הורוסקופ לימים 6-12 באוגוסט

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל ייהנו ממצב כוכבי חיובי שירעיף עליהם המון אנרגיה ואומץ?

טלה

לנשואים שבכם: אתם פועלים למען שלום בית. לרווקים ו/או לפנויים: אני צופה מהלכים ברוכים אשר יקדמו התלבטות בין אם להמשיך הלאה או לחזור למישהו שהיטיב עמכם בעבר. הצלחה בתחום החברתי לכל אלה שעובדים במקום הדורש רמת אינטליגנציה גבוהה. למחפשים להתקדם ולפרוץ את מעגלי הקריירה ולהכשרה נכונה, מחכה הפתעה נעימה.

שור

למועסקים: אתם נחושים לבצע את המוטל עליכם ועושים זאת על הצד הטוב ביותר. בסביבה הקרובה ובמקומות העבודה יחמיאו לכם. קסמכם האישי ירשים ויכבוש. תקבלו סימנים מהממונים בדבר העלאת שכר או בנוגע לקידום ניהולי קרוב. כוחות מחודשים מנתבים אתכם לסלוח. החשים כתקועים בתחום האהבה מוזמנים להתקשר ולהתייעץ. 

תאומים

המצב הכוכבי החיובי השבוע ירעיף עליכם המון אנרגיה ואומץ. תחושת הביטחון תסחף אתכם לעבר כיבושים רומנטיים חדשים ויתברר לכם שהצלחתם במטרתכם. הנהייה העיקשת לכיוון חשיפת השורשים המשפחתיים תנצח על נימי הנפש. ענייני ירושות וכספים עדיין מעסיקים את הסובבים אתכם בשעה שאתם כמעט מוכנים לוותר.

סרטן

השבוע תיטיבו לתכנן את סוג הבילוי. סוף השבוע יהיה מתוקשר וחברתי ויאופיין בשיחות נפש מעמיקות. סיטואציה שתיקלעו אליה במקרה תוליד קשרים חדשים ומבטיחים. הורידו דאגה מתחום העבודה והכספים שכן תתוגמלו כראוי. תחושה שאתם רוצים להגיע מהר לקניית דירה, דוחפת אתכם לתכנן צעדים כלכליים חדשים או אחרים.

אריה

לאחרונה אתם נדרשים להחליט בלחץ או לעזור בעניין מכירה, קנייה או השכרת נכס. הפשרה מהצד המעוניין תהיה הוגנת ורווחית. לכו על זה. איתותים חיוביים מהתחום הרומנטי יהבהבו לעומתכם באור ורדרד ורחוק. לפנויים: זה לא הזמן לצניעות יתר, פתחו את הפה ואת הלב והכול יסתדר לבסוף.

בתולה

הסיוע שתקבלו מהמשפחה יכריע בתחום הזוגיות. אל תתעקשו על היציאה ממסגרות רגשיות. הוצאות ישנות כמעט מסבכות אתכם מול לקוחות ישנים ובנקים הדורשים את שלהם, אך אל דאגה – כספים אשר התעכבו ישתחררו לטובת כיסוי חובות ישנים. נושא המגורים מעסיק אתכם מאוד. רגשות כלפי מישהו קרוב נתקלת מהתרחקות עקבית ומוזרה.

מאזניים

הזמן יוקדש לחיפושים בעיניים אחר אהבה. אתם מגלים את קרן האור לבעייתכם הרגשית. נקודת התורפה היא הילדים והדמות עמה אתם חולקים את החיים שהיא חיה בזיכרונכם. שימו לב לאלה התומכים בחזרתכם אל חיק הקריירה. התלבטות אם לסגור עסק או לעזוב מקום עבודה. לא לעזוב מקום עבודה בשל רגשות קיפוח.

עקרב

המסע הרוחני שעברתם בשנים האחרונות מניב פירות בתחום משלוח היד שלכם. דמות מן העבר תפתיע בסימנים חיוביים ומחודשים. טיפ: תשקלו הצעות בתחום הקריירה אותם דחיתם בעבר. הזדמנות לגשר על פערים בין-זוגיים רומנטיים. תחומי לימוד מושכים אתכם. הסיוע הכלכלי יגיע בקרוב. סוף השבוע יהיה בסימן של רגשות כלפי דמות מן העבר.

קשת

בטלו החלטות הקשורות לפרידה. שתפו את החברים בנוגע לשינויים אותם אתם רוצים לבצע. התנהגות אנשים מסוימים מאיימת להפר את שלוותכם הנדירה. טיפ: מומלץ לכם שלא להקשיב לצו לבכם להחזיר מלחמה. אופייכם במישור התקשורת גורם לכם להישמע הכי טוב שאפשר. רגעים יפים בחברת המשפחה יובילו לחזרה אל המרכז. זה הזמן לייעוץ אישי.

גדי

לחלק מבני המזל יבוא לבזבז כספים. צאו לעשות זאת אך השאירו את כרטיס האשראי בבית. לכל היותר קחו סכום קטן למקרה של היסחפות גורפת יצרים. השמחה וההומור ישלטו בכם בעוצמות מחודשות. פתח לתקווה חדשה בנוגע לקידום או למשרה חדשה בקרוב מאוד. זה הזמן לחשוב על מציאת עיסוק חלופי.

דלי

חוכמת הניסיון שאגרתם עם השנים תרשים את הסביבה הקרובה. כספים יגיעו כתוצאה ממשפט שהסתיים, מחסכונות ישנים או מהשקעות סמויות והידועות רק לכם. צלקת האהבה עדיין מכאיבה. רובכם מרגישים כתקועים בקשר ישן ומעצבן. אתם ממשיכים לתת יותר מאשר לקבל. שבוע המתייחס לקשר שאבד לכם בעבר. מדובר באהבה שלא פקדתם זמן רב.

דגים

בימים אלה תשפרו את גישתכם ביחס למערכות יחסים חשובות. ריב ישן בין אנשים המוכרים לכם היטב ימשיך להטריד. רעיונות מקוריים בעבודה. העיניים יהיו נשואות למוצא פיכם המחוכם במיוחד. הפנויים יהססו לגבי קשרים שנגמרו מזמן. התנהגות אנשים מסוימים מאיימת להפר את שלוותכם הנדירה. טיפ: מומלץ לכם שלא להקשיב לצו לבכם בלהחזיר מלחמה.