הורוסקופ לימים 29 באוקטובר – 4 בנובמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל ייתקלו בהפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי המשפיעות לטובה?

טלה

ניסיון מחודש להיחלץ מהיחסים האישיים התקועים בבוץ. אתם מסוגלים לסבול הכול, אבל קשה לכם השבוע שאתם לא יודעים מה עומק הרגשות כלפיכם. אתם מלאים בהשראה המוכרת והטובה. הכישרונות המקצועיים יעלו על פני השטח, אך כרגע אתם רוצים לפתור אי אלו בעיות רגשיות הקשורות לפרגון ולאהבה. הפתעות מכיווני לימודים והרחבת אופקים.

שור

קשיי תעסוקה והסתבכות בכספים על רקע נושא הקשור לירושות ולמשפט ממון שהם מבחינתכם כמסכת מתמשכת מעצבנת וכאובה. אתם לא אוהבים שמזלזלים בכם והכאב חודר את שריון ההתנגדות שלכם לכאב זה. מי שכבר עובד מרגיש בתקיעות, כמו בצעידה במקום מבחינת קידום. חפשו להתעלות על מעגל הסלידה מאנשים היכולים להניף אתכם למעלה.

תאומים

הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי משפיעות לטובה. התרכזו בתחומים רגשיים חשובים, מפני שבלעדי האדם אותו אתם אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. זה הזמן שלא לפחד מלהתנסות בדברים חדשים כמו מידע באינטרנט בנוגע להסבה מקצועית, אהבה וכל דבר בו לא התנסיתם בעבר ולא העזתם לשאול. כדאי לכם, למדו ותופתעו לטובה. התמידו בספורט למען הבריאות והיופי.

סרטן

על רקע האווירה הרומנטית של הסתיו, רגשות נישאים לכיוון העבר. רגשות צפים על פני השטח מחדש. אתם רוצים זוגיות בריאה. אף אחד לא מבין לעומק את הכאב שלכם. כנראה שלא מבינים שאפשרי למדוד את עומק הבאר אבל לא את עומק הלב. לנשואים: אתם לא מצליחים למקד את בן/ת הזוג כדי להעניק לכם פרגון, חיזור וביטויי אהבה החסרים לכם מאוד. לפרודים: זה הזמן להשקיע מחשבה איך להחזיר את הרגשות של מישהו אחר כלפיכם. נושא העבודה תקין, אבל דורש כוחות נפש גדולים.

אריה

התחלה של משהו חדש במישור העסקי או התעסוקתי. חיוכים מאנשים זרים שמעולם לא הכרתם. למחפשים בסתר ליבם קשר אמיתי יציב ומפרגן ולא מחפשים בהתמדה – צאו מהקונכייה כדי שיבחינו בפנינה. מצב בריאותו של מישהו קרוב ייגע לליבכם. הרגיעו את הנפש במוזיקה ובספורט. זה בדיוק הזמן לחפש ייעוץ מקצועי בנוגע לצד הכלכלי והאישי.

בתולה

עדיין לא הכול מושלם, אבל מסתמן שינוי בתחום הזוגית ובתפיסת העולם שלכם לגבי האהבה. אתם חשים בצורך לשנות את סוג העבודה, אבל עמוק בפנים אתם יודעים שלא תעשו זאת בקרוב. הבדידות מטרידה, אך החלטתם בנתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם להצלחה בתחומים אחרים. רגשות כנים כלפי האהוב/ה לא תמיד זוכים לתגובה הולמת.

מאזניים

מישהו יראה לכם את החיים דרך הראי שיוצב מול עיניכם. התקדמות איטית והדרגתית ברומן חדש תצית בפנויים תקווה חדשה. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת בן/ת הזוג ולמצוא נתיבי תקשורת חדשים ביחד, אבל לצערם שיתוף הפעולה לא תמיד יהיה מושלם. כבר הרבה זמן מאשימים אתכם במשהו שאין לכם בכלל נגיעה בו.

עקרב

ענייני ירושות וכספים ומחלוקות עבר עולים וצפים במעגליות מרגיזה. אתם חרוצים השבוע, כי אתם יודעים שכל עוד אתם נמרצים, לא תדעו רעב. תצאו כמו גדולים מול סחבת מוסדית כלפיכם או כלפי אחד מהמשפחה. צעירים: תקנו יחסים עם הסביבה הרגשית. בעבודה תגלו הבנה לצרכיכם תוך גישור על פערים ביניכם ולבין יתר המועסקים.

קשת

זיקוקים של רגשות מצדכם בנוגע לבן/ת הזוג יתקבלו באור אהבה חוזר ומחויך. אתם מגלים שהשיחה עם הזולת כמוה כמו חשיפת האמת. נושאים הקשורים למשפטים או לכספים המגיעים לכם, עדיין תקועים בבוץ התובעני הידוע. זה הזמן להפעיל את כוח הרצון בנוגע לעלייה או לירידה במשקל. הפתעה חיובית ומתוקה בנוגע למשפחה. נסיעה קרובה להתממש.

גדי

אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי שממנו אתם מתרחקים, בזמן שבן/ת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת ללא הסבר. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בדרך של הפצת שמועה כוזבת. צאו מהתקיעות הרגשית שלכם על ידי פתיחות ולמידה עצמית של תורת הכיבוש והאהבה. סוף הדרך לגבי כל הסבל מגורם כלשהו. זה הזמן להתעניין בייעוץ אישי.

דלי

הכוכבים יסייעו בתחומי הרגש, התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. פגישה עם אדם שונה ומרתק, טומנת בחובה פוטנציאל מהמם, אך כדאי שתפקחו עין. תקבלו יחס ללא תנאי מגורם כלשהו וזה ירחיב את הלב. התרגשות לקראת אירוע חשוב. בעבודה: אל תבלו או תשוחחו עם אלה שלא מעריכים אתכם.  פנו ליועצים בנוגע לתחום המקצועי והרומנטי.

דגים

השבוע תתחילו לנסות לנרמל יחסים ישנים שנתקעו בגרון ובלב. קודם כול תעשו שיעורי בית רגשיים. הצלחה במישורים תעסוקתיים. הילחמו כדי למצוא את הדרך הנכונה להתקדם, מפני שהצלחה אינה פירושה צעד גדול בעתיד, אלא צעד קטן ממש עכשיו. כדאי לנתק קשר עם אדם שאינו חוסך מכם ביקורת, כיוון שהוא אינו ראוי לכם.