הורוסקופ לימים 3-9 בדצמבר

איור: pixabay
איור: pixabay
בני איזה מזל חולמים על הפריצה הגדולה כעצמאיים והיא ממשיכה להתחמק מהם?

טלה

החשש הכבד חוזר לאור הקורונה ותוקף אתכם שוב. פחדים הקשורים לבן/ת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור לתחושה שאתם לא נאהבים כמו בהתחלה. המשיכו בטיפוח ובשחזור האישיות שאבדה לכם בנבכי הזמן – אתם מיוחדים ביותר. אתם מחכים לתשובה חשובה שתגיע חיובית בקרוב. סדרו את הבית לקראת ביקור מפתיע.

שור

לאור וריאנט הקורונה אתם חוששים בעיקר למשפחה. הדבר מחבל בחיי המין והאהבה שלכם מזה המון זמן. אתם רוצים להימנע מכאב ומרגשות אשמה אבל לא עושים מספיק על מנת לשנות את המציאות. המצב הכלכלי לא רע והוא בסימן של עלייה הדרגתית. אתם מחכים לתשובה בקשר לבית, לעבודה או למישהו חשוב.

תאומים

במישור התעסוקה אתם בלבטים ועדיין לא תהיו מרוצים. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם הכי מכבדים ואוהבים. הדאגה מווריאנט הקורונה פוגמת במצב הרוח ומגבירה את החשש מן הצד הכלכלי. אתם רק קצת מתבכיינים. הכול יסתדר, לא לחשוש, אלה סתם רעמים ללא גשמים הרסניים. תוקפים אתכם געגועים למי ששבר/ה לכם את הלב.

סרטן

אתם חולמים על הפריצה הגדולה כעצמאיים והיא ממשיכה להתחמק מכם. קנאים תורנים ניסו לקבור אתכם אבל מבלי לדעת שאתם זרעים הצומחים וקמים לתחייה. הצעות מכיוון של מישהו שרוצה להחזיר אתכם לפעול אתו במישורים שונים. געגוע לזמן עבר. זה הזמן לטפח את כושרכם הפיזי שיסייע לחוסנכם הנפשי. פנו ליועצים לקבל הכוונה.

אריה

האריה שבכם מתחיל להתעורר השבוע לעשייה ולחיים יצירתיים חדשים. החשש מהווריאנט עולה מחדש על לוח לבכם. אתם לא יודעים היכן להתחיל לתקן בנושא מציאת הזיווג ובמערכת הזוגיות. הפעם אתם רוצים אהבה ורק טהורה ונקייה מניצול. השקיעו בחיפושים. אתם יודעים שאפשר לעזור לצמחים לגדול על ידי טיפול וטיפוח. כספים יגיעו.

בתולה

צאו השבוע מההתנזרות הארוכה. תשכחו מן בעבר כי הוא עלול להוות גורם מעכב. אתם מתעניינים בלימודים הגוזרים מכם זמן חברתי. אתם מחכים לתשובה חשובה שתקבע את כיוונכם החדש בחיים. געגוע לעבר ולאדם יקר. בעיות תעסוקה וקידום מגיעות לסיומן היותר מוצלח. היזהרו השבוע מהחוסמים אתכם כמו מהנץ החכם המחביא את טפריו.

מאזניים

ניסיון מצדכם להתייעל בשטח הכלכלי נעצר בחודש האחרון אבל בקרוב יהיה טוב יותר. הניחו לחרדות הכלליות ולחרדות הנטישה, זה לא יביא לכם את ניצחון החיים ובפרט על בן/ת הזוג. מישהו יגיד משהו שממנו תיעלבו. לא לקחת זאת קשה מדיי. הקורונה שוב מפחידה. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף בתחום הרגשי והכלכלי.

עקרב

צלצול חשוב בקשר לתשובה חשובה עומד להתקיים. לא משנה אם אתם בשטח הניהול והמכירות או שלא, אך יש לכם בעיה ואתם מתוסכלים. לקוחות ישובו אליכם. אתם צריכים דמות חזקה שתוביל אתכם לשינוי. אתם מרגישים געגוע לחברים ישנים. אל תאבדו חברים, זכרו זאת, כי חברים אמתיים נמדדים בזמנים קשים.

קשת

אתם תקועים במחויבות רגשיות המונעת מכם לנצל את הפוטנציאל. לפנויים מביניכם: אתם הרפתקנים במקור, רובכם כך, ולכן אתם מסתבכים ברגשות ובכל מיני דברים. זכרו: מי שמחפש צרות, לעולם לא יימלט מהן. לא משנה כמה תעשו כסף או שלא תעשו – אתם חייבים להיות מרוכזים בעתיד ולהתייעל. פנו לייעוץ בנוגע לתחום הכלכלי והאישי.

גדי

הקריירה תקועה, אבל אתם לוקחים פסק זמן כדי להתנער מהדאגות. זכרו שאנחנו זמניים על פני האדמה. אתם בונים דברים יפה ומתקדמים כי אתם רציניים וחרוצים, אבל בנו גשר חזק ותמשיכו הלאה. לא בונים בית מהבטחות. אתם מנסים לתקן את העבר, היפרדו ממנו. כספים יגיעו בזמן. צאו אל קרבת הים שיעשה לכם טוב.

דלי

אתם פועלים השבוע במרץ בתחומי התעסוקה והעצמאות האישית. כבר מזמן אתם חולמים על קריירה עצמאית ודוחים זאת למועד מאוחר יותר. זכרו שהצפרדע שבתוך הבאר אינה מכירה את האוקיינוס הגדול אם לא נכנסה אליו מעולם. אתם מתגעגעים מאוד לבן/ת זוג מן העבר. זה הזמן לדעת מה קורה עם זה אחת ולתמיד.

דגים

הנושא הכלכלי מתנדנד, אבל בניגוד לאחרים אתם מחזיקים מעמד כי אתם שוחים היטב, ואם העולם יוצף, זה לא ישנה לברווזים כמוכם. מה שמעניין אתכם כרגע זו האהבה הטהורה. לא לחתוך קשרי משפחה. אתם מגעגעים לבן/ת זוג מן העבר. הגיע הזמן לדעת מה קורה עם זה. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף.