הורוסקופ לימים 1-7 באפריל

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
לבני איזה מזל יש לבטים במישור התעסוקה ולמרות שיקבלו יחס טוב, עדיין לא יהיו מרוצים?

טלה

השבוע אתם נפגשים בצירוף מקרים קוסמי עם אדם מיוחד במינו. אתם מופתעים לגלות שהשד לא הכי נורא בשטח התעסוקה, שאתם רצויים ומוערכים ושיש עוד הפתעות נעימות בשטח החשוב הזה. פחדים הקשורים לבן/בת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור להעמקת התחושה שלא אוהבים אתכם, כמו בהתחלה. זה הזמן לספורט ולשחרור הנשמה שזקוקה לשחרור.

שור

משהו ימשוך אתכם להסתכן. אל תתנו למשהו הפתאומי הזה להוציא אתכם מגדרכם. אתם ממשיכים ומחפשים כוח ועוצמה בבית על ידי שמירת הכעסים הישנים. זה הזמן לשחרר כאב, כי הדבר מחבל בחיי המין ואהבה שלכם. אתם מגלים שבמקום שבו יש כוח רצון – יש דרך; וכשיש דרך – יש הגעה; וכשיש הגעה – זה יבשר שהגעתם אל היעד.

תאומים

באופייכם אתם קלילים יותר מדיי. השבוע אתם חייבים לשנות זאת ולא להראות מה שבליבכם לאחרים. אתם זקוקים לעידוד ופתאום מבינים שמילה טובה אחת מסוגלת לחמם שנים של קור וניכור כלפיכם. במישור התעסוקה אתם בלבטים. למרות שתקבלו יחס טוב, אתם עדיין לא תהיו מרוצים. הפתעה טובה מכיוון תחום הכספים. עסקו בספורט בריא.

סרטן

אתם נתפסים כמובנים מאליהם בקשרי זוגיות והשבוע זה בא לידי ביטוי בעוצמה. חפשו דרך שבה לא תהיו תלויים באף אחד ושתעשו בעצמכם מה שבדרך כלל אתם משאירים לאחרים לעשות למענכם. אל תגידו "זה בלתי אפשרי". תגידו "עדיין לא עשיתי את זה וננצח את כל המכשולים". חפשו את הפריצה הגדולה כעצמאים מכל הבחינות.

אריה

האריה שבכם מתעורר השבוע לעשייה בנושאים כלכליים ועסקיים. גישתכם הליברלית החופשית ובגובה העיניים תשפר את קשריכם מול מערכות יחסים חשובות. שוטו על פני החלום לאהוב ולהיות נאהבים, תנו למי הרגש לזרום בכם מחדש. אתם חושבים לצאת לטיול שתוכנן והתעכב המון זמן. זה הזמן לעסוק בספורט יעיל ואינטנסיבי. כספים יפתיעו לטובה.

בתולה

זה הזמן לשלוח קורות חיים. טיפ: אל תהיו כוחניים ומהירים מדיי לשפוט. הגיע הזמן למחוק את תפיסת החיים המיושנת שלא עוזרת לכם בכלום. טיפ: אכלו ושתו עם קרוביכם, כבדו את המשפחה, אבל עסקים תעשו רק עם אנשים זרים, לא איתם. אתם שוב טועים בקשר שידעתם מראש שהוא למטרות ידידות. כספים יגיעו בזמן הנכון.

מאזניים

בימים אלה תופתעו להיווכח שכולם מחייכים ומתגמלים אתכם. זוגיות: אתם לא שחקנים בתחום האהבה ולכן אתם נתפסים כתמימים וכטרף קל מאוד בעיני בן/בת הזוג. הגיע הזמן לשנות את דפוסי האופי הללו שבכם. טיפ: אם אתם לא יכולים לחיות יותר זמן, בין אם אתם מבוגרים או מכל סיבה אחרת – חיו את חייכם לעומקם.

עקרב

טרדות היום והשעה ייעלמו מדרככם. לפנויים מצפה שבוע קצת מבולבל מבחינה רומנטית. חפשו את עצמכם בדרך של יציאה מן הבית לעיתים יותר קרובות. מצד שני, התנזרו מכול גישה פוגענית ונקמנית על חשבון בן/בת הזוג שבבית. נכון שכלב רע לעולם אינו מת מרעב, אבל אתם בני אדם ויש לכם מצפון שמתעורר לאחר מכן. טפחו את היופי החיצוני ואת תחושת האושר הפנימי.

קשת

אתם תקועים במחויבות שמונעת מכם לצאת ולנצל את הפוטנציאל. זה הזמן לשפר/לשנות מקום מגורים. פערי תפיסת העולם בנושא הזוגיות מביאים אתכם למצב שבו בן/בת הזוג לא מבין/ה את הצרכים והצפיות שלכם מהקשר. אתם חייבים לשנות גישה. פנו לייעוץ אישי מקצועי. במסגרת הנישואין אתם חשים שאין לכם שותף/ה לרעיונות ההתייעלות שאותם אתם מציעים.

גדי

לנשואים: שמרו על מצב הרוח. זה הזמן לצאת ולהיות בקשר עם חברים ועם מקורות אנרגיה רוחניים. הקריירה תקועה אבל אתם לוקחים פסק זמן מהדאגות. אתם ידועים כחכמים וככאלה שיודעים מלא דברים על החיים, אבל למרות שאתם יודעים אלף דברים, שאלו את האדם הבודד שיודע דבר אחד בלבד. עסקו בספורט. ההליכה הרגלית תעשה לכם טוב לגב ולרגליים.

דלי

לפנויים: אתם נתקפים השבוע בעצבנות יתר בשל ניסיונות כושלים להחזיר לכם את הקשרים הרומנטיים שהיו לכם בעבר. לא להתייאש – אתם מסוגלים להצליח. טיפ: אם אתם יכולים ללכת, אתם יכולים לרקוד; אם אתם יכולים לדבר, אתם יכולים גם לשיר. צלצול חשוב מהמשפחה יחזיר לכם את הצבע לפנים. זה הזמן לחפש באינטרנט אהבה ומקצוע.

דגים.

בתחום הזוגיות: השבוע יהיה כדאי לכם להמשיך ולהקשיב לעצות המקצועיות שקיבלתם מגורמים חשובים במשפחה. במחילה מכבודכם – לעולם אל תלכו ותקבלו החלטות שטותיות., כי זה כמו להשתין נגד הרוח וזה תמיד יחזור אליכם. המשיכו לחתור לעבר הגשמת נושא הזוגיות ולעבר הבראתו. לפנויים רגשית: שביב של תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש ימריץ שוב את האדרנלין הנשכח.