הורוסקופ לימים 24-30 בנובמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל מומלץ שלא להיסחף אחר אשליות שווא בנוגע לאהבה?

טלה

שבוע מרגש במיוחד מסיבות כלשהן עומד לנחות עליכם. למרות המלחמה והחשש המלווה אותה, אתם שואפים לצאת מהשגרה ומתחושת השעמום הדביקה. זהירות: אנשים שתמיד חיכו לכם בפינה עלולים לנצל הזדמנות לפגוע. בימים הבאים תנועו מתוך אי שביעות רצון. בהמשך השבוע, ייתנו השעמום וחוסר העניין לגבי מעגליות החיים חסרת התוצאות את אותותיהם.

שור

תוצאות המלחמה עדיין כאן: אתם קצת יותר רגועים יותר ביחס לכיוון הכללי. ייתכנו מגעים לקניית נכס חשוב ויקר. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו את האכזבות מהצד הכלכלי. אתם מפנטזים על טיול או על בילוי נוסטלגי, אך בסוף דוחים זאת למועד אחר. למתאמצים בלבד צפוי חלון של הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין.

תאומים

אתם מצליחים להתנתק מאימת המלחמה. האופטימיות מתגנבת וממלאת את ליבכם באנרגיות של עשייה. פתחו מודעות לחסרונות הקטנים בכל התחומים ותרוויחו מזה המון. מרבית הזמן יוקדש לתוכניות בילוי שלא באו לידי מימוש. כספים שלא ידעתם עליהם – מתקרבים. שימו לב לדמות שמחלקת איתכם את החיים או למי שרוצה אתכם. ייתכן ואתם שוגים?

סרטן

הגעגועים לקשר איכותי ומפרגן מציפים. הנשואים יחפשו לפתור בעיות. ירושות ונכסים עדיין מעסיקים אתכם. טיפ: אל תיתנו לעצמכם להיסחף אחר אשליות שווא בנוגע לאהבה. קחו את החיזורים בפרופורציה. השגיחו על צעדכם בנוגע לאופן החיזור של בני המין השני כלפיכם. חשדות כלפי אלה שנתתם בהם אמון עולים שוב על הפרק.

אריה

השבוע חיובי מבחינתכם בגלל השתחררות חלקית מהשפעת הדיווחים לגבי עדויות הניצולים באסון ולגבי החטופים. סימני התקרבות ראשוניים מכיוון בן/בת הזוג. השבוע מתעוררת ביקורת כלפיכם במקומות עבודה, תנסו להתעלם ממנה. משמעות האהבה תכה בכם בכל כוחה כתוצאה מגעגועים לבן/בת הזוג. אל תתייאשו מרכילות זולה. הזדמנות לאלה שעדיין לא מצאו תעסוקה.

בתולה

השבוע חיובי מבחינתכם בגלל השתחררות חלקית מהשפעת הדיווחים לגבי עדויות הניצולים מהאסון ולגבי החטופים. תרגישו קלילות בגישתכם לחיים. המשיכו בכוח ההתמדה המאפיין אתכם ותכניסו שינויים בתחומי העבודה, הלמידה, הרומנטיקה והנישואים. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שקשורות לפיננסים וליחסי חברה. הקדישו זמן גם לרוחניות. זה הזמן להשקיע בילדים ובאחיינים. חפשו ייעוץ אישי.

מאזניים

ליזמים ולנמרצים: המצב הכוכבי משתפר לטובתכם. זה הזמן לפרוץ מבחינה כלכלית. בנוסף, כדאי ליזום מהלכים רציניים כלפי בן/בת הזוג ומובטחת לכם שם הצלחה. הקפידו להפגין ביטחון וזקיפות גו. בריאותכם במיטבה למרות החששות הסמויים. לפנויים: הזדמנויות חדשות מחכות לכם באתרי ההיכרויות. אל תבחלו בהן.

עקרב

המצב הכוכבי מפרגן מחדש. תעסקו בעבר ובכל הקשור לאהבה ולפרנסה. המשפחה מנסה לעזור, אך אתם לא כל כך מקשיבים. חלון הזדמנויות נפתח בפניכם בנוגע לעבודה, להכשרה ולעסקים. בריאות המשפחה תופסת מקום חשוב בסדר יומכם. זה הזמן להתחבר לאנרגיות העליונות. אל תעסיקו את עצמכם בחובות ישנים וגם לא במריבות חדשות.

קשת

השבוע יפתח בפניכם חלון הזדמנויות בכמה שטחים. המחפשים תעסוקה ימצאו את מבוקשם בימים אלה. מהלכי קידום ביחס אליכם בעבודה יבשילו לכדי אהדה ותמיכה במועמדותכם. קשה לכם להתמודד עם השגרה. אתם מחפשים ריגושים חדשים. בגזרה התעסוקתית עליכם להתמודד עם שינויי טעם ולהתפשר על עבודות שבעבר לא הכי רציתם לקבל.

גדי

הפנויים שבכם ינסו לחפש מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל במשימה זו. אתם רוצים להמשיך את הקשר הסמוי אך נתקלים בחומה. הדמות שנכנסה לחיים שלכם לא מפסיקה לנדנד. בבית: עליכם להחליט אם אתם מתגרשים או ממשיכים על בסיס תנאים שמתאימים לכם – כספית ובנוגע לילד/ים. חפשו ייעוץ אישי.

דלי

אתם מבקשים לשבור את מעגל בדידותכם אך פוחדים להתאכזב. אתם נוטים להרעיף רגשות בצורה לא מבוקרת. צפויה הפתעה בתחום הרומנטי. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום – יופתעו לטובה. המשיכו להיות חזקים ותזכו בקרוב בתפנית. לנשואים: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים. זה הזמן לחפש קידום כלכלי. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לבעיות.

דגים

אתם עצובים ביחס למישהו והגעגועים תוקפים בכוח רב. התרכזו בעבודה ובכל הקשור לקידומכם המובטח. אתם קצת חלשים מבחינה גופנית וזקוקים לספורט. מומלץ להיבדק על מנת לגלות אחת ולתמיד מה לעשות בתחום הבריאותי והיכן אפשרי לשפר. התחילו למחוק אשליות ביחס לקשרים רעועים. חפשו דרך המחשב נושאים שיכולים למלא את חייכם.