הורוסקופ לימים 7-13 במאי

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל כרגע סובלים גופנית וקצת נפשית ומרגישים לבד וללא עזרה מבחוץ?

טלה

השבוע, בתחומים החברתיים, יבואו לידי ביטוי תכונות השקיפות וטוב הלב הרחב מדיי שלכם. מה חדש? הכול ידוע, הרי בגלל זה אתם נפגעים מבחינה חברתית ובזוגיות. אתם מחכים ומתעקשים לקבל תגובה חיובית בנוגע לאהבה אהבה ולקנייה חשובה. כספים יגיעו בזמן. זה הזמן לטפח את כושרכם הפיזי שיסייע לחוסנכם הפיזי והנפשי.

שור

אתם נתפסים כעיקשים לאהוב וקשורים לבית ולדאגות הפרנסה, אך השבוע ענייני הלב עולים על כל הנושאים האחרים ברמת חשיבותם. אתם גם נתפסים כמובנים מאליהם בקשרי זוגיות ובנוגע למגע אינטימי. השבוע זה עולה לכם לראש. התארגנו למסיבה לכבוד מי שאתם הכי אוהבים. כספים יגיעו אליכם. זה הזמן לייעוץ ממוקד פתרונות.

תאומים

הקלילות שבכם מתחילה להתעורר לחיים. אתם לא יודעים היכן להתחיל לתקן בנושאי מציאת הזיווג ובמערכת הזוגיות אותה לא שכחתם אף פעם. אתם רוצים אהבה ורק אהבה טהורה. אתם חושבים על יציאה לטיול אבל לצערכם הרב השנה שוב זה יתעכב. רגעי נחת בחברת אנשים או דרך האינטרנט עוזרים לכם להתמודד.

סרטן

הקורונה עוצרת ואתם מתעוררים לחיים חדשים. אתם מנסים להתייעל בשטח הכלכלי ומתקשים פתאום לעמוד בלוחות הזמנים. גורמים מיטיבים מנסים לעזור לכם בנוגע לכספים עתידיים שיגיעו אליכם. הקשיבו להם כי הם מעוניינים בטובתכם. זה הזמן לייעוץ אישי מקיף בכל שטחי החיים – גם בנושאי פרנסה ומעבר דירה. הקדישו זמן לספורט קל, בריא וקבוע.

אריה

אתם מאוד רוצים לבקר אנשים הקרובים אל לבכם ואליהם אתם מתגעגעים, אך בו זמנית גם גרים במקום רחוק. אתם משועממים וכבר חודשים רבים חולמים על מה שהיה לכם בעבר מכל הבחינות.. חפשו את עצמכם בדרך של יציאה מן הבית לעיתים קרובות יותר. לפנויים: טפחו את היופי החיצוני כי זה ישתלם לכם.

בתולה

הקורונה גבתה את מחירה הצורב וכעת היא מתרחקת. אתם חייבים לעבור להילוך מהיר יותר וזה מה שאתם עושים השבוע. צפו השבוע להפתעות נעימות מצד חברים או בני משפחה. אתם חייבים לשנות גישה מבחינה רגשית רומנטית וערכית. פנו לייעוץ אישי בנוגע לתחום הכלכלי והאישי כדי לבצע זאת בזהירות רבה.

מאזניים

שבוע נוח מבחינת הכוכבים המיטיבים אתכם בכמה תחומים חשובים. אתם מרגישים היטב את האנרגיות החיוביות החוזרות אל השכל והלב. אתם מקבלים תשובה חיובית בנוגע לאחד מבני המשפחה וזה יעשה לכם טוב. טיפ נוסף: צאו אל קרבת הים, זה יעשה לכם טוב מאוד. זה הזמן לחזור לספורט ולטיפוח היופי והבריאות.

עקרב

אתם רוצים שינוי מקצועי, מתוסכלים ולא יודעים לאן לפנות. בתחום הזוגיות: המשיכו להקשיב לעצות המקצועיות ולמביני הדבר. הנושא הכלכלי מתנדנד, אבל מה שמעניין אתכם כרגע זו האהבה הטהורה כפי שהייתה לכם בעבר. אתם מקדמים עסקאות שלהן חיכיתם ויש לכם יכולת ניהול ושווק טובים ביותר. אל דאגה, כספים יגיעו ברגע האחרון.

קשת

השבוע אתם פועלים במרץ בתחומי התעסוקה והעצמאות האישית. אתם מנסים להחזיר לעצמכם את מצב הרוח הטוב וגם מצליחים לעודד אחרים. נושא הכספים מסתדר ועוד ישתפר בהמשך הדרך. אתם מתכננים לנסוע המון זמן. בתום הנסיעה הקרובה לאירופה גם המשפחה תשמח ותפרגן לכם לגבי בן/ת הזוג שבחרתם במבט ראשון. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי.

גדי

אתם מופתעים לגלות שהשד לא הכי נורא בשטח הכספים. זכויות מתעכבות אבל אתם לא מתייאשים ומחכים לתשובה ממוסד כלשהו. עזבו את החשדות בכנות בן/ת הזוג, המשיכו בטיפוח ובשחזור האישיות הרגועה שאבדה לכם. השנה היא שנת רווחים בכמה מישורים חשובים והם: ילדים, אחיינים, נכדים, כספים, לידות, שמחות וקידום כלכלי. רק סבלנות.

דלי

האמינות בפני אנשים ובפני בן/בת הזוג היא מילת המפתח. אתם מאמינים אמנם בהשגחה העליונה, אבל זכרו שהיא לא עוזרת למי שאינו מוכן לפעול למען עצמו. זה הזמן ללמוד מהן נוסחאות הטעות הגורמות לכם להיתקע בכל תחום ועניין. כרגע אתם סובלים גופנית וקצת נפשית ומרגישים לבד וללא עזרה מבחוץ.  

דגים

לפני כשבועיים הכרתם פתאום אנשים שעוררו בכם תקווה. הנשואים ובעלי המחויבות הרגשית צריכים לזכור שרגשות האשם והרצון לתת חייבים להיפסק. אתם מתכננים המון זמן לצאת ולעשות משהו למען עצמכם ולהשתחרר מהתלות בבן/ת הזוג. הגיע הזמן להוציא תכניות אל הפועל. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לכמה תחומים החשובים לכם.