר מדיי. זכרו, פרי השקט הוא שלוות הנפש. אל תנסו ללחוץ על אחרים, במיוחד לא על בן/בת הזוג, מפני שאתם עלולים להיפגע. אתם מתחפרים בבית ובאושר שאתם מקבלים מהילדים. זה הזמן לחפש אהבה הדדית ולא חד סטרית. כספים יגיעו כמעט בהפתעה. רגעי נוסטלגיה ומחשבות על העבר עדיין שם.

קשת

אתם מנסים לשפר את הזוגיות אך ללא הצלחה. מומלץ שלא לברוח מהאמת ביחס לבן/ת הזוג. זה הזמן לחפש קידום בכל נושא התעסוקה. הפעילו דמיון יצירתי או פנו לייעוץ אישי בנוגע לזוגיות ולמקצוע. אתם זקוקים לאוזן קשבת בנוגע לבעיות הקשורות למשפחה ולילדים. טיפ: מוטב להתייעץ עם אדם מנוסה מאשר עם מלומד.

גדי

דמות רומנטית צפויה  לבוא לעזרתכם. לנשואים או לבעלי האהבה הישנה: אתם רגשניים מדיי. חשדות הדדיים וכאובים מעבירים אתכם על דעתכם. אתם שומרים על סודות הכאב וצריכים לספר לאחרים על כך. אתם חסרי מנוחה כי מזמן לא קיבלתם סיפוק באהבה. לתקועים בקשר אסור או סודי, כדאי לפנות לייעוץ אישי.

דלי

פערי תפיסת העולם בריקוד האינטימיות יוצרים השבוע תקיעות במקום. בימים הבאים תנועו מתוך אי שביעות רצון כמעט בכל דבר שקשור בחייכם. בהמשך, השעמום וחוסר העניין לגבי דברים החוזרים על עצמם ייתן את אותותיו. אתם זוכרים מה עוללו לכם ולא משחררים. זכרו, כי שחרור הכעס משמעו שחרור הנפש.

דגים

אתם מנסים להחזיר את האהבה הישנה אך לא בדיוק יודעים איך. פנו לייעוץ. למועסקים: מפגשים מקצועיים ימלאו את ידיכם בעבודה ותסבלו מלחץ מינהלי. כולם יהיו זקוקים לכם משום מה. השבוע, יותר מכל ימי השנה, אתם צריכים לזכור להשקיע יותר בקריירה ובזוגיות, שכן מי שזורע קוצים אינו יכול לקוות לקטוף ורדים.