הורוסקופ לימים 5-11 בינואר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
מה צפוי לבני חלק מהמזלות בעקבות נסיגת כוכב התקשורת מרקורי?

טלה

השבוע אתם מגלים שבידכם לשנות את חייכם ושרק על עצמכם אתם יכולים לסמוך. מישהו אוהב אתכם – הביטו בו. נדמה לכם שאתם חותרים אל קשר אחר, אבל האהבה האמתית במרחק סנטימטר מהאף, אותה שכחתם בעבר. מסתמנת התעוררות בנושאי תעסוקה וזכויות ממוסדות. הכינו עצמכם לעובדות החיים בנוגע ליחסים שבינו לבינה. כדאי שתשתבצו בייעוץ אישי בנוגע לצד האישי והכלכלי.

שור

כתוצאה ממצב נסיגתו של כוכב התקשורת מרקורי, אתם לא מרוצים מקצב התקדמותכם בחיים. אך אל תקנאו באחרים, יש לכם את כל מה שאתם צריכים. זה הזמן להשתמש בהפעלת הידע כדי להוציא אל הפועל את חלומכם לעצמאות. לנשואים: זה הזמן לתבוע את מה שמגיע לכם בתחום הזוגיות. מישהו מהעבר יעסיק את המחשבות.

תאומים

אתם חסרי אנרגיות וזקוקים לאש כדי להצית את ההווה באופן החיובי. כולם רוצים אתכם, אבל אתם נעולים על האהבה שגורמת לכם לכאבי ראש מיותרים. אל תשלימו עם תקיעות זו, חפשו פתרון. הצד התעסוקתי מקודם, אבל אתם חולמים על עצמאות ועל אי תלות כלכלית בבן/בת הזוג, בחבר לחיים וגם לא במשפחה.

סרטן

החלום לפריצת דרך כלכלית מתרחק זמנית ומתחמק לכם בין הידיים. לעצמאיים: המכירות ירדו פלאים ואתם לחוצים מאוד. אל דאגה, בקרוב יהיה שיפור בנושא חשוב זה. סכום כסף מגיע בשבוע הבא ויציל אתכם מנפילה. אתם מתגעגעים לקשר מן העבר ו'רק בכאילו' אתם שמחים. כדאי שתשתבצו בייעוץ בנוגע לצד האישי והכלכלי.

אריה

געגוע לגורם שהיה קשור לחייכם ושהיה תומך בכם ברגעים קשים. לפנויים רגשית: אתם מקבלים שיעור צורב באהבה שנראית לכם כבלתי אפשרית. אל תתנו לאף אחד לקבוע לכם את החיים. בשורה משמחת בקרוב מאוד ביחס ללידה או להיריון. תשובות לא נעימות שקיבלתם עדיין מחלחלות לכם את הנשמה. מומלץ להשתבץ בייעוץ אישי.

בתולה

אתם שוב מרחיקים את הסיכוי לפתרון ענייני הלב והזמן. זהירות: אתם חוששים למקום העבודה ופועלים מתוך רגשות וכעסים ישנים. בן/בת הזוג לא מראה לכם את היחס שמגיע לכם, זאת לאור מידת השקעתכם הגדולה. התרגשות לקראת משהו שקשור לילדים אוחזת בכם ולא מרפה. מסר כלשהו שנשמע לכם כמו מכתב בבקבוק מפתיע אתכם.

מאזניים

השבוע אתם מבקשים לקבל שליטה על החיים ובדיוק מתקנים במקום הזה בו אתם בדרך כלל נכשלים ומאבדים שליטה. אתם רוצים לעזוב את מקום העבודה, אך חוששים כי זה לא הזמן, ובמיוחד בגלל שלא מצאתם עבודה אחרת במקומה. הפתעות נעימות בימים רביעי וחמישי. חפשו יועצים טובים על מנת לקבל ייעוץ אישי.

עקרב

השבוע, כתוצאה ממצב נסיגתו של כוכב התקשורת מרקורי, אתם מחכים שהדברים יקרו מעצמם, אבל מתברר לכם שיותר מאשר צריכים להתלונן על מר גורלכם, אתם צריכים לפעול ולגרום לדברים לקרות. הוצאות שונות עוד מלפני החגים גורמות לכם היום לחוסר מזומנים לדברים שמאוד רציתם. הצד הכללי והרגשי מדאיג וגם בנוגע ליקרים לכם.

קשת

השבוע אתם מסתכלים על החיים ברצינות יתר ובכאב בו בשעה שאתם בעצם צריכים לקחת אותם ביתר קלות. כעס של אחרים מדליק בכם את האנטי. אתם מתקשים לעמוד בזמנים, עושים דברים, אבל הזמן בורח לכם בין האצבעות. בריאותכם בסימן אזור הכתפיים, הזרועות ואולי גם הברכיים. חפשו רפואה משלימה ומזווית אחרת.

גדי

הנשואים עדיין מחפשים את הדרכים לריענון הקשר הקיים ולא מצליחים להגיע לנוסחת הסליחה. לכל המתאמצים לחפש: הפתעה חיובית בנושאי כספים ועבודה. זה הזמן לפנות לגורמים הקשורים למשפחה שיעזרו לכם לקבל את המגיע לכם. בני המין השני נמשכים אליכם כאל מגנט. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי כדי להצליח יותר ולהתחזק בכל תחום.

דלי

אתם מחכים לקבל יחס ואהבה כשלבכם עם אותה המנגינה. זה הזמן לחבר מילים נכונות יותר לאותה המנגינה. אתם עדיין משלמים על טעויות העבר. חפשו באינטרנט פרצה לחסימה הפסיכולוגית שלכם על מנת להגשים ציפיות מוקדמות שקשורות לעבודה, עסקים, זיווג ומידע אחר. הקפידו על הליכה, גם אם לזמן קצר בלבד. זה הזמן לייעוץ אישי להצלחה.

דגים

ענייני הכספים ואווירת המלחמה לא מאפשרים לכם לפנטז על חופשה משמעותית אליה לא יצאתם מזה זמן. אתם חשים שאתם זקוקים למעט אהבה, דווקא בזמן שלכם לא מעניקים אותה על מגש של כסף. הילדים במרכז ההתעניינות, כולל גם המשפחה והקשור אליה במישרין או בעקיפין. חפשו יועצים טובים לייעוץ אישי.