הורוסקופ לימים 30 באפריל ועד ה-6 במאי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזלות כבר התאוששו כלכלית מהקורונה אך עדיין יש להם חרדות בתחום זה?

29.4-6.5

טלה

הקורונה גוועת, אך למרות שמצאתם דרך להתקיים כלכלית, נותרתם עם חרדות לא מוסברות מפני המחר. אתם עדיין מתגעגעים לאהבה שהייתה לכם בעבר בגלל סיבות מגוונות. אומרים לכם שאתם לא עושים הרבה על מנת לחזור למי שבאמת אהבתם ושהכבוד עוצר אתכם מלעשות זאת. לפנויים: הזדמנות להכיר דמות חדשה בתוך שלושה שבועות.

שור

השבוע אתם חוגגים למישהו חשוב או שאתם מהרהרים בו מרחוק ומעמקי הלב המתגעגע. רמת הסיפוק מהעבודה יורדת בגלל חרדות לא מבוססות שהצטברו בתקופת הקורונה. הפתעות נחמדות ובשורות טובות עומדות להגיע אליכם כמו גשם ביום קיץ לוהט. זכויות כלשהן נשמרות לכם בתוקף זכות אבות. פשרה בנוגע למבנה או לדירה.

תאומים

הקורונה פגעה בכם במיוחד כי עיקר עבודתכם היא סביב מגע עם אנשים. חלק מכם עובדים בחינוך ובהוראה. השבוע מצב הרוח מאפשר לכם לנשום עמוק ולצאת למקצה שיפורים ברוב התחומים. אתם יעילים בעבודה אך לעומת זאת לחוצים בבית שקירותיו מעיקים עליכם. עליכם להתייעץ בנוגע למגרש הרומנטי, המסוכן לכם בעת הזו.

סרטן

הפנויים יחפשו את הזיווג המתעכב והפעם כמוכנים למעט יותר פשרות. סדר היום שלכם הוא סביב הכשרה, לימוד, משפחה וחיפוש אחר הזדמנויות להתקדם בחיים. הנשואים יחפשו להמשיך לתת ולא יבינו שהם ב'פול גז בניוטרל'. אתם יותר מודעים לכך שאתם טבעיים מדיי ואמתיים מדיי ולכן אינכם יודעים את הדרך להשפיע, להוביל ולהרגיש מקובלים ומאושרים.

אריה

הקורונה מאחור. יחד עם זאת, חרדה בלתי מוסברת עדיין קיימת בכם ממחסור פתאומי במזומנים. הנסיעה עליה פסחתם משגעת לכם השבוע את השכל. עזרה כספית ממקור ידוע תגיע בזמן. הפגינו את השקט שאפיין אתכם מאז ומתמיד. פנו לייעוץ על מנת לדעת היכן אתם טועים וכדי ללמוד את נוסחת ההצלחה שלכם באהבה.

בתולה

היכונו לביקורת שלא נראית לכם צודקת, המופנית אליכם בהקשרי הזמן והשנים. אתם יעילים בארגון ובשיתוף פעולה מלא עם המעסיקים. נושא המכירות יעלה יפה. ריגושים חדשים וגירויים שכליים מגלים לכם עולם חדש. יציאות אל תוך הלילה יובילו לקשרים חדשים. מציעים לכם לנהל, אך אתם מפחדים לקחת אחריות כפי שלקחתם בעבר.

מאזניים

הקורונה גוועת, אך למרות שמצאתם דרך להתקיים, נותרתם עם חרדות לא מוסברות מפני המחר. אתם מנסים לעזור לעצמכם ולבן/ת הזוג לצאת ממבוכים רגשיים כתוצאה מאיבוד היקר מכל. הזדמנות לצאת מהשגרה אך הפרטנר/ית שלכם לא רואה את מה שאתם רואים בהקשר זה. בדיקות עתידיות מדאיגות אתכם בכל הנוגע לבני המשפחה הקרובה.

עקרב

רגעים משמחים מתגנבים לחדרי הלב וקשורים למכלול הסיבות הטובות. לנשואים או לאלה שחיים ביחד: אהבה גדולה תורעף עליכם מכיוון חברים וידידים וזה יהיה בניגוד למה שאינכם מקבלים מבן/ת הזוג שבבית. כספים ישמחו אתכם בבואם. נסיעה מתוכננת תצא לפועל בעוד חודש או חודשיים מעכשיו. הסימן לבריאות יהיה שיפור היופי ומצב הרוח.

קשת

הזדמנות חד פעמית נופלת בחלקכם במישור הבין אישי – נצלו אותה. אתם מקבלים את העצות הנכונות ושואפים ליישמן. יש בכם פחד מהקורונה ותוצאותיה למרות שיצאתם מזמן מהבעיה הכלכלית. אולי יהיה כדאי לכם לצאת החוצה ולהתאוורר, כי במידה ולא תעשו כן אתם עלולים לשלם את המחיר מבחינה נפשית. זה הזמן לייעוץ אישי ממומחים.

גדי

נטייתכם לרגשנות ולרומנטיקה שמרנית מסבכת אתכם שוב ברגשות עם מי שחשבתם שסיימתם את הקשר. רגעי שמחה בקרב משפחה מולידים היכרות מחודשת עם הצד היפה של החיים. עצות שגויות מובילות אתכם כמעט לטעות, שתימנע ברגע האחרון. אור זוהר בקצה מנהרת הקריירה. אתם מקבלים עזרה מבן/ת הזוג ושמחים על כך שעשיתם את הבחירה הנכונה.

דלי

האסרטיביות היא מילת המפתח. זה הזמן לדרוש את המגיע לכם בכל המישורים. אתם תקועים במעגלי הזוגיות ומחפשים אהבה. אל תשכחו ללמוד את אמנות האתגר, שחרור פחדי נטישה וקנאה. הקריירה בתנופה והאהבה בנסיגה. צעדים ראשונים לכיוון היציאה מהמשבר הכלכלי. חשדות כלפי בן/ת הזוג נגמרים כרגיל בשום דבר שכדאי היה לחפש ולנבור בו.

דגים

השבוע אתם משלמים את מחיר אשליית גורם ההדדיות בקשר רומנטי. מישהו מהעבר הקרוב/רחוק יחפש אתכם, אבל לא ימצא אתכם טיפשים כפי שהייתם קודם לכן בעיניו. תתעוררו: הקורונה כבר נעלמה ואתם כבר עם כסף. צאו מהדיכאון הארוך כמה שיותר מהר. זה הזמן לטיפוח היופי והבריאות על ידי פעילות ספורטיבית נמרצת.