הורוסקופ לימים 26 בינואר ועד אחד בפברואר

צילום: pixabay
צילום: pixabay
בני איזה מזל יגלו השבוע את כוחם בתחום התעסוקה

טלה

השבוע אני לא ממליץ על מהלכים שייחשבו יותר מאוחר כשגויים במטרה לסיים עם מקום העבודה הנוכחי. משמעות חיי הרוח נראית לכם כצפויה, כנהירה וכמתגמלת. זה הזמן לצאת ולחפש את שלוות הנפש. אתם שואבים השראה ישירות מהכוחות העליונים. לפנויים: חפשו אחר הזיווג המתעכב, אף אחד לא יעשה זאת למענכם.

שור

למרות המלחמה והקור שאתם שונאים, תגלו את כוחכם בתחום התעסוקה. האופטימיות ממלאת באנרגיות של עשייה. אני ממליץ שתחשבו גם על האינטרסים האישיים ולא רק על 'למות בשביל אחרים'. טיפ: הציעו את אהבתכם למי שמשקיע/ה בכם, אוהב/ת אתכם ושלא מוכר/ת אתכם בשביל עשר אגורות בשוק הפשפשים של החיים.

תאומים

אתם עובדים במלוא המרץ כדי להדביק את קצב החיים התובעני. כספים יגיעו ממקורות ידועים. לא להסס לעסוק גם באומנות ובמקביל בשוק העבודה. לנשואים: ממליץ על השקעות באהבה ובנתינה למי שבאמת אוהבים אתכם, למשל העניקו לילדים במקום לאנשים זרים ומרוחקים. תקבלו איתות מפתיע ומעורר תקווה ממקור שממנו אתם רוצים חיבה וקידום.

סרטן

אתם עוברים שבוע קשה מכמה בחינות. בן/בת הזוג שבבית עדיין לא רואה את החיים דרך העיניים שלכם וממשיך/כה לדבר בשני קולות. הזדמנות למצוא מקום עבודה חדש. אתם מהססים לגבי מקומכם בתחום הקריירה. טיפ: עשו את המקסימום מבחינת החיפושים אחר עבודה. לרומנטיים: מעבר לקשת בענן יופיעו סימנים רומנטיים שלהם חיכיתם.

אריה

תחושת הבדידות מכרסמת. אתם לא מצליחים לתקן את דרכיה של דמות אהוב/ה. משמעות האהבה תכה בכם בכל כוחה כתוצאה מגעגוע לבן/בת הזוג. טיפ לחורף: שמרו על בריאותכם הכללית ובאופן ספציפי מקורונה. בעבודה תקבלו סיוע מחברים אשר רוצים את טובתכם. תנו יד לאלה שהוכיחו נאמנותם כלפיכם וגם הפגינו אכפתיות כלפיהם כתודה.

בתולה

שבוע סוער גם מבחינת מזג האוויר וגם מבחינות רגישויות חברתיות – בעבודה או בתחום המשפחתי. הפנויים ימצאו שזה הזמן הרומנטי האופטימאלי מבחינתם. צפו להפתעות בוואטסאפ ובכל אמצעי התקשורת כולל מחמאות לרוב. כספים יגיעו בזמן. הצעות שלהן אתם מחכים – מתעכבות. טיפ: פיתחו את הלב וגם את הכיס. חדשות טובות משטח התעסוקה או הכספים.

מאזניים

שבוע מבולבל. תחושת הבדידות מכרסמת בציפייה למועד ב' של יחסים חדשים או מחודשים. טיפ: התרחקו מהבית ככל האפשר על מנת לסדר את הראש ואת הלב. ייתכנו הצעות רומנטיות מצד בן/בת הזוג בטעם שלא חוויתם מזה זמן רב. פנו לייעוץ דחוף בענייני כספים ויחסי אנוש.

עקרב

השבוע אתם צפויים לפתיחה חיובית ולהזדמנות חדשה. סימן טוב בתחום המשפחה: מדובר בגישור זוגי שקט בין פערים מנטאליים ורומנטיים אשר עד כה חסמו ולא אפשרו לכם להצליח. אירוע משמח מתקרב למעונכם. אתם מתבקשים לחוות דעה לגבי סכסוך של אחרים. לדעתי יהיה כדאי לתת לשלום בית צ'אנס, כי הפעם זה עשוי להצליח.

קשת

אתם מרגישים כנשלטים על ידי כוח ורודנות. אתם שונאים זאת ופוחדים להשתחרר מזה. אתם קוראים לכך בטעות 'אהבה'. הצעה לעשות משהו שאתם רוצים מזמן. קחו בחשבון את טובת הילד/ה. קחו הכול בקלות ובאיזי, לא לפחד לומר לבוס מה אתם חושבים. חלומות שחוזרים על עצמם שולחים לכם סימנים ותזכורת. התקשרו לייעוץ.

גדי

הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום במקום הנוכחי. בסוף השבוע הנוכחי אתם שואפים לצאת וליהנות. אתם פחות מרוכזים ואינכם מסוגלים לסיים דברים כראוי. אל פחד, שכן במהלך השבוע הבא תחושו נפלא. כספים יגיעו ממקור מפתיע או ידוע. זה הזמן להזמין ייעוץ מקצועי דיסקרטי טלפוני בכל שטחי החיים. חפשו ייעוץ אישי

דלי

משקעים רגשיים נעלמים מדרככם. הרגשות מופנים לעסוק בהיגיון יותר מאשר ברגשות. דחפים לנקמה מנקרים לכם במוח, אך אין בכוחם להניא אתכם ממטרתכם. כספים המגיעים לכם ממקורות אנוש משפחתיים מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע. טיפ: אל תצפו מאדם להחזיר לכם אהבה אם אף פעם הוא לא קיבל אותה.

דגים

אתם מגיעים למסקנה שקל להתחיל מלחמות אך קשה לסיימן. מישהו ילהיב את דמיונכם. בשישי-שבת-אתם מתוסכלים במישור התקשורתי הלוקה בחסר. בימים ראשון ושני תיהנו מכושר החשיבה והלימוד. זה אומר שכל תא אפור במוחכם ירשים עד כדי שיעריכו לטובה את דעתכם. זה הזמן לייעוץ מקצועי דיסקרטי טלפוני בכל שטחי החיים.