הורוסקופ לימים 5-11 באוגוסט

איור: pixabay
איור: pixabay
לבני איזה מזל יש אנרגיות בתחומי יצירה וקריירה?

טלה

השנה יצאתם ממצבים קשים גם בשטח הבריאותי וגם בשטחים התעסוקתיים ומגיע לכם כבוד בשל היכולת לאסוף את עצמכם. למועסקים ולמשתדלים: צפו למחמאות מכיוון הממונים שהבחינו בפוטנציאל הטמון בכם. למתקשים: אם קשה לכם, דברו עם בורא עולם בשפה שבה אתם חשים הכי הרבה בנוח ובכייף. במידה ותעשו כן, מובטח לכם שהתשובה לא תאחר לבוא.

שור

אתם אמורים לממש בימים הקרובים. כספים שלהם אתם מחכים, ישתחררו ויאזנו את חשבון הבנק. אתם לחוצים בנושאים רגשיים שקשורים אליהם ולבן/בת הזוג. בנוסף, אתם דואגים ליקיריכם מאוד. טיפ: בטאו את מחשבותיכם ובקשותיכם הכמוסים ביותר בפני האלוהים ובעזרתו לא ירחק היום שבו יתגשמו משאלותיכם בזו אחר זו.

תאומים

אנרגיות בתחומי יצירה וקריירה. המסר למענכם השבוע יהיה, שאם יש משהו בלתי אפשרי שעשו אותו לפניכם, תהיו השניים לעשות אותו; ואם יש משהו בלתי אפשרי שאף אחד לא עשה, תעשו אותו. אתם מחפשים את החיבור לנפש שאותה אתם אוהבים ועדיין לא מרגישים בשיתוף פעולה. צלצלו לייעוץ אישי בנושאים הכלכליים, המשפחתיים והרגשיים.

סרטן

מידת הליברליות שלכם מזכה אתכם באהדה – גם במישורי הקריירה והלימוד. הטבע משגע אתכם בשלל הדרו. רגעים מסעירים בחברת חברים ותיקים. טיפ:  אם תופיעו במקום כלשהו כשחיוך נסוך על פניכם, חלקו את החיוך הפנימי עם אחרים. תעודדו אותם ובכך תזכו במעשה טוב. התקועים והמתוסכלים מוזמנים לייעוץ אישי בדיוק בנושאים הבוערים והכואבים.

אריה

כספים יגיעו אליכם ממקורות צפויים ובלתי צפויים. טיפ: דרושים לכם אך ורק פשטות, יושר לב ואמונה כדי להגיע לכל מה שליבכם חפץ. נצלו את הזמן לבילוי מחוץ למסגרת העבודה והבית. לפנויים רגשית: זה הזמן לעשות הכול ומובטחת לכם ההצלחה במציאת בן/בת זוג חדש וגם תזכו לאיתותים מהקשר הקודם.

בתולה

השבוע אתם נחושים לבצע סידורים דחופים בשכר או בנוגע לקידום מעמדכם הערכי בעבודה. מזמן אתם חושבים על הרחבת האופקים הרוחניים והשכלתכם. זה נכון לעשות, כי הלימוד מיישב את הדעת ומשקיט את הלב. תרגישו כרוצים לחוות את משק כנפי האהבה מחדש. שחררו את בן/בת הזוג מקנאתכם ופתאום תרגישו בתוצאה המשופרת ביניכם.

מאזניים

אתם זקוקים לנחמת הקרובים אליכם. לדורשי העבודה: בסוף השבוע הנוכחי זה יתגשם ובגדול. למתקשים לפתור בעיה כלשהי, זכרו תמיד: לעולם לא יושם בפניכם מכשול שאין בכוחכם להתגבר עליו. ידיכם עמוסות בעבודה והאנרגיות מחפשות להוריד מרשימת הסידורים משימות ומטלות דחופות וחשובות. זה הזמן היותר נכון לפנות לייעוץ אישי בנוגע ליקרים לכם ולעצמכם.

עקרב

השבוע אתם מעט דיכאוניים. קחו אוויר וצאו לחופשה קצרה. אתם אפופי מתח שהצטבר בשבועות האחרונים כתוצאה מהתחום הבריאותי. אחד המפתחות להצלחה עם הסביבה הקרובה מסתתר בתובנה הבאה: אתם מוקפים באנשים ששכחו שהאדיבות היא השפה שאפילו החרשים יכולים לשמוע והעיוורים יכולים לראות. צאו לביקור או לטיול כלשהו, שכן הרגשה זו לא תיעלם בקלות.

קשת

השבוע אתם מרגישים נפלא. תזכו לעזרה ולהבנה מאנשים שקודם לכן התעלמו. לאור הצלחתכם בתקופה האחרונה, מוקדשת לכם התובנה הבאה: חולשת אנוש גורמת לכך שניצחון ואמת אינם יכולים לדור תמיד בכפיפה אחת. לכן, אם אתם חייבים תמיד לנצח, לא תוכלו תמיד להיות צודקים. אתם מחכים לתשובות חיוביות ומעודדות ממקורות רשמיים.

גדי

אתם משקיעים באהבה ומצליחים בכך מאוד. שבוע בהחלט מוצלח במישורים רומנטיים, כלכליים ובריאותיים. אל תחפשו את חסרונות זולתכם ואת נקודות התורפה, חפשו את הטוב שבהם וכך תוכלו לחיות בשלום עם כל אחד. חובות ישנים יעיקו קצת, אבל בשורה משמחת תגיע בקרוב מאוד. מישהו יעביר לכם מסר חשוב שאליו תתייחסו בכנות וברצינות.

דלי

השבוע תסבלו מקשיים בלהחליט. יתכן ותמצאו מקום עבודה ראוי אחר או שתזכו לקידום במקום העבודה הנוכחי. זה הזמן לקניית דירה. טיפ השבוע: עליכם לדעת שהתנאים להצלחה בכל תחום הם נחישות, התמדה, דבקות במטרה והאמונה – אז הקפידו לבנות את אמונתכם. סימנים ראשוניים של הצלחה בתחומי תעסוקה, כספים, השקעות ובריאות.

דגים

אתם לא מחכים שהמזל יגיע לחייכם, אתם מזמינים אותו וזה המעשה הנכון לעשות בימים קשים וטרופים אלה. טיפ: התבודדות והגות לעומקם של דברים ירגיעו אתכם וייתנו לכם לפרוץ דרך חדשה וטובה. רגעים של מחשבות על העבר ועל מה שהיה לכם מכל הבחינות. געגועים למי שבעבר היה המשענת שלכם.