הורוסקופ לימים 7-13 באוקטובר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
מה צפוי לבני המזלות השונים בימי החג?

טלה

השבוע תחושו קלילים וזורמים. באופן מפתיע ותנהגו בספונטניות מרעננת. תגלו שכל אחד מקבל הזדמנות לפחות פעם אחת בחייו לקבל מסר חשוב מאלוהים ולא חשוב אם את דתיים או חילונים. תפגשו אנשים מעברכם הרחוק שירגשו אתכם ותתמלאו בנוסטלגיה מענגת. אהבה ורומנטיקה: רגשות הבלבול עולים מחדש.

שור

אתם מפעילים את תחושות הבטן הידועות שלכם ומצליחים. תגלו שמתנה שתעניקו יכולה לחולל פלאים. הצבתם לעצמכם מטרה לפני שנים, אבל ההצלחה שקצרתם עד כה לא ממש עולה בקנה מידה עם ההגדרה שלכם להצלחה. תנו לעצמכם מנוחה ופשוט אל תעמיסו על הכתפיים שלכם יותר ממה שצריך.

תאומים

שבוע מבטיח מתדפק על פתחכם. תעסוקה: ניתן לראות שיש אור בקצה המנהרה. היכולת שלכם להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם שרירה וקיימת. היזהרו מבעלי מקצוע שיגלו את פרצופם האמתי. טיפ השבוע: מי שמחפש צרות, לעולם לא יימלט מהן. אל תחתמו על כלום, אלא אם בדקתם חוזים לעומק.

סרטן

בצל החג, מתגבר החשש מתקלות בשטח הבין זוגי. לפנויים: זה הזמן להשקיע בעצמכם, להשלים עם תחושת הלבד הזמנית ולרכוש מחדש את מעגל החברים. הישארו במקום העבודה ואל תשנו כלום, כי ידוע שאין משנים קבוצה מנצחת. קצת סבלנות והקידום בדרכו אליכם. זה הזמן לחשוב על ייעוץ אישי ברוב התחומים.

אריה

שבוע של התעלות הנפש. אתם נעים בין חיוך על השפתיים ולבין מרירות ישנה. אתם ברוחניות לצד מחשבות על הפרנסה. קריירה: הגדירו גבולות לאלה שמנסים כל הזמן 'לעקוף אתכם בסיבוב'. טיפ השבוע: ביכולתכם לפתור בעיה לפני שתחמיר, מאשר לתקן אותה בהמשך שאז יהיה קשה הרבה יותר.

בתולה

אתם מרוכזים מאוד בעצמכם וברוחני. בימי חג ושמחה אלה, עליכם לתרגל קצת יותר אמפתיה דווקא במקומות ולגבי אנשים שיש לכם פחות סבלנות אליהם. השבוע מלא בסערות וברגשות. אתם מלאי תוכניות לפרוץ קדימה ברוב התחומים. משהו מפחיד אתכם, אל תהססו, למדו שאי אפשר לעשות חביתות מבלי לשבור ביצים.

מאזניים

למרות החג, אתם מגלים סימניי לחיצות. התחילו לעשות בעצמכם את מה שאתם רוצים שיעשו בשבילכם. הבדידות בתוך הזוגיות עמוקה ומעיקה. אתם שקטים וטובים מדיי ומבקשים להצליח? למדו שים שקט מעולם לא עשה גלים וגם לא מלח. חפשו את הייעוץ לגבי איך יוצאים מהמבוכים הרבים. פנו לייעוץ לאחר החגים.

עקרב

אתם מבינים פתאום שההצלחה תושג רק הודות לאנרגיות שמגיעות מן האחדות במשפחה הרחבה שלא קיימת היום לצערכם. טיפ השבוע: הכול יסתדר לכם. בינתיים זכרו שכל סיוט הוא חוויה. התמידו בלחפש את הכיוון המקצועי שאליו אתם שואפים. הודעה אישית רומנטית תגיע בצורה של רמיזה שלא תהיה ברורה מספיק.

קשת

למרות החג, נושאי התעסוקה נכנסים למצב של מאמצים אחרונים להשתבץ טוב יותר במסגרת זו. קחו על עצמכם את האחריות על מחדלי העבר, גם אם נדמה לכם שאתם מקופחים. טיפ השבוע: אילו היו יכולים הצעירים לדעת ואילו הזקן יכול היה לדעת הכול לפני כן – הכול היה מושלם. אבל בחיים אין מושלם.

גדי

הדאגה לילדים גוברת. הזדמנות לצאת מהמעגלים השוחקים של הזוגיות לטובת הגשמת החלומות האישיים. חפשו ייעוץ בנוגע למתחולל בעמקי הנפש. הדגש יהיה על בני משפחה יקרים והזקוקים לעזרתכם. פנו לייעוץ ביחס לכספים או לירושות שמעסיקים אתכם מזה זמן רב. התרגשות לקראת אירוע חשוב מדביקה אתכם בעשייה.

דלי

החג יתנהל בכבדות לצד הרצון לצאת אל הטבע ואל המשפחה. יש אנשים שכופים את עמדתם על בני המשפחה. לאחרונה ובהדרגתיות, אתם מפתחים קריירה, אבל עדיין קצת חוששים מזעזועים שעומדים להתרחש במקום העבודה. הגדילו את המעורבות בעזרה לבני משפחה קרובים. מחשבות על עניני משפט, חובות וירושות.

דגים

אתם מצליחים להקסים ומצליחים להניע אחרים לעשות מה שבא לכם שיעשו. בימים אלה הפופולאריות שלכם בעלייה ויהיה לכם קל לבסס את מעמדכם החברתי. אתם מרגישים שאתם מכוונים לעברכם הרומנטי. אתם מתגעגעים למישהו חשוב שהיה דמות מרכזית בחייכם. פנו לייעוץ אישי על מנת לפטור בעיה זו.