הורוסקופ לימים 24-30 בספטמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל יופתעו לגלות השבוע מי בדיוק החברים האמתיים שלכם ומי הדו פרצופיים

טלה

בחול המועד סוכות אתם פועלים במרץ רב בעניין הקריירה. זהירות: השפעת רטרו מרקורי מתחילה והדבר עלול לגלוש למלחמות אגו מיותרות. כספים יתוכננו למטרת קנייה חשובה ויקרה. טיפ: שימו לב לאותיות הקטנות בחוזה או דחו את החתימה בחודש. לבטים בקשר לשמחה הקשורה למשפחה הקרובה. קושי במישור הרומנטי הקשור להיסוסים של בן/ת הזוג ממחויבות מהירה מדיי. ברביעי וחמישי הבאים מישהו יבשר לכם משהו טוב. מצב לא פשוט בחברת משפחה בנוגע לירושות ולכספים. בריאותכם הנפשית משתפרת. חפשו ייעוץ מקצועי ולא תתאכזבו.

שור

השבוע כבר ניכרת השפעה מסוימת של רטרו כוכב מרקורי. תקבלו מחמאות, אך מצד שני יפנו לכם עורף. הרגשת התקיעות יוצרת בכם תסכול לגבי המשך יחסים כלשהם. זה הזמן לקום ולהתנגד להווה המרגיז ולחזור בעוצמה למעגל התעסוקה או לעשייה היצירתית. טיפ: תשאלו את עצמכם שאלות קיום. רגשות כלפי דמות מן העבר עולים שוב על הפרק. יש בכם אכזבה כתוצאה מהבטחה בתחום הרומנטי שלא מתקיימת בפועל. תנסו לקחת הכול בקלות. כלכלית: הכספים יגיעו מהר משחשבתם. לצערי, רק לקראת סוף החודש הבא תנוחו מעומס המתחים והדאגות.

תאומים

תסכולים רומנטיים פוקדים אתכם ובעקבות זאת אתם מחפשים מפלט מול המחשב, הסלולארי, המחשבות והשינה. לנשואים: הילדים יסבלו מלשונכם החדה ואולי גם בן/ת הזוג. מריבה טיפשית בשישי, בשבת ובראשון. אל דאגה, העניינים יירגעו בשל התערבות בני משפחה. טיפ משתלם ביותר: הנכונות להתפשר והסליחה יהיו מילות המפתח. בריאותכם מתייצבת ולעומת זאת אתם ממשיכים לדאוג לבני המשפחה הקרובה. סימנים ראשונים של יציאה מחובות. שמרו על הילדים מהתקררויות, מתסכולים ומחום גבוה. רגעי שעמום יביאו אתכם לכדי לנסות לצאת לאן שהוא ושם תחכה לכם ההפתעה.

סרטן

השבוע תגלו שאתם רגישים בעיקר לנושאים הקשורים לילדים, לחבר, לבעל או ליחסים עם חבריכם לעבודה. מרבית הזמן יחלוף מבלי שתנצלו אותו כראוי. הורידו ביקורת כלפי אחרים, זה לא הזמן להילחם או להיעלב. הזמן לפקוח עיניים בדרכים. משהו הקשור לעבר הרגשי עדיין ממלא חלק גדול וחשוב. אין לכם כוח להתמודד עם ביקורת. תכנונים לצאת ולקרוע את הדרכים בחול המועד מתמתנים לכדי ישיבה ושיחות חולין, כולל אולי גם תפילה לשינוי בתחום הזוגי. הרבה זמן רציתם לשתף מישהו בבעיות אישיות. אולי זה הזמן הנכון לתכנן זאת לממש בקרוב.

אריה

השבוע שלפניכם מאופיין בתקשורת לקויה, רובכם יסתובבו עם ההרגשה של 'לא יכולים יותר'. החלטה כלכלית חשובה עומדת על סף הכרעה. זה לא זמן להחלטות שכאלה. אל תעזבו מקום עבודה, גם לא לעבור דירה אלא אם אתם חייבים. בכל מקרה, שימו לב לאותיות החוזה הקטנות. לפנויים: מישהו מחזר אחריכם, אבל לא מספיק גלוי, ומחזיק את קלפיו כנסתרים מן העין. אל תתנו לאחרים להוביל אתכם למהלכים גדולים מדיי מחוץ למסגרת הנישואין. אזהרה: בקרוב אתם עלולים לפלוט משפטים שיכריעו לרעה את מיקומכם בלב האחר.

בתולה

בחול המועד סוכות, הנוכחות והייצוגיות שלכם תהיה במיטבה. ההומור והחוכמה שלכם ירשימו אחרים. למרות זאת, שלוותכם הפנימית מתפוגגת נוכח האהבה החומקת לכם בין הידיים. אתם אמורים לסבול מלחיצות ברוב תחומי החיים. אל תיתנו לגורמים עוינים לשבור את רוחכם. שמרו על סודיות ביחס לבוסים ולבני משפחה קרובים.  נושא התעסוקה עמום, אך אל דאגה, כי בעוד כשבועיים בערך המצב יתבהר. הקשיבו לעצות של אנשים הרוצים בטובתכם בנוגע לתחום הרגשי הזוגי והרומנטי. משמעות החיים מובנת לכם יותר נוכח קשיי האחרים.

מאזניים

השבוע אתם צריכים להיזהר: רגשות מעורבים כלפי בן/ת הזוג עלולים לגרום לכם ליפול לזרועות האחר/ת. מומלץ שלא להיגרר למלחמות פנימיות עם חברים. זה הזמן לחשוב על לימודים ועל הרחבת אופקים. אתם צריכים לרסן את עצמכם מפני התפרצויות בלתי רצויות, למרות שהרצון יהיה להחזיר כנגד כל העולם. אתם כועסים מאז החג הקודם. קחו פסק זמן ותחשבו – אולי טעיתם בשיקול הדעת ואפשרי לסלוח? רגעים יפים בחיק המשפחה, שוב יגמרו בכעסים וברוגז. 'בלי טובות', תתסדרו בעצמכם. צאו מן הביישנות הטבעית שלכם.

עקרב

חול המועד הוא זמן למחשבה. הקידום האחרון דורש מכם לעבוד כפליים. יחד עם זאת, הימנעו מלצעוק על הבוס ועל כל העולם. עצות שקיבלתם מחברים מבלבלות אתכם במישור הרומנטי אבל זה לא נורא, כי ממילא אתם הולכים תמיד עם ראש בקיר. החלטות שמזמן הייתם צריכים לקבל – מתעכבות. הקשר הקיים מתנדנד וכאילו לא הולך לשום מקום. אתם מבטיחים שוב ושוב להיפרד אבל אתם לא יכולים לבצע זאת. זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי בכל שטחי החיים, אבל אך רק בפני אלה שיודעים לייעץ באופן רגיש ואחראי.

קשת

נסיגת מרקורי הקרובה והמשפיעה כבר כעת, מזיקה בתחום האהבה. שמרו מרחק מהתערבות בין מסוכסכים כיוון שאתם עלולים למצוא את עצמכם במצבים לא נעימים. למואסים בעבודתם: אתם מחפשים עבודה אחרת דרך הקשרים או אינטרנט. אתם מצפים לקידום בקרוב. אתם עדיין בהתמודדות עם בן/ת זוג שעדיין לא רוצה להתחייב. אתם פחות זהירים בדרכים ובפעולות פיזיות. פקחו עיניים. הביטחון המופרז אוחז בכם. אל תיקחו סיכונים וכל סוג של הימור פרוע. השקיעו בבית, שם אולי תימצאו מחסה והגנה מפני הדחף להסתכן. זה הזמן לחפש עזרה ועצה.

גדי

השבוע, בחול המועד, אתם מנמיכים להבה ולא נלחמים עם כל העולם בשל בעיות אגו. טיפ: עדיף לשבור את הגאווה ולא לאבד חברים. תחום הרגש תקוע בנוגע לקשרים מן העבר. התקדמות לכיוון השכרה או לקראת קניית דירה בסוף השבוע. צאו לבלות במקומות הקרובים, בים ובנופים הנשקפים למרחוק. הנשואים יחפשו לשקם ולהחזיר אמון וייתכן שיצליחו באופן חלקי. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן, אתם מבטיחים לעשות משהו בנידון אבל משהו מפריע. פנו לייעוץ אישי מקצועי.

דלי

אתם נעלבים די בקלות. מרבית החברים שכחו אתכם. אתם רוצים למשוך אותם בצורה של ארגון מסיבה או מפגש חברתי אחר, אבל לא מצליח לכם כל כך. זהירות, מישהו מושך אתכם בלשון על מנת לפגוע במעמדכם בעבודה. בימים אלה אתם עלולים לסיים יחסים לא מוצלחים בעקבות מריבה או בשל סכסוך מתמשך. טיפ: תנסו להתחבר לקשר מכיוון חדש ויצירתי, אקט שעשוי לעזור. רוב הנשואים הגברים ינסו להוכיח שהספורט או מעשה האהבה וההידברות משתלמים מאוד. בעלי הקשר הוותיקים, ממתינים לקבל את היחס המלטף מבן/ת הזוג ובינתיים סובלים בשקט.

דגים

השבוע אתם מופתעים לגלות מי בדיוק החברים האמתיים שלכם ומי הדו פרצופיים. אנשים שחשבתם לאויבים יצטיירו כדמויות הרבה יותר חיוביות. אתם נחים אך בעקרון תחום הקריירה מתחיל לזוז בכיוון החיובי. יוזמת חברים תוביל אתכם לכיוון המרכז החברתי. אתם חושדים בכנותם. זה הזמן לצאת ולבדוק את מצבכם הבריאותי. מצד שני, בלי פאניקה. אתם לא מרוכזים. היזהרו מתאונות קטנטנות בבית, אזורי הקיבה, הגב והכתף יטרידו אתכם. צלצול מפתיע ישמש לכם כמפלט וכמשען מאזן. הזדמנות לומר לבן/ת הזוג מה שאתם חושבים כמעט חומקת מחדש.