הורוסקופ לימים 9-15 ביולי

איור: pixabay
איור: pixabay
בני איזה מזל מפגינים כוח עמידה איתן נוכח האויבים שלהם במקומות תעסוקה?

9-15.7

טלה

על רקע חדשות הקורונה המשתנים, אתם עובדים קשה לבצע שינוי מיוחד בעבודה או בקריירה. זהירות, אתם עשויים לפגוע באנשים מסוימים למרות שאתם מחושבים יותר. שימרו מעט מרחק מאהוביכם הנוכחיים. כספים מתעכבים אבל יגיעו בזמן הנכון וברגע האחרון. אתם מוזמנים להתנגד לגזירת גורל ודווקא לחפש קידום ועבודה. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לעכבות.

שור

אתם מסתגרים בגלל גודש מועקות שחלקן אינו מובן. שתפו את בן/ת זוג/תכם בהרגשה. אגב, רצוי שלא להקשיב לחברים שלא בקיאים בפרטים הקטנים שרק אתם יודעים אותם. בשטח הרומנטי: הכבדות בה אתם מתנהלים תרגיז את המצפים מכם ליוזמה ולנתינה, רק שנמאס לכם לתת ולתת נוכח האדישות. סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות.

תאומים 

אתם עומדים לחשוף את פרצופם האמתי של אנשים אותם חשבתם להכי נאמנים. בעבודה הנוכחית: אווירת ההמתנה לבאות תסתיים בכישלון חלק מהפרויקט בו לא נתנו לכם לקחת חלק. הממונים ינסו לעודד את רוחכם אך לשווא. אתם דוחים בדיקות בריאותיות מזה הרבה זמן. חפשו ייעוץ אישי על מנת להיחלץ מתקיעות רבת שנים.

סרטן

השגרה הרגילה והמוכרת כבר לא משפיעה עליכם לרעה. אתם בשאיפות להצליח לעודד את אלה שאתם אוהבים. טיפ השבוע: אם נתקלתם בבגידה באמונכם, צאו למקומות המועדפים מבחינתכם והקרובים למקום מגוריכם. זה הזמן להתרכז בטיפוח רעיון שיקום המשפחה והילדים. מומלץ לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית ומשם לעשייה.

אריה

לצעירים: נכון שנחלתם אכזבות מתחום הקריירה אך אל דאגה, שכן כעת אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה בצורה של הצעה מכיוון בלתי צפוי. הפעילו יוזמה אישית: אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהבטיח לכם הבטחות שמקורן בירח. לפנויים: זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים. הנשואים ייהנו מהזדמנות להשיח את מר ליבם.

בתולה

לאחרונה חגגתם, אבל כמעט אף אחד לא הבחין בכך שאתם עצובים ושאתם לא מראים זאת בפומבי. למרות זאת, דמות חביבה כלשהי תחלץ אתכם מהמצוקה הנפשית הזמנית אותה אתם עוברים. בעיות האהבה ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי טלפוני מקצועי שיחלץ אתכם מהטעויות המעגליות החוזרות על עצמן.

מאזניים

לבעלי עסקים: עננה אפורה מאיימת להפיל אתכם לעמקי הדיכאון, אך אתם לא יודעים שתקופה טובה יותר מחכה לכם מעבר לחודש הקרוב ושתימשך עד לעומק החגים. למועסקים: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם, אך מישהו יחלץ אתכם מתקיעות ארוכה ומחוסר סיפוק בתחום זה. בילוי ספונטאני ימלא אתכם באופטימיות.

עקרב

אתם חותרים אל מטרה כלשהי. משלוח או הודעה יגיעו. קריירה: הזמינו את המתנגדים לעמדתכם לשיחה. אתם מייעצים לאחרים, כולם נהנים מהאינטואיציות שלכם אבל לעצמכם אתם לא ממש יודעים לעזור והשבוע זה בא לידי ביטוי. עד שזה יקרה, התאמנו ב'אחד על אחד'. אתם מחכים לדעת אם יום ההולדת שלכם יזכיר למישהו משהו.

קשת

אתם יוצאים ממצב ירוד בבית ובעבודה. ההתנגשויות האישיות הבלתי נמנעות באות בזו אחר זו. היו פשרניים ופחות כעסנים לבל תמצו את מצב רוחכם הקרבי עד תום. מישהו ינסה להשכין שלום בית או כל שלום אחר הקשור אליכם. הפיצוי השבועי יופיע מצד משפחה וחברים. סוף שבוע בנוגע לאהבה ולציפיות מבן/בת הזוג.

גדי

הסתכלו השבוע על הצד הטוב של החיים שכן הוא בטווח של נשיקה אחת מהלב. לרווקים: נוכח האכזבה האחרונה תכננו את הצעד הרומנטי הבא בזהירות אבל בפתיחות רגשית. הגעגועים המוכרים לבן/בת משפחה שנפטר/ה תוקפים מחדש. טיפ: חכו בסבלנות, כי ישתלם לכם לחכות לאיתותים מצד בן/בת הזוג.

דלי

אתם מפגינים כוח עמידה איתן נוכח האויבים שלכם במקומות תעסוקה. אתם עצבניים ושמים את האינטרסים שלכם לפני כל עניין אחר. זהירות, הורידו גז, שכן אתם עשויים להסתבך במריבה עם מתחרה כלשהו בתחום הכלכלי עם סיכון להפסיד. הקפידו לתרום לאנשים אחרים כי זה עשוי לגרום לכם לסיפוק אישי. געגוע לאהוב/ה.

דגים

המישורים הרגשיים בעייתיים אבל הם לא הכי מדאיגים אתכם יותר מאשר נושא הקריירה. הפחדים בנושא העבודה יתקפו מחדש. כדאי לכם להירגע, שכן בימים שלישי ורביעי תתחילו לחוש טוב יותר. לפנויים: התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים. מי שלא מצא/ה זוגיות שנייה או שלישית, זה הזמן לפנות לייעוץ על מנת למוצאו.