הורוסקופ לימים 9-15 בפברואר

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני אלו מזלות יתבשרו בקרוב על קידום?

טלה

השבוע: צ'אנס בלחוות את סופה של תקופת החרדות. בתחום התעסוקתי טעיתם בלחשוב שהגיע הזמן לגבש הכרעה אם להישאר או לעזוב לתמיד. לפנויים וגם לנשואים: תיהנו מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל, הקשה והמרוחק. כספים יגידו לחשבונכם בזמן. צלצלו באומץ לייעוץ טלפוני בכל תחומי החיים.

שור

השבוע אתם מבינים שהשאיפה שלכם הייתה בלמצוא את המקום הנכון להניח בו את שלהבת התהילה והנתינה ולא לשרת את בן/בת הזוג בעיוורון מוחלט. לחרוצים: הבוסים יפרגנו לפועלכם ויבשרו על קידומכם הקרוב. המישור הרומנטי יוצא מתקיעות זמנית שנגרמה בעיקר בגלל הגעגוע לעבר. הפתעה חיובית או תזוזה במישור המשפטי. מישהו יתנצל באיחור.

תאומים

שבוע ספונטאני שיתבטא בימים טובים שכדאי לנצל. שחררו את חוסר האמון באחרים. תזוזה חיובית במישור הכלכלי תעורר בכם את התקווה אך הדרך עוד ארוכה לחזור אל מה שהייתם פעם בעבר. אתם מחכים עדיין לתשובה שמבחינתכם היא גורלית. שאלות ברומו של עולם עולות לכם על מסך המחשבה ומתייחסות לתחום הכלכלי והרגשי.

סרטן

שבוע של פעילות יתר המתודלק כתוצאה מגעגוע לרומנטיקה ולמה שהיה לכם בעבר. פתאום אתם תופסים שכדי לעלות ככוכבים בשמיים צריך לראות קודם את חשכת החיים ולשרוד אותה. אתם מחפשים רעיונות חדשים ופועלים במרץ רב לקבל את מבוקשכם. מכתב או מסר טלפוני יבשרו על קידום. התחום הרומנטי מעורפל כמו קוקטייל מרגריטה סמיך וחריף.

אריה

אתם מתעוררים למציאות שבה אתם רוצים לשוט על נהר האהבה, אך פתאום מתברר שהסתבכתם ונגררים ללא מעצורים אל מורד מפל האשליות. אתם מלאים באנרגיות חיוביות אך נתקלים בחומה של אי הבנה סביבכם. לפנויים: בשורה חיובית בתחום הבין זוגי. הנשואים יעמדו על שלהם. אתם מודים לאלוהים על כך שאתם מחזיקים בעבודתכם הנוכחית.

בתולה

התנצלות רומנטית תעזור לצאת מהמבוך. אתם מבינים שאולי אלוהים טעה כשברא אותנו עם מלחמות, אבל גם שעבודת הפוסט דוקטורט שלו הצליחה כשברא את החיות ובעיקר את אהבת הכלבים. בעבודה: מומלץ לברר מה מפריע לכם להתמודד מול מתנגדים ולהכין תוכנית היחלצות אלטרנטיבית. אתם מפנים את המבט הצידה ודוחים חיוכים מעורפלים מן העבר הרומנטי.

מאזניים

ימים טובים שכדאי לנצל טרם פורים הקרוב. געגועים למה שהיה בעבר הופכים לקוקטייל הנאה במציאות שפעם הייתה רק דמיון וגעגוע. פתאום אתם פוחדים שכל זה יסתיים. לאלה שנולדו בעשרת הימים האחרונים של מזל מאזניים: אתם נאלצים להתמודד עם מחסומים רומנטיים הבאים מהצד שכנגד. התקועים בקשר רומנטי מוזמנים להתקשר לייעוץ מקצועי.

עקרב

כספים חוזרים אליכם בדרך אחרת. הגעגוע לעבר נמשך ולכל מה שהיה לכם פעם – כלכלית ורגשית. הפנויים יחושו שהזמן הנוכחי לא מתאים להתחייב ולסגור על תאריכים ומועדים רומנטיים. ידידות חדשה תירקם במסגרת כלשהי. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום בתחום הקריירה. למחויבים ולנשואים: אתם ממשיכיך להיות מבולבלים במישור הרומנטי והמשפחתי.

קשת

אתם מתמודדים מוול המפריע/ה לכם להתקדם. אתם צריכים לגייס את כוח ההיגיון ופחות להיכנע לחולשת הלב. זה הזמן להביט בכישרונות האישיים שלכם, דבר שיוריד מכם חצי מן המרירות המכתיבה את מפלס האושר של חייכם. קבלו בהבנה את העכבות בתחום הרומנטי, אבל עשו השתדלות בכך שתלמדו יותר על מה תוקע אתכם בחיים.

גדי

הכספים שהגיעו נעלמו. עדיין יש לכם פחדים שקשורים למשפחת בן/בת הזוג ומרגישים חסומים וכלא מקבלים אהבה והערכה. זה הזמן לזכור שתמיד קיימת התקווה לשינוי בכל השטחים – רק שאתם צריכים לפתוח את סגור ליבכם באומץ ובלי פחד. הדרכים הטובות ביותר לפניכם והעבר כבר לא יחזור כך שאולי צריך להשתחרר ממנו לחלוטין.

דלי

עזבתם מקום עבודה טוב וחשבתם שתמצאו עבודה טובה יותר והתאכזבתם. כספים יגיעו בזמן. עיכובים ביחס לסידורים ולתשובות מלקוחות עסקיים וממוסדיים. לאלה שעבדו עם ילדים: זה הזמן להיות עצמאיים. זה גם הזמן לשיחה כנה אודות הכאב שלבלב. אם זה לא יעזור, זה לא יזיק. צלצלו לייעוץ מקצועי גם אם אתם לא מאמינים בכוכבים.

דגים

שבוע של בשורות טובות. תרגישו שמשהו עומד לקרות וייצא שזה נכון. מישהו יבטיח עזרה כספית או שיפעיל בעצמו את כשרונו למענכם. תחושו בבלבול מה לגבי בן/בת הזוג. לפנויים: אתם במצב של בלבול בהחלטות ביחס לבן/בת הזוג שאתם אוהבים ומכבדים תוך כדי שאתם בכלל לא יודעים במאת האחוזים על מהות הקשר ועל תכליתו.