הורוסקופ לימים 4-10 ביוני

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל מבקשים להגיע למטרה מסוימת והופכים עולמות על מנת להגיע אליה, רק שאינם רואים דברים באור הנכון?

טלה

רטרו מרקורי: בשלהי האביב אתם מאוד עצובים ולא מראים זאת כלפי חוץ. היזהרו, מפני שאתם עשויים לפגוע באנשים מסוימים – השתדלו שלא לעשות זאת כדי שלא ולהכביד על מצפונכם. לפנויים: הזדמנות להכיר דמות חדשה בסוף השבוע. עצירה בלהתקדם במישורי הקריירה. לאחרונה נוצרה בכם תחושת הבודדים במערכה. אתם חייבים חופשה להתרגעות.

שור

עצירה במוטיבציה. אתם מוצאים משהו שחשבתם שאיבדתם. מטרות זוגיות ישנות ומשותפות עולות על הפרק. אתם מבקשים להגיע למטרה מסוימת והופכים עולמות על מנת להגיע אליה, רק שאינכם רואים דברים באור הנכון. כספים המתאחרים לבוא יכניסו אתכם ללחץ נוראי. מתנה תגיע אליכם בדואר או דרך הסלולארי בשעות הצהריים של אחד מימי השבוע.

תאומים

כוכבכם האישי מרקורי בנסיגה: מצבי הרוח המתנדנדים שוב מטלטלים אתכם מן הקצה המחויך אל הקצה העצוב. כולם נהנים מההומור שלכם ויאפשרו לכם להתקרב, רק שאתם צריכים להסכים לכך וכאן מסתתר כל הקושי. בעיות האהבה ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. לא לזנוח חברים נאמנים. בריאותכם במיטבה, שמרו עליה מכל משמר.

סרטן

הכוכבים פותחים לכם את השבוע באנרגיות מזל. אתם עובדים קשה כדי לבצע שינוי מיוחד בעבודה או בקריירה. זה הזמן לקדם ולחשוב על רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, הלימוד ובכל תחומי היצירה אותם הזנחתם בעבר. הפתעה לגבי כספים המגיעים לאחד מבני המשפחה ושתתוגמלו מכך ישירות בעתיד.

אריה

אתם עדיין מתגעגעים לאהבה. הלב אומר שאתם לא עושים הרבה על מנת לחזור למי שבאמת אהבתם, אבל מסיבות כאלה ואחרות השכל שלכם מעכב זאת. אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהשארתם מאחור, זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים, לפחות לפתוח חצי דלת כדי שהשבוע רעיון החזרה יקודם כמו פעם – זה נתון לשיקולכם הבלעדי.

בתולה

הקיץ עושה לכם טוב. ניכרת התרגשות לא מוסברת באוויר. הכנה לקראת אירוע חגיגי. בתחום הקריירה: אווירת ההמתנה לשינויים טובים נמשכת, אך אל דאגה, מפני שהממונים ינסו לעודד את רוחכם. פחד מגל הפיטורים יכביד. כספים ישוחררו לכיסוי חובות ובעיקר לעזרה לילד/ים. כדאי לאזן את משקלכם למען בריאותכם. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

מאזניים

פריצת דרך רגשית או רומנטית. הפיטורים האחרונים או הירידה בתנאי העבודה שלכם או של מישהו מבני הבית ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. שישי שבת: בילוי חצי ספונטאני ימלא אתכם במידה מסוימת של אופטימיות. גוף מסוים ימסור רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה שלה חיכיתם. אתם נפעמים מיפי הטבע ומן הכוחות השמימיים הקדושים

עקרב

השמחה שבלב. השבוע אתם במצב רוח מתנדנד אך אופטימי. געגוע לאנשים חשובים שהלכו לעולמם חוזרים אל ליבכם. תחושת בדידות מלווה את ההכנות לקראת אירוע. מישהו יעזור לכם בניסיון להשכין שלום בדיוק כשתחשבו שזה לא יקרה. סוף השבוע הקרוב יהיה סוער בנוגע לאהבה שתקבלו מכיוונים שונים. כספים בדרך אליכם ויגיעו בזמן הנכון ולמקום הנכון.

קשת

ניכרת התרגשות לקראת שמחה חדשה. אנשים שהפסיקו להחמיא יעשו זאת בימים הקרובים. טיפ כללי לחודש יוני: אל תמעיטו בערכה של מחמאה הבאה מן הלב. הנשואים והפנויים כאחד יזכו למעט נחת בחיק המשפחה הקרובה או מעצם הקשר עם חברים משותפים או אישיים. תחושה שחופשה כלשהי תעשה לכם טוב. זה הזמן לייעוץ אישי.

גדי

אמצע הקיץ עושה לכם טוב. ניכרת התרגשות באוויר של ניחוח רגשי-רומנטי. קשרים עסקיים חדשים יפתיעו לטובה. הזמינו את האויבים שלכם לשיחה נוקבת. העזו לומר את שעל ליבכם ובכך תפתרו חצי מהדאגות והלחצים. לפנויים: אם אין ברירה אחרת, התרכזו באינטרנט בקשר לחיפושים אחר אהבה ונתינה. הילד/ים יהיו כפיצוי לכל המטריד והמפריד.

דלי

לקראת חגיגה כלשהי אתם עצבניים ומסכנים את האינטרסים האישיים. זהירות: אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה כלשהו בתחום הכלכלי ושבהמשך גם עלול/ה לגרום לפיטוריכם. כדאי להזהיר אתכם מפני תאונות ותקלות מסוימות העלולות להתרחש החודש וייתכן שעוד השבוע. רגשות מתחדשים כלפי בן/ת זוג מהעבר. חפשו ייעוץ אישי לפתרונות אישיים.

דגים

אתם מסתגרים בתוך עצמכם למרות שאתם כבר רואים את האור בקצה המנהרה. שמחת החיים חוזרת אליכם חלקית וזה נוגע גם לבן/ת הזוג שבלב ולילד/ה. באמצע השבוע אתם מנסים לשפר את הצד הכלכלי. עזרתם ואתם ממשיכים לעזור לבן/ת משפחה ומרגישים שאתם לבד במערכה. צאו להתאוורר באזור פסטורלי. כדאי לבחור את הים המרגיע כמטרה.