הורוסקופ לימים 3-9 בספטמבר

מתוך pixabay
מתוך pixabay
מה צפו לבני המזלות השונים בתקופת חגי תשרי? שנה טובה לכולם!

טלה

החג בפתח. זוכרים נשכחות. תקועים בהחלטות להיפרד מגורמי הסבל. הורידו מינון בנוגע לכעסים ולשיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם, גם אם יש לכם סיבות טובות לכך. בחול המועד אתם מרגישים פתאום יותר טוב. יש לכם את האמונה המחזקת. אתם יוצאים אל הטבע ולא רק מביטים בו בגעגוע מבעד לחלון.

שור

חגי תשרי. ישנם אנשים שלא כל כך נעים לצלצל אליהם. אם תחום הזוגיות תקוע, עליכם לפעול לתיקונו. הכאב על אובדן בן משפחה יקר מזכיר נשכחות. אתם מתנחמים בדמות שאוהב/ת אתכם. זה הזמן לתכנן פנייה לייעוץ. טיפ: הדכדוך ייעלם אם תאזנו את האכילה ותשפרו את כושרכם הספורטיבי.

תאומים

אווירת השמחה מעוררת נשכחות. שיפור במצב הרוח. בחוג המשפחתי אתם מזהים את מי אתם אוהבים ואת מי לא. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי תפנית לעיסוק אחר. הפתעות נחמדות עוברות דרך הסלולרי וחלקן גורמות לכם לחייך. אתם מתגעגעים לדמות יקרה שכבר לא איתכם ובמקביל דואגים למי שנותר ושזקוק לעזרתכם.

סרטן

רגעי נוסטלגיה מחכים לכם בין קפלי השבוע. מישהו מעברכם הרחוק יחפש את קרבתכם וינסה לחדש קשרים. מישהי תרגיז אתכם סמוך לחג ובמהלכו. קשה, אבל כדאי לחייך. שיחות החג לא ימנעו מכם להגות בתכנונים לפריצת דרך כלכלית. למאוהבים: גורם שאוהב/ת אתכם שולח/ת לכם מסרים לא ברורים. הדמות הקרובה מחזקת ומעודדת אתכם.

אריה

אתם מנצלים את ימי החג כדי להשלים מטלות בתוך הבית או דרך התכתבויות העשויות לעזור. כספים נכנסים בדיוק בזמן הנכון. מקבלים פחות את הביקורת שלכם. אלה שתכננו טיול פרוע כדאי להם לבטלו. דאגה במישורים האישיים, הרומנטיים, החברתיים והכלכליים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם או מלהרגיש טוב תשתלט עליכם. 

בתולה

הזדמנות להתקרב אל עצמכם ולבנות חומה חזקה כנגד אויבים. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בקרוב. הכי חשוב לכם זה להרגיש טוב פיזית וגם מבחינה נפשית, החג מזכיר נשכחות. אתם מקבלים מסרים מעודדים. למי שאיבדו את האהבה: זה הזמן לפנות לייעוץ אישי על מנת לדעת איך עושים זאת טוב יותר.

מאזניים

אווירת החג מזכירה את היקרים. מפגשים יוצאים אל הפועל. השמחה והכאב יתערבבו גם יחד בשיחות ובמעשה הכתיבה. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחוכמה. לנשואים הטריים מצפה שבוע של כיף ואהבה. היפתחו לרוחניות ובמקביל כדאי לחשוב על כיוון מקצועי שונה וחדש. מסרים ורמזים כתובים יישלחו אליכם במפתיע.

עקרב

אווירת החג ממתיקה זיכרונות מרירים. הבן/ת או האחיין/נית עוזרים להרגיש טוב יותר. דברו על כל נושא שבעולם, זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. כספים וזכויות המגיעים למשפחה ולכם, שנתקעו בסחבת, מעסיקים אתכם מאוד. בימים שני ושלישי הבאים תגלו מחדש את החיוך. התקווה שמקורה במחשבה לקשר ישן/חדש ימריץ את האדרנלין הנשכח.

קשת

אהבתכם למושג האהבה ולאתגרים שונים מושכת אתכם אליה כעת ובעיקר היא עושה זאת בתחום הרגשי. לפנויים ולרעבים לריגושים ולאהבה: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. הזדמנות כוכבית לשפר את רוב התחומים. עליכם לזכור: מלחמת ההישרדות לא נגמרת אלא רק כאשר אתם מרימים ידיים. צפו להפתעה משמחת בחול המועד.

גדי

השתדלו לחייך גם אם החיים לא מחייכים אליכם. התרכזו במשפחה ותנו את כל מה שאתם יכולים לאחרים. רמז מכיוון רומנטי ידוע עלול להביא אתכם לצעדים נועזים מדיי. למרות האור שבקצה המנהרה, האכזבה מהתחום הכלכלי מהשנה שעברה עדיין מכניסה אתכם לחרדה. חפשו בקרוב ייעוץ אישי לאיחוי שברי הלב והזמן.

דלי

החגיגה הנקשרת לחג לא סוחפת אתכם אליה כבעבר. אתם טרודים בעניינים רגשיים. מחכים לתגובה בנוגע לקריירה. כעס עצור על המשפחה, על שאתם אלה שתורמים הרבה ומקבלים הכי פחות. לבודדים: אווירת החג הקרוב מעיקה עליכם מאוד. ענייני הלב ישתבשו עד כדי סכנה לפרידה מכאיבה. בקרוב תחול עלייה במפלס השמחה.

דגים

רגעים אחרונים בלנקות את הבית או את המשרד מניירת ישנה ומיותרת. הורידו אגו, חפשו עבודה זמנית ותגלו שדרכה תעלו למעלה. זכרו: אפשרי להמשיך גם לאחר שהחג יחלוף. השבוע הוא בדיוק הזמן להודות שלא מספיק לתכנן ולהבטיח לעצמכם לקום מן ההריסות, אלא שגם צריך לקיים החלטות והבטחות אלה. הסקרנות מתגברת.