הורוסקופ לימים 9-15 בספטמבר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל ייאבקו השבוע על 'משרת הזהב' שלהם?

טלה

מטען רגשי יקר ימצא את דרכו אל היעד. אכזבה מבן/בת הזוג בנוגע לילדים ולתשומת לב. התותחים יופנו למגזר העבודה והבריאות. זה הזמן לפעול בשיקול דעת בנוגע להשקעה. יש המאשימים אתכם שאתם מקפחים אותם באהבה, אבל לפני כן הם צריכים לדעת שהאוהב באמת נאהב באשר הוא אוהב ומחזיר לכם אהבה.

שור

הבית והמשפחה יהיו ציר הפעולה. מילים הנוגעות ללב יקדמו קשר שעליו אתם בונים. טיפ: כל אימת שמפרה היחיד את היחד יפרה גם היחד את היחיד. שמרו על מרחק רגשי מקשרים רופפים. אתם לא מסוגלים לנתק את הקשר שכובל אתכם ובנוסף גם לא נותן לכם להתנתק.

תאומים

מישהו שכח אתכם מאחור וזה מפריע לכם השבוע לתפקד, אבל אתם בעיני השמיים והאדם אתם לא מקופחים. אל תפסיקו לתת, כי מקבל הוא רק מי שיודע לתת – השאר רק לוקחים ולא מקבלים. זה הזמן למצוא את הדרך לעבודה חדשה. מי שרוצה את הדרך לאהבה, מוזמן לנסות את עולם האינטרנט והמחשב קצת יותר.

סרטן

השבוע עליכם לקחת בקלות דברים פוגעניים. דברו אמת והימנעו ממצב כמו שאתם לא מאמינים כבר לעצמכם – אחרת, איך אחרים יאמינו לכם? העדינות והביישנות תורמות בתחום שבינו לבינה. ייתכנו מגעים בתחום הקריירה. אל תינעלו מאחורי דעות קדומות שקשורות למחשב. חפשו את המזל הרומנטי שלכם תוך רצון להשתדלות ושל לקיחת עצמכם בידיים.

אריה

אתם מתחברים בנוגע ליחסים הקשורים לעבר. אתם רוצים לשנות את פני הדברים בנוגע לתעסוקה וליחסים שמתנהלים סביבה. אתם נתקלים לאחרונה באנשים האוגרים כעסים או חפצים והם לא יודעים שהאגירה היא אות מובהק לדלותו הרוחנית של האדם האוגר בחומר את שהוא חסר ברוח. טיפ חשוב בקשרים חדשים: עליכם לתת הזדמנות שנייה ושלישית. 

 בתולה

סוף השבוע יהיה כפייתי בכל מה שנוגע לאהבה. שימו לב: הזדמנות למצוא את מקום העבודה הראוי. יש לכם המון מה לומר בתחום האינטרנט והמחשב ואתם עושים זאת בהתלהבות הראויה. אתם מלאי עשייה ומרץ ולא פוחדים מגילכם, מפני שאתם ידועים שזיקנה אמתית אינה מכוערת ואינה עלובה כאשר הנשמה צעירה.

מאזניים

תחושו הקלה רבה ותשוב אליכם שמחת החיים הישנה. טיפ: העושר הגדול בחיים שלנו יהיה מושלם עם עזיבת נתיב החמדה. בשורה טובה שקשורה לאחד מילדיכם תמלא אתכם אופטימיות ואושר. זה הזמן למצוא את המשותף ולא את המפריד במערכות עבודה, משפחה ורומנטיקה. האהבה הישנה גורמת לכם כאב ראש. צלצלו לייעוץ.

עקרב

בני זוג ימתנו השבוע את הלוחמה. טיפ: נוסחת ההצלחה היא שתהיו קשים בלהבטיח ונוחים לקיים, הרבה יותר מאשר נוחים להבטיח וקשים לקיים. מי שלא מצא את עמק השווה בכל התחומים העסקיים, ימצא זאת השבוע. העייפות נעלמת ומחליפה את מקומה ליוזמה. אתם מצפים לתשובה בתחומי לימוד ותעסוקה. הפתעה חיובית מכיוון הילד/ה.

קשת

יש בכם רצון עז לשינוי בתחומי לימוד, תעסוקה ומגורים. בנקודה זו אזכיר שאנחנו מתחנכים ומתפתחים בעיקר כתוצאה מהתבוננותנו במורי הדרך הטובים שבחרנו. התקיעות במקום עוברת לשלב היוזמה. השבוע יושם דגש על התקדמות בעבודה. אתם מתמודדים על 'משרת הזהב' שלכם. הקדישו זמן לאלה שנשכחו ושעדיין לא מצאתם את המילים המפייסות הנכונות.

גדי

אתם במרדף  אחר מישורים חברתיים שייפתחו בפניכם רק אם תתמידו לחפש ולהשתדל. עליכם להעז ולמצוא דרך להסבה מקצועית או לדרוש את הפסקת הקיפוח – זכרו: לא באו ייסורים לאדם אלא כדי לעוררו. לאניני הטעם: אתם שואפים לאהבה ולשותפות העדיפות על פני אי שוויון ודומיננטיות של צד אחד שמשקיע/ה. אתם זקוקים לנופש ולמנוחה.

דלי

השבוע יסתיים בטוב אם תניחו לאויבים שלכם בעבודה שלא יודעים שמי שאינו מושל בשכלו אין ליבו ועתידו שלמים. לפנויים: גם אם במבט ראשון נראה לכם כי בן/בת הזוג החדשים אינם מתאימים, אל תסתכלו בקנקן, אלא במה שיש בתוכו. מישהו שמחפש אתכם ייתן לכם סימן לא מזוהה, אך היו בטוחים שהוא שם.

דגים

הצימאון לרומנטיקה ולאהבה אמתית קוראים לכם לחפש את בחיר/ת לבכם. ייתכנו גישושים רומנטיים מכיוונים שקשורים לעבר. החליטו לעשות את המקסימום בנוגע למבנה מגורים. הפתעה נעימה בנושא כספים. טיפ השבוע: תבחרו את הפשרנות מפני שאחרית כל קטטה – חרטה; ואחרית כל ענווה – שלום. התרחקו מהימורים במהלך הימים הקרובים. פנו לייעוץ.