הורוסקופ לימים 4-10 במרץ

צילום: pixabay
צילום: pixabay
בני איזה מזל מהססים השבוע לגבי מקומם בתחום הקריירה?

טלה

למרות ניצני האביב וחג הפורים שבפתח, משפיעה דמות אהובה באופן רגשי גם לאחר שנאלצתם להיפרד ממנה. אתם מתקשים מאוד להחליט בין אם לתת את הסכמתכם לקשר מחייב או בין אם להיפרד. ללמדנים: אתם חוששים שלמדתם משהו שלא הביא/יביא לכם תועלת. חלמתם על עצמאות כלכלית. זהו הזמן לירות בכול התותחים האפשריים.

שור

השבוע תגלו את כוחכם בתחום התעסוקה והעסקים, אך מיד תרגישו שחוסמים אתכם. טיפ: אל תרפו ותנצחו בגדול, כי המתמידים מנצחים בגדול. יש לכם הצעות רבות מן העבר וגם מן ההווה אבל אתם בררנים. במסגרת זו הציעו את אהבתכם רק למי שמשקיע בכם אהבה, סבלנות ורצינות. אתם מחכים לתשובה חשובה ממוסד כלשהו.

תאומים

בן/בת הזוג לא רואה את החיים דרך העיניים שלכם, תשקלו לחפש במקביל קשר אחר המדבר אליכם, כי פרות ובן/בת זוג קחו רק מהכפר שלכם. הפתעה ביחס לחבר/ה שפתאום הופיע/ה מן העבר אבל אתם פוחדים לחזור למקום שממנו נכוויתם. הקשר לעצמכם איתן, אבל אתם מתקשים לעמוד ולחזור אל מה שהייתם פעם – אבל גם זה יגיע.

סרטן

השבוע אני לא ממליץ לכם לסיים עם מקום העבודה הנוכחי. משמעות חיי הרוח נראית לכם יותר נהירה ומתגמלת. המשיכו בכך ותעשו מה שהנשמה שלכם רוצה. המשיכו להגשים את חלום רכישת הידע. לא להתייאש, זכרו שהתקווה מתה אחרונה. אתם שואבים השראה ישירות ממקור חזק ונאמן. זה הזמן להזמין שיחת ייעוץ מכוונת מטרה.

אריה

קריירה: אתם חושבים לעשות משהו עם החיים שלכם אבל חוששים מדחייה. לא לפחד, הצלחתם פעם. השתמשו בחוכמת הניסיון הטובה יותר מן התאוריה. מגורים: עובר לכם בגורל ובראש. רגשות עצורים כלפי בן/בת הזוג מעכבות את האושר הבין זוגי. טיפ: השתחררו ואל תקפידו מדיי בפרטים הקטנים, החיים הם יותר מדיי קצרים בשביל זה.

בתולה

אתם מחפשים אהבה ולא מצליחים לקבל אותה אלא רק מחוץ למערכת, זה יכול להתבטא בידידות או בהתחלה מחודשת של קשר ארוך. זכרו שהאהבה משכיחה את הזמן והזמן משכיח את האהבה. הזמינו את הטוב ביותר לכבוד בן/בת הזוג ולא תתאכזבו. מגורי קבע מעסיקים אתכם. זה הזמן לחפש אלטרנטיבות מימון, כי בקרוב יעלו שוב מחירי הדירות.

מאזניים

הזדמנות לתכנן ולהוציא אל הפועל מהלכים רומנטיים בדרך נכונה, כי השבוע יש לכם את קסם הכוכבים הדרוש לשם כיבושים. לנועזים במיוחד: הצלחה במוצ"ש עד לשני שאחריו. קריירה: אנשים מתעניינים בכם במישור המקצועי. תראו להם מה שאתם יודעים מבלי לחשוש. תלמדו שהסוס החזק מת מרעב בעוד העשב הפצפון גדל בכוח הטבע והרצון.

עקרב

על רקע האביב שמתעורר והחג, יתפוס עדיין נושא הכספים מקום חשוב ובגזרה זו בו תתקלו באנשים שגם השבוע יגבילו אתכם מלהתקדם. התעודדו וזכרו: מי שהולך לאט, מגיע הרחק ומנצח. הילדים יהיו הכוח המניע שמאחורי המאמצים האחרונים לשם: קבלת קידום – לשאיפה לכסף ולשיפור בחיי הזוגיות. כדאי לכם השבוע לפנות לייעוץ אישי לגבי רוב תחומי החיים.

קשת

אתם מהססים השבוע לגבי מקומכם בתחום הקריירה. למעשה, אתם מבולבלים ולא יודעים כבר איך לפרוץ ולהצליח בניהול עצמי. נדמה לכם שניסיתם כבר הכול ונכשלתם. טיפ: מי שלומד לציית – יידע לפקד. לרומנטיים: מעבר לקשת בענן ולאופק, יופיעו סימנים לסיפור אהבה. האביב עושה לכם טוב ואתם מתכננים את הטיול הבא.

גדי

תחושת הבדידות מכרסמת בכם בתוך הקשר הנוכחי למרות שאתם חולקים את אותה קורת גג. אתם לא מצליחים לתקן את דרכיה של הדמות שאיתה אתם חיים ומצפים להכרת התודה שהיא הזיכרון שבלב. בלית ברירה, אתם ממשיכים לפתח קשר רומנטי שמראש אתם יודעים שיוביל אתכם לשום מקום. זה הזמן לייעוץ בנושאים הבוערים. שיפור בתחום הכלכלי.

דלי

השבוע אתם חסרי מנוחה ואנרגיות, זאת לאחר הטלטלה הרגשית האחרונה. זהירות: תחושה מוטעית ביחס לקשרים רופפים מהעבר עלולה למשוך אתכם אליה ולצערי יתברר לכם שוב שזו טעות רגשית החוזרת תמיד על עצמה. אתם אוהבים בדרך כלל לרקוד, אבל הגיע הזמן לדעת את הריקוד האינטימי ואת נוסחאות הטעות שלכם על מנת לנצח ולפרוח.

דגים

אתם שכירים ומנסים דרך חדשה. בדרך כלל אתם מתאימים לפתח קריירה עצמאית. יש לכם פוטנציאל אדיר, השתדלו להתרכז במשהו אחד, כי ידוע שמי שמתחיל לעשות דברים רבים, מסיים מעטים. אל דאגה, חוסר הביטחון הזמני הוא כתוצאה מהשפעת הכוכבים העכשווית. לצעירים: הקשר שלכם עם ההורים מתהדק והולך, אבל הדאגה המוגזמת מכיוונם קצת מלחיצה.