הורוסקופ לימים 25-31 במרץ

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל מומלץ להתרכז בטיפוח רעיון שיקום המשפחה והילדים ולעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית ומשם לעשייה?

טלה

חלק מכם סוגרים השבוע על יחסים מחודשים או חדשים, מרעננים קשרים מבחינה חברתית ולומדים. הזדמנות לפתוח את הלב בפני אדם מעניין. נתינתכם קוצרת יבול של פירות מאוחרים אך טובים. מציעים לכם להשקיע במשהו. זה הזמן לחשוב טרם החלטה. בקיצור: השיבו תשובה אטית ומחושבת לשאלה מהירה ומלחיצה. זה הזמן לייעוץ אישי.

שור

השבוע יתברר כמבלבל. תנו לעצמכם הזדמנות לפרוק הכול. בשטח הרומנטי: הכבדות בה אתם מתנהלים תרגיז את המצפים מכם ליוזמה ולנתינה שנמאס לכם לתת ולתת נוכח האדישות לצרכים המינימאליים שלכם. סוף השבוע קצת יאכזב מבחינת הזוגיות. תעריכו ותשתמשו במה שיש לכם. הבעיה היא שמי שיכול אינו רוצה ומי שרוצה אינו יכול.

תאומים

פחד מפיטורין יכביד עליכם. אתם חושבים לבצע הסבה מתי שהוא למקום אחר שהוא. התרגשות כתוצאה מציפייה לתשובה בתחום הקריירה במקום אחר. הגידו "לא" לאנשים המנסים למשוך אתכם להיכרות חדשה עם בן/בת זוג אחר/ת. עשו זאת בנימוס וזכרו: הכעס הוא יועץ גרוע. חפשו ייעוץ מקצועי על מנת להיחלץ מתקיעות אישית בת שנים.

סרטן

השבוע משפיעה עליכם השגרה לרעה. הכעסים הישנים אודות ירושות נשכחות עולות שוב על הפרק. זה הזמן להתרכז בטיפוח רעיון שיקום המשפחה והילדים ולעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית ומשם לעשייה. הגיע הזמן ליישם משהו בתחום בזוגיות, עניין שמתעכב זמן רב מדיי. זכרו שלעולם יהיה קיים הבדל גדול בין הלכה למעשה.  

אריה

אתם לא מרוצים מהתוצאות הכספיות ומחפשים לנצל כישרונות. נכון שייתכנו אכזבות מתחום הקריירה, אך אל דאגה – אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה. הצעה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה שלכם מן הקצה אל הקצה. הפעילו יוזמה אישית: אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהבטיח לכם הבטחות שמקורן בירח. לפנויים: זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים.

בתולה 

למועסקים: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. גוף מסוים ימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה שלה חיכיתם. אתם נפעמים מיפי הטבע ומהכוחות השמימיים הקדושים. יש בכם נטייה לרוחניות מוגברת. אתם זוכים לראות בהתפרקותו של גורם שהסב לכם קשיים, כי בסופו של דבר המפיק טובת הנאה מן הפשע –רודף אותו האשם.

מאזניים

בעיות האהבה: מישהו מיוחד יחוש בתסכוליכם ויזכה אתכם בקרבה. בקרוב, תפנית חיובית ברוב השטחים. עליכם לתכנן את הצעד הבא במישורי הלימודים והקריירה. בא לכם להוציא מהלב, אז ליתר ביטחון קחו איתכם את מי שמבין אתכם בדרך כלל, שכן אתם מאוכזבים מאלה שחשבתם שהם בעלי אוזן קשבת. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי.

עקרב

מתנה או הודעה תגיע בדואר או דרך אמצעי תקשורת אחרים. קשרים עסקיים חדשים יפתיעו לטובה. הזמינו אויבים לשיחה. העזו לומר להם את שעל לבכם ובכך תפתרו חצי מהבעיות. אתם משלמים לכאלה שלא עמדו בדיבורם לעזור לכם ולהשיב לכם כגמולכם. יתברר שוב שהבטחות שניתנו בימי סערה נשכחות בימים שלווים

קשת

המריבות הבלתי נמנעות במשפחה מתפרצות בכוח רב. היו פשרניים ופחות כעסנים לבל תמצו את מצב רוחכם הירוד עד תום. אל תיקחו ללב. עובדה זו לא שייכת לאופייכם המסור והיצירתי, כי ידוע שבוס גרוע מאשים תמיד את פועליו. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר עולים שוב על הפרק. זה הזמן לייעוץ אישי טלפוני.

גדי

געגועים לבן/בת משפחה שנפטר/ה תוקפים מחדש. טיפ: היאזרו בסבלנות כי ישתלם לכם לחכות לאיתותים מצב בן/בת הזוג. טיפ: אל תפסלו בימים אלה אף אחד – לא את הבוס, לא את האישה ולא את הילד/ה. זכרו שלא לחרוץ משפט לגבי ספינה שעודנה נבנית במספנה. לפנויים: התרכזו באינטרנט בהקשר החיפושים אחר אהבה ונתינה.

דלי

האינטרסים שלכם באים לפני כל עניין. אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה כלשהו בתחום הכלכלי. אל תדאגו, הוא כבר יקבל את שלו, שהרי מי שזורע קוצים אינו יכול לקוות לקטוף ורדים. רגשות מחודשים כלפי בן/בת זוג מהעבר. הקפידו לתרום לאנשים אחרים, זה יגרום לכם לסיפוק אישי שלא לדבר על כך שבורא עולם מבחין בכל דבר.  

דגים

השבוע ינסו לעקוף את סמכותכם, אבל ייכשלו כי מי שרוצה הכול מאבד הכול. לפנויים: התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים. מי שלא מצא/ה זיווג שני, מוזמן לפנות לייעוץ על מנת למוצאו. הנשואים יתייחסו אל בן/בת הזוג בחשדנות בולטת.