הורוסקופ לימים 30 ביולי ועד 5 באוגוסט

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל יש הזדמנות לתקן יחסים במהירות האפשרית?

טלה

למתוסכלים מהזוגיות: שמרו על רגיעה שכלית נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים או כתוצאה משרשרת אכזבות העבר. אתם לא מספיקים לארגן את המחשבות כך שתוכלו להספיק חצי ממה שפעם הייתם מסוגלים לסדר. חפשו יועצים שיגלו לכם את הנוסחה שתחלץ אתכם מהתקיעות הארוכה והמייגעת.

שור

השבוע אתם מלאים ברעיונות. אתם בעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, אך זכרו: דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם לועגים לטיפשים שאף פעם לא לומדים מהטעויות של עצמם ומעריכים את החכמים הלומדים מטעויות של אחרים. בשבוע הבא ייפתח האופק הרומנטי בפני אלה המשכימים למוצאו בכל האמצעים הדרושים, כולל דרך האינטרנט והמחשב.

תאומים

זה הזמן לתקן יחסים במהירות האפשרית. למחפשים קשרים מחייבים: הזדמנויות חדשות בהקשרים חברתיים ואישיים עומדות לנחות לכם תוך 15-30 יום, 'ממש באמצע החיים'. עליכם להתחבר לכך כדי שההזדמנויות לא יתחמקו. לבודדים זמן רב: פנו לייעוץ אישי בנוגע לתקיעות הארוכה כדי לדעת מהי הסיבה. שימו לב לאזור הצד השמאלי של הגוף.

סרטן

הייתה לכם שנת מזל לפני כשנתיים, מכל הבחינות. ייתכן והשנתיים הבאות יחזירו לכם את אותה תחושת ניצחון בכמה שטחים חשובים. עליכם להתמיד בכל מה שלא התמדתם עד כה. מדהים כמה הירח עושה לכם שינויים בתקופה זו, בעיקר הירח המלא בט"ו באב. אנשים מסוימים איתם עבדתם בעבר כבר מתגעגעים.

אריה

חלק מבני המזל מוציאים אל הפועל תכניות מגירה ישנות. הנכם רציניים בקשר לעסק או לעבודה. יתכנו מצבים מביכים בנושאי: רגשות, משפחה וכספים. פנו לייעוץ אישי כיד לדעת שאתם לא טועים ומסתבכים רגשית. הימנעו מלכפות את דעתכם על אחרים. הסיכוי לקבל קידום, בקרוב. הזמן לחפש את הסליחה מכוון גורם משפחתי שקופח.

בתולה

השקיעו במשפחה יותר מאשר באחרים. הרחיקו גורמים המסיתים כנגד כל מה שאתם מאמינים בו. זרעי ביקורת מהעבר כלפיכם מניבים פירות מתוקים בשנה זו. אתם נוכחים לדעת שמשהו משתנה כל עוד אתם עקביים, גם בתחום הבין-זוגי וגם בתחומים אחרים. דרכים רבות לאהבה אינן פתוחות. מישהו ינסה ללמד אתכם מחדש את חכמת הכיבוש.

מאזניים

שבוע זה טוב מכל הבחינות. חברים ינסו לאחות את השברים. קשרי עבודה יסייעו באופק הקרוב. שבוע טוב ליצירת קשר עם איש מקצוע להכוונה אישית. לאלה שנולדו בתחילת המזל אני צופה רוח גבית משני כיוונים – הכלכלי והיחסים האישיים. מצב טוב כוכבית יסייע לכם לקדם קריירה שאותה רציתם להביא לידי הגשמה.

עקרב

אתם חייבים להתגבר השבוע על הנטייה לסודיות. באורח בלתי צפוי תקבלו הצעה הנקשרת לרכוש או לעסקים. אלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם מוזמנים להתקשר ולבקש ייעוץ אישי בכל התחומים. אתם חושבים על בן/ת זוג מן העבר למרות שכאשר אתם מסיימים קשר אתם לא חוזרים לאחור. היזהרו מהשקעות בהימורים כלשהם.

קשת

היכונו למסלול לבטים. מישהו יעזור לכם להגיע לכדי ניצול הפוטנציאל. בתחום הרומנטי יתחילו לזוז עניינים חדשים וטובים. בסוף השבוע תגלו שיחסים שחשבתם כי גוועו – ישתפרו. נסו להילחם על התחום הרגשי באופן חיובי. אזהרה קטנה לפניכם: אתם דוחים דברים ובסופו של דבר לא תעשו כלום – לא 'את זה' וגם לא את הדברים האחרים.

גדי

השבוע אתם מתעוררים לחשיבה חיובית. הקשר החברתי בתחום הבין-אישי ינוצל לטובת הבית ולחיזוק הקיים. היזהרו בסוף השבוע מנסיעות ארוכות. שימרו על עצמכם בכבישים ובמקומות מסוכנים אחרים. בריאותו  של אחד מבני המשפחה תמשיך להטריד אתכם. זה הזמן לאמץ את דמיונכם על מנת לשפר את מצבכם. צאו לבילוי או לחופשה קצרה סביב אזור הבית.

דלי

הנשואים צריכים לשמור על האהבה ועל הנאמנות לבן/ת הזוג, יחד עם רצונם להיפתח לאופקים חדשים. אתם דואגים לגבי ההוצאות הכספיות שיצאו מכיסכם בתקופה האחרונה. אל דאגה, כספים המגיעים לכם יגיעו אליכם בזמן. הפיקו נחת מהעבודה ומהלימודים. אל תשמרו על איפוק, הוציאו מהבטן וספרו על מה שכואב. מי שהסתבכו ברגשות – שייפנו לייעוץ.

דגים

הדגים מקפצים לגובה כדי להיטיב לראות את האוהבים שעל המזח והם גם רוצים, אבל מתקשים לחבר בין סנפירי הזוגיות. מקרים של תקשורים עוברים לכם בראש וחלקכם לא מודע אפילו ליכולות שלכם. רגעים טובים בחיק המשפחה. אתם יותר צמודים לבית ונהנים לנוח. מי שאכן עובד, יודע היטב את הדרך הביתה.