הורוסקופ לימים 8-14 באפריל

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל יקבלו השבוע החלטות מהירות ובאופן מפתיע יפתרו בעיה קשה בתחום העבודה?

טלה

אופטימיות כוכבית משפרת לכם את מצב הרוח הכללי. מאגרי המזל ייפתחו בפניכם. משהו מאוד משמעותי בחיי האהבה שלכם יתרחש. תיתכן חזרה מחודשת או קשר ישן שיתחדש. מישהו עלול להזמין אתכם למסיבה שלגביה לא היה לכם מידע מוקדם. טיפ: להמשיך זה כוח – חוק ההתמדה בחיים חשוב לכם בימים אלה.

שור

במישור העבודה או העסקים: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד ולהכין תכנית היחלצות מהמבוך שבו אתם שרויים. טיפ השבוע: תיפלו שבע פעמים ואם צריך אז קומו שמונה פעמים. הפעם השתמשו בעקשנות המאפיינת את סמל המזל שלכם. ביקור חשוב עומד לנחות בביתכם, היכונו לכך. הכינו את האלבום ואת והמצלמה.

תאומים

השבוע אתם מקבלים החלטות מהירות ובאופן מפתיע תפתרו בעיה קשה בתחום העבודה. הצעת עבודה קודמת תתברר כאמתית וכמבטיחה. אתם חיים לאחרונה בייאוש שקט אבל יודעים לשחק את משחק המאושרים. כדאי שתזכרו שיש בעולם אנשים יחפים וחסרי כול שעדיין מחייכים חיוך רחב. פניות להידוק קשרים יבואו מכיוון בני המין השני.

סרטן

ימי חסד ויצירה. השבוע שלכם מוצלח: במשרד, בבית ובכל מקום שבו אתם חיים. כולם ינסו לשתף פעולה ויקבלו את הרעיונות שלכם באהבה ומתוך רגישות מעוררת נשכחות. בימים אלה אתם יורים מן המותן בנושאים פוליטיים ומשפחתיים. זכרו שטוב לשתוק ולהיראות טיפשים מאשר לדבר ולהוכיח שזה נכון. דמות אהובה תעלה לכם בזיכרון.

אריה

לבטים ביחס לכל מה שקשור לעבודה. קידום או העלאה במשכורת ממש בקרוב. התסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. הדאגות הן סביב החלומות שאותם חלמתם להגשים. מלכודת רגשית תפסח עליכם. אתם מרגישים בימים אלה התקרבות ובנטייה לחסדי שמיים. שאו תפילה בכל מקום, שהרי גם בסבך הסרפדים תוכלו למצוא את אלוהים.

בתולה

אתם מבקשים להגיע למטרה והופכים עולמות בשל כך. כספים שמאחרים להגיע יהיו הסיבה העיקרית ללחצים. אתם כואבים על מה שקורה לאחרים וגם לגבי מה שאתם רואים בחדשות. אתם אנשי מצפון ולב וכך נכון להרגיש, שנאמר: אם תראו אחרים מתאבלים – הצטרפו אליהם; אם תראו אותם שמחים – שמחו בשמחתם. כספים בדרך אליכם.

מאזניים

השבוע אתם צפויים להיות רגישים מאוד בחברה ועם זאת ליהנות מפופולאריות רבה. בנושא התעסוקה אתם מרגישים שעיניים לא טובות מביטות בכם, סוג של עין רעה שעוצרת אתכם מלהתקדם. אנשים מתגאים בפניכם כשהם טיפשים וריקים מתוכן ולא יודעים שהעץ בעל העלים הרבים ביותר לא בהכרח יפיק מיץ פירות.

עקרב

הרגשתכם ירודה לעיתים בשל ירושה או משפט שנדחה למועד מאוחר יותר ובשל סחבת של הצד שכנגד. אתם טיפוסים ששורדים משברים אם כי אתם רגישים תכונת הישרדות זו שלכם מוכיחה שאם העולם יוצף זה לא ישנה כלום לברווזים. מי שלא מצא בן/בת זוג, יקל על עצמו בכך שיפנה לייעוץ אישי ביחס לאהבתו/ה.

קשת

הלימודים ילחיצו קצת אך יתר התחומים בסימן עלייה. התחום הרומנטי יתפתח באופן החיובי אם תשמרו על כללי הזהירות. בנקודה זו זכרו: צפו לזמן עתיד, למדו מכישלונות האתמול ותחיו את היום. לנשואים מצפה שבוע של אהבה. הם ירגישו נפלא וכמאוהבים מחדש. הרווקים שביניכם ינועו מתוך תחושה של לחבק את כל העולם.

גדי

מחשבות לעשות עם עצמכם משהו דוחפות אתכם לנסות דרכים אחרות ויצירתיות בתחום הרומנטי. למרות שאתם רוצים בקשרים טובים בתחום הקריירה, אינכם מצליחים שלא לעלות על העצבים של אחרים. הנשואים שבכם ומי שלא השתחררו מסימני השאלה בתחום הרומנטי, חייבים לחפש ייעוץ אישי לפתרון בעיותיהם. רשמו הוצאות והכנסות ואזנו בין השניים.

דלי

אתם לא מרוכזים והדמיון עלול להסיט אתכם. מומלץ למנוע סכסוך עם הממונים. פנו זמן כדי להתקשר לחברים טובים שעשו לכם בעבר הכי טוב. לאלה שנמצאים בקשר חדיש או מחודש זכרו: אל תיקחו את המפגש כמובן מאליו. תשקיעו מהסיבה הפשוטה שמפגש עלול להיות ראשית הפרידה. שאפו לחסוך ולהשקיע בנדל"ן מניב – זה תמיד טוב.

דגים

תהליכים הקשורים לעבודה ולזוגיות יקבלו ריענון. רגיעה ברוב שטחי החיים כתוצאה ממצבים כוכביים טובים. התרגשות לקראת חג הפסח המתקרב רותמת אתכם לסידורים ביחס אליו. למדתם להסתגל למצבים קשים ולשינויי אופי בין אנשים כי "עשרה אנשים = עשרה צבעים". יש בכם אנרגיות חדשות וטובות. כספים יגיעו בזמן הנכון.