הורוסקופ לימים 24-30 ביוני

מתוך pixabay
מתוך pixabay
בני איזה מזל מתוסכלים השבוע בגלל הזוגיות החסרה?

24-30.6

טלה

סוכר הזיכרונות עדיין זורם בעורקים. אתם נזכרים באהבת החיים שלכם או שרוצים לקבל תשומת לב מחודשת מבן/בת הזוג. במסגרת הנישואין אתם חשים שאין לכם שותף/ה לרעיונות ההתייעלות שאותם אתם מציעים. אתם מבולבלים ביחס לקשר הרומנטי המתחדש. זה הזמן לחפש ייעוץ שיוציא אתכם לכיוון הנכון בנוגע לתחומים הכלכליים, הבריאותיים, ילדים ומול בן/בת הזוג.

שור

לפנויים: אתם מפנטזים הרבה סביב הנושא הרומנטי ומסרבים להאמין שמרמים אתכם. לנשואים: סובלים בשקט ומקווים לטוב, אל תשלימו עם העובדה שבן/בת הזוג… שולט/ת. זכרו שאתם הבוס/ית. זה הזמן לחשוב על המחר ולעשות דברים נכון בתחום הזוגיות. היזהרו מטיפוסים שמחייכים רק כדי להגיע למטרתם האפלה.. פנו לייעוץ בנושאים הרגישים ביותר ולדעת לגבי עתידכם.

תאומים

אתם מתעוררים כדי לחפש לצאת מהעצירה במקום. למדו מבית הספר של החיים לא להירתע, כי כאב הבטן וכאב הראש הם החברים הטובים ביותר של התלמיד. זה הזמן להיות מעשיים ופעילים בנוגע לייעוד ולהצבת מטרות. השבוע הוא הזמן המושלם לקיים דו- שיח עם אלה שיכולים לשנות את חייכם לטובה. בריאות בן/בת משפחה שזקוק לעזרה – תדאיג.

סרטן

מחכה לכם שבוע מוצלח. קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. בריאותכם במיטבה בימים אלה. אל תפרשו רמזים רומנטיים כדבר שיימשך לתמיד. תעמדו על שלכם, כי תשוקות הסביבה הקרובה עלולות להתחלף מעזרה לכוונות מרושעות. אתם לא מרוצים פתאום מהתוצאות הכספיות הדלות בתחומים שדרשו מכם השקעה ויוזמה אישית. פנו לייעוץ אישי ממוקד פתרונות.

אריה

אתם מחפשים ריגושים חדשים, אך עדיין לא מספיק בשלים לחפש לאחר הטלטלה הרומנטית הכואבת ההיא. בגזרה התעסוקתית עליכם להתמודד עם שינויי מגמה, טעם אחר, אנשים חדשים ועם מצב של להתפשר. החופשה תצא אל הפועל. אתם רגועים יותר ביחס לכיוון הכללי כי התרחקתם ממקורות שלחצו אתכם. כעת אתם מתגעגעים לקשר חם ואוהב.

בתולה

מצב כוכבי טוב נוטע בכם אנרגיות חיוביות. אתם מתגעגעים לימים שבהם הייתם נהנים חברתית. הצניעות שלכם בסוף תשתלם, זכרו שגם טווס אמתי מסתיר מעין כל את הדר זנבו. אין לכם שותף/ה לרעיונות ההתייעלות שאותם אתם מציעים לבן/בת הזוג או לחברים. פנו לייעוץ אישי כדי לטפל במה שחוסם אתכם בדרך להצלחה.

מאזניים

אתם מוצפים בגעגועים ומחכים לקרן אור מבעד לאפילה. עובדה שאתם עדיין לא מצליחים להתגבר עליה היא שהגורל נותן והגורל לוקח. זה הזמן לבקש עזרה מכל גורם אשר יוכל לעזור לכם לגלות את סדר העדיפויות הנכון. אתם אומנם חכמים ויודעים דברים, אבל מסתבר שהזמן חולף ואתם מגלים שאתם תקועים באותו מקום.

עקרב

השבוע הוא הזמן המושלם לקיים דו שיח ובכך לשנות את חייכם לטובה. הגדירו את גבולות האהבה כלפי בן/בת הזוג והשתדלו שלא לחצות אותם שוב ושוב. לא לתת מעצמכם יתר על המידה. למתאמצים לחפש באינטרנט ובעיתונים: הפתעה חיובית במישורי הלימוד והתעסוקה. כוח חוסר הברירה דוחף אתכם להשתדל על מנת למצוא פרנסה.

קשת

סימנים ראשונים לחיזור הדדי. קחו את החיזורים בפרופורציה. הניחו את החששות מפני אכזבה ומובטח לכם שתצליחו בשטח הרומנטי. זכרו את לקחי העבר ושהפזיזות גורמת לבן/בת הזוג להתרחק. אתם ביחד וקשורים זה לזו, אבל ניתן לומר שקיימת שגרה בלתי נסבלת בזוגיות שלכם ושהיא מסכנת כל רגש שנותר. שחררו את שעל לבכם בתפילה.

גדי

שבוע  חיובי כמו שאלוקים עצר ברוחו להאזין לשתיקתכם. אתם מוצפים באנרגיות אדירות וחיוביות. אתם נמצאים בחברת אנשי מקצוע ופועלים כצוות. רעיונות מקוריים יסללו בפניכם את הדרך למצוא פרי בעמלכם. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם שיהיה חכם במיוחד. מי שנותר/ה בתחושה של בדידות ובקשיי תקשורת עם בן/בת הזוג, צריך/ה לפנות לייעוץ אישי.

דלי

אתם צפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג. אל נא תהלל את היום לפני שקיעת החמה, מפני שגורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר מהר ובאותו המטבע. כספים יוצאו למטרות שקשורות לבית. הירשמו לפעילויות שונות כמו ריקוד, פילאטיס או כל דבר שבונה את הגוף ואת הבריאות.

דגים

אתם מתוסכלים השבוע בגלל הזוגיות החסרה. החליטו שאתם קמים ועושים משהו למען עצמכם. זכרו שהזמן יקר ושהוא חולף לו בלי הרף, המשיכו ללמוד מהחיים, כי הלימוד הוא המפתח לעוצמה ולהצלחה. היכנסו לאינטרנט וחפשו, כי שם נמצאת התשובה. משהו ימשוך אתכם להסתכן. אל תתנו לזה לקרות. יוזמה של אחרים תוביל אתכם למחשבה.