הורוסקופ לימים 8-14 בדצמבר

צילום: pixabay
צילום: pixabay
כיצד משפיע השילוב של ימי חג והמצב במדינה על בני המזלות השונים?

טלה

על רקע החזרת חלק מהחטופים ולפני נר ראשון, צפויים אתם לפתיחה חיובית ולהזדמנות. הנושא הבירוקרטי מוסדי לא יהווה בעיה. כספים יגיעו אליכם. אתם מנצחים את המתנגדים בתחום הקריירה. סימן טוב בתחום המשפחה: מדובר בגישור זוגי בין פערים מנטליים ורומנטיים אשר עד כה חסמו ולא אפשרו לכם להצליח.

שור

המלחמה והחטופים בלבכם המתרגש, שואפים להתחלק במסרי המלחמה עם כל מי שרק תפגשו בדרככם. עקב כך תזכו למחמאות ולחיבה ו'על הדרך' תירקם ידידות חדשה ומחדשת אנרגיות. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום במקום הנוכחי. אתם מצפים לתשובה במישור הקשור לכספים ואולי גם לקריירה. כספים יגיעו ממקור מפתיע.

תאומים

במציאות המלחמה הקורעת אתכם משלוותכם, אתם מחפשים לעזור בכל מה שאתם יכולים ליקרים שלכם ולמדינה. מומלץ להתרחק מהבית ככל האפשר ושלא להעמיס יתר על המידה את זוועות המלחמה. השבוע תיראו טוב וגם תישמעו כך, אבל מצב הרוח יהיה ירוד. הצעות רומנטיות מצד בן/בת הזוג בטעם שלא חוויתם.

סרטן

המלחמה והחטופים השבים הביתה הם בלבכם המתרגש וזה לא זמן  טוב להימורים רגשיים קטנים, אלא לצאת מהפחדים מקשרים מחייבים. תוכניות מגירה בנוגע לכספים מבשילים והולכים. זה הזמן לסידורים הקשורים לבית, לשכנים, לבית ולילדים. החזרה של בן/בת המשפחה הביתה תשמח אתכם מאוד. הפתעה או מתנה לקראת יום שלישי הקרוב.

אריה

על רקע הלחימה המתחדשת ועצירת שיירות השבים אתם לחוצים נפשית ומתוחים. דחו לזמן מה את העיסוקים על מנת להתרווח בניחותא בבית או בחוץ. פשוט אל תבצעו משהו בכוח, כי בסופו של דבר הכול יסתדר לכם. אל תפחדו לחפש ייעוץ אישי בנוגע לאן לפנות בכמה תחומים חשובים.

בתולה

על רקע החזרת חלק מהחטופים וממש לפני נר ראשון של חג החנוכה, יגלו הפנויים שזה הזמן הרומנטי האופטימלי מבחינתם. למרות המלחמה בסוף השבוע, מומלץ לצאת מן הבית ולהתאוורר. געגועים לבן/בת משפחה שוב עולים בכם ואתם לא יודעים איך להתקרב. זה הזמן לבקש עצה דרך ייעוץ מחכמים, בעלי ניסיון ואנשי מקצוע בתחום.

מאזניים

המלחמה והחטופים השבים הביתה הם בלבכם המתרגש. אין לכם זמן להתנדב וזה עושה לכם נקיפות מצפון. השבוע אתם ממשיכים להיות מתוסכלים לגבי עתידכם האישי. כושר הריכוז במיטבו. התחום הרומנטי סודי ומעורפל – בעיקר בשל מעצורים רגשיים ידועים ומגבילים. מגיעות לכם זכויות, צאו לברר כמה והיכן הם נמצאים.

עקרב

במציאות המלחמה הקורעת אתכם משלוותכם, הרווקים שבכם טרודים בהקשר חו"ל ויעשו הכול על מנת להגשים את חלומם לנסוע. קשרים בתחומי הקריירה עדיין תקועים. מסתוריות סביב מה שאמרתם סוגרת עליכם על ידי גורמים עוינים. מסר ובווטסאפ או במייל יפחיד ותוך זמן קצר תבינו שהוא לא מיועד אליכם.  

קשת

על רקע החזרת חלק מהחטופים ולפני חג החנוכה ימים שמחים לפניכם. תחושו בלחץ הקשור לקיפאון במכירות. אל דאגה, זה יסתדר בסוף החודש הבא. רגעים יפים ומרגשים בחברת המשפחה והאחיינים. מישהו יחפש אתכם ויבין בסוף שהוא לא רוצה יותר. בן/בת הזוג נמשך/ת אליכם ואין לכם עניין.

גדי

השבוע אתם מלאים באנרגיות חיוביות ברוב התחומים. המגעים עם המעבידים יישאו פרי. העניינים והאינטרסים יקודמו. תזכו ליחס נפלא בתחומי הקריירה. בבית אתם מקבלים מנת אהבה שלא ידעתם כמותה. בשורה חיובית בתחום הבין- זוגי מחכה לכם מעבר לקו. זה הזמן לבקש עצה דרך ייעוץ מחכמים, בעלי ניסיון ואנשי מצקוע בתחום.

דלי

תנאים אסטרולוגיים יאפשרו לכם להחליט. אתם צפויים לשמחה בנוגע למערכות אישיות. שיתוף הפעולה מכיוון בן/בת הזוג יהיה פורה ומתוך כוונות גישור כנה. ייתכן גם שתעלו אל מדרגה חיובית נוספת. עזרה ממקור ידוע תסייע לכם לצאת מהמבוך התעסוקתי. טיפ:  לא קשה להיזהר מפיתויים, במיוחד אם הצצנו ונפגענו.

דגים

על רקע החזרת חלק מהחטופים וממש לפני נר ראשון של חג החנוכה, מצב קוסמי חיובי משרה עליכם שלווה שלא הייתה לכם מזמן. אנרגיות ממוזלות יעניקו לכם את העוצמה. ביחסים עם בני המין השני תסבלו מטוב הלב שגורם לכם לתת בלי חשבון ובלי שעון. חפשו ייעוץ לגבי הזוגיות.