הורוסקופ לימים 8-14 באוקטובר

צילום: pixabay
צילום: pixabay
כיצד תשפיע נסיגת כוכב התקשורת מרקורי על חלק מבני המזלות

טלה

השבוע, השפעת רטרו שלילית של כוכב מרקורי: היזהרו ממצבי היפר בכבישים ובנגיעות הדורשות שלא למצמץ. יכולת התקשורת האישית שלכם תופנה לעזרה לזולת. מומלץ לא לשכוח את בני הבית הקרובים לטובת כאלה שלא מגיעה להם תשומת הלב החמימה שלכם. יש בכם רצון לתרום אך אתם מרגישים חסומים מאנרגיות שליליות.

שור

נחתם מספיק ותרמתם ממרצכם לכולם. אתם לא מוותרים, תחום העבודה השבוע יהיה במרכז העניינים. ההבטחה לקידום תפתיע חלק גדול מכם. מי שלא מצא את ייעודו מבחינת הזיווג או שברצונו לחפש בן/ת זוג, מצווה למקסם את יכולותיו ולחפש את הכיוון לכך. לבודדים ולזקוקים לייעוץ: צלצלו לייעוץ אישי מדויק ומקצועי.

תאומים

מרקורי, שנמצא כרגע בנסיגה שלילית לאחור, דורש מכם את הזמן לחשוב על המניעים לתלונות הכזב מצד אלה שלא הבינו אתכם נכונה. בימים הבאים תזכו ליחס מועדף מצד מעסיקים או מצד חבריכם לעבודה. מומלץ שלא לנסוע למקומות רחוקים ושלא לשגות בפזרנות המאפיינת אתכם. אתם עדיין מתגעגעים לקשר כפי שהיה בעבר.

סרטן

התקשורת אינה חוגגת השבוע בנושאי האהבה, היצירה הילדים ומקומות הבילוי. תגלו שאתם מדוכדכים כתוצאה ישירה מנושאי הכספים, הרגשות וההימורים הרגשיים מן העבר ועד היום. התרחקו מביקורת כלפי בני הבית ובמיוחד כלפי בן/ת הזוג. שמרו על עצמכם מנסיעות ארוכות ומנסיעה בכבישים הסואנים – פקחו עיניים. זה הזמן לייעוץ אישי בנושאי זוגיות, פרנסה והתייעלות.

אריה

נסיגת כוכב מרקורי מחייבת לדחות החלטות: ניתוח, מעבר דירה, חתימת חוזים ושותפויות לתאריכים טובים יותר. במצב מאתגר זה מומלץ לבני המזל 'לפטר' את מידת השפעת רגישותם לענייני משפחה וחברים. הקדישו זמן גם לרוחניות. לנשואים מומלץ שיפנו את אישיותם התוססת לעבר פיתוח דיאלוג פשרני ביחסים שבינו לבינה. סכום כסף בדרכו אליכם.

בתולה

נסיגה שלילית של כוכבכם האישי. למרות זאת, חשיבה נכונה תביא מחלוקות לכדי הפשרה והבנה. בן/ת הזוג יהיו הכתובת לכתף רכה ואוהבת. תחום העבודה קצת מסורבל או מעוכב.  הלימודים קצת ידאיגו. זה הזמן לשקול הסבה מבחינה מקצועית. דמות חשובה תדאיג אתכם מבחינת מצב בריאותה. תשובה חיובית קרובה במישורי הכספים והקריירה.

מאזניים

הקריירה תתחיל לזוז באופן חיובי על אף השפעת נסיגתו השלילית של כוכב התקשורת מרקורי. שימו לב לדמות הקרובה המחלקת אתכם את החיים. תשאלו את עצמכם האם עשיתם מספיק על מנת לגשר על פערים. צאו לחופשה כלשהי משותפת או לפעילות משותפת אחרת. המרגישים לבד במערכה צריכים ייעוץ אישי לזמן מה.

עקרב

כספים המגיעים לכם ממקורות אנוש משפחתיים – מצד זה או אחר של קירבה – מתעכבים ועלולים להרעיל לכם את הנאות השבוע. מי שלא מצא את דרכו בתחום הבין אישי, צריך לעשות הכול על מנת להגיע להגשמה. טיפ: אתם מצווים לחפש את מבוקשכם, במיוחד דרך האינטרנט. אתם עדיין מתגעגעים לקשר כפי שהיה בעבר.

קשת

היצרים מופנים לפורקן בתחום ההימורים ובכל הימור רגשי מגונה ושלילי אחר. טיפ: לא ממליץ לכם לעשות זאת בימים אלה. השקיעו בצורה של עבודה מאומצת בתחום העבודה. החוג החברתי יפרגן לכם ולא יעמוד מנגד. אתם עוזרים לאחרים להגיע למשהו חשוב. בימים אלה עדיף להשכין שלום על פני החזקת תחושות הרוגז.

גדי

נסיגה שלילית של כוכב התקשורת מרקורי. מישהו ילהיב את דמיונכם השבוע בנוגע להשקעות שונות – חשוב להיזהר. שישי-שבת: אתם מתוסכלים במישור התקשורתי הלוקה בחסר. התחום הזוגי יעלה יפה במידה ותשקיעו בו את מלוא מידת רצינותכם. בעבודה שבה אתם מחזיקים יסתמנו שיבושים כלשהם. שמרו על בריאותכם הגופנית והנפשית.

דלי

אתם מתגעגעים אל העבר ולמה שהעניק לכם. שישי, שבת וראשון יהיו הימים הכי יפים, שבמהלכם תגלו מי הם החברים האמתיים שלכם. זה הזמן לעמוד על שלכם במקומות העבודה. גולת המפתח תהיה ההשתדלות לומר את מה שאף פעם לא ידעתם להביע. הרווקים מרגישים כתקועים במקום. חלק מכם צריך ייעוץ לגבי מחדלי השנים.

דגים

לאחר כמה תקלות בתחום הקריירה, מישהו יבקש לחלץ אתכם השבוע מתקיעות בת שנים אל האור הנכון. משנה תוקף לכך תקבלו מכיוון הקריירה בצורה של קידום מפתיע וקרוב. שישי ושבת יהיו רדודים למדי ביחס לכל עניין ודבר אף כי ימי השבוע הראשונים יהיו הפיצוי הקלאסי ללחיצות הנפשית שאפיינה אתכם.