הורוסקופ לימים 5-11 בנובמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל מרגישים השבוע הרבה יותר נינוחים ורגועים

טלה

שבוע של חיפושים ומחשבות רוחניות. נושאים ברומו של עולם טורדים את מנוחתכם. יקרו לכם מספר דברים שם וזה כולל שתופתעו לקבל כספים עליהם לא ידעתם מעולם או שפרחו מזיכרונכם. למחוסרי העבודה המתאמצים לחפש אותה: בשורה משמחת בקרוב. אתם מתחילים פרויקט חדש שקשור לעבודה. מחשבות על זמן עבר חוזרות להציק.

 שור

לאחרונה סבלתם מסרבול במזל. בקרוב יהיה טוב יותר. טיפ: שתפו פעולה עם הרוצים בטובתכם. אתם חוששים מלעבור דירה למקום שאולי לא יתאים לכם כל כך. זה הזמן לקום מן האדישות לנושא עתידכם מבחינות רבות. שאלו את עצמכם שאלות קיום. כשוורים ממש לא חסרים לכם כישרונות. התרחקו מחיקויים של מה שעושים אחרים.

תאומים

יחסי הרעות חוזרים השבוע אט אט למצבם התקין. הימנעו מקניות גדולות מדיי. משהו הקשור לעבר הרגשי עדיין ממלא חלק גדול וחשוב. אין לכם כוח להתמודד עם משפחה וביקורת. יחד עם זאת, אינכם מעיזים להביע את שבלבכם, גם לא לספר סודות. בריאותכם מתחזקת. אתם ממשיכים לדאוג לכולם. דאגו קצת גם לעצמכם.

סרטן

אתם מרגישים הרבה יותר נינוחים ורגועים. אתם נלחמים כנגד בעיות צביעות ואגו של אחרים שאינם מודים שהם פוגעים בצורה מעליבה ומתמשכת. התקדמות לכיוון השכרה, שיפוץ או קניית/מכירת דירה. התרגשות לפני קידום אפשרי דוחקת את העניינים האחרים לפינה. זה הזמן לפתור את בעיות הזוגיות. גשו לייעוץ אישי לגבי תחומי הרגש, הבית והתעסוקה.

אריה

מי שלא מצא משהו חדש בתחום העבודה, ימצא בקרוב. מי שחיפש ויחפש עבודה המתחילה בריאיון חיובי, יגברו סיכוייו למוצאה. במישור הזוגיות מומלץ לשבור את חומת השתיקה לגבי מצוקות העבר. מומלץ שלא להתפרץ. אל תשימו מייק אפ על הבעיות. הגיע הזמן לפתור אותן ולעקור מצוקות מהשורש. סלחו לכל מי שזקוק לסליחתכם.

בתולה

אתם מרגישים טוב יותר. רגשות מעורבים כלפי בן/ת הזוג הנוכחי עלולים לגרום לכם לקבל החלטות פרידה שגויות. יש לכם מחשבות המופנות אל העבר הרחוק. מומלץ שלא להיגרר למלחמות שבכלל לא קשורות אליכם. הצד הכספי מעיב על כל מה שיש לכם מבחינת הקריירה. זה הזמן לחשוב על קריירה עצמאית ולהוציא כישרון טבעי את האור.

מאזניים

דאגה לילד/ה הרוצה דברים המסכנים את החיים או את הבריאות. הצד הכלכלי תקוע, אבל סנוניות ראשונות בשמי ההווה מבשרות על הגעתכם אל חוף מבטחים. תרגישו כמחוזרים אך גם כמאוימים מקשרי העבר. אל תתנו לדברי רכילות לעלות לכם על כל הראש. שימרו על סודיות. האהבה הנוכחית משגעת לכם את השכל, אתם זקוקים לייעוץ.

עקרב

אתם מתחמקים מעימות בנוגע לילדים ולמשפחה מפני שקשה לכם לקבל החלטות רגשיות. אל תתערבו בענייני אחרים, כי במקרה השבוע הוא השבוע שעלול לסבך אתכם בכל אלה. אתם עוברים תקופה של כוונות ותוכניות חדשות בנישואין. לפנויים: מחכה לכם שבוע טוב המלא בתקוות חדשות, העניקו תשומת לב למבקשים להכיר לכם בן/ת זוג חדש/ה.

קשת

לפתע תגלו שקבוצה רוחנית תומכת אחת, ספר אחד ומורה אחד יכולים לשנות לכם את מהלך הגורל ואת העולם ומלואו. בריאותו של בן משפחה קרוב ממשיכה להטריד את מנוחתכם. חלק גדול מכם ממשיך לסבול בשקט מהקשר הזוגי. הבודדים או הפרודים מחפשים את העבר ואת האהבה שאבדה להם. השקיעו במרץ במשהו משלכם.

גדי

קסם אישיותכם יבלוט. התגשמות משמחת בתחום העבודה תמלא אתכם באופטימיות זהירה. אל תסתכלו על כספים ועל מלחמות בתוך מסגרת זו, התרכזו בעבודה האחראית שלקחתם על עצמכם. הקשר הרומנטי הנוכחי מסביר פנים אך ההיסוסים כלפיכם רבים ובכל זאת מחפשים את הדרך להגשים את האהבה. זה הזמן לשקול ייעוץ אישי ברוב השטחים.

דלי

בימים אלה אתם מופתעים לגלות מי בדיוק החברים הנאמנים, ולחילופין גם את הצבועים, אלה המעמידים פנים כאוהבים. היכונו להפתעה: אנשים שחשבתם לאויבים יצטיירו כחיוביים מאשר חשבתם תחילה. הקריירה זזה קצת לכיוון החיובי אבל יש בה עוד המון סימני שאלה. הקשר הרומנטי גורם לכם לכאב עצום. זה הזמן להגיע להכרעה.

דגים

האווירה במקום העבודה נינוחה ומושפעת מהעבודה החדשה או מהקידום שקיבלתם. חלק מהפנויים יארגנו את עצמם לקראת החלטה להתקדם לעבר נישואין או לגבי מגורים משותפים. לפנויים רגשית: אתם מחפשים גשר אהבה חדש ובגלל להיטות יתר עלולים להסתבך רגשית. פנו לייעוץ ביחס לבן/ת הזוג הנוכחי/ת או בקשר לבן/ת זוג התקוע/ה לכם בראש.