הורוסקופ לימים 18-24 ביוני

מתוך: pixabay
מתוך: pixabay
בני איזה מזל יהיו השבוע קצת יותר בעלי אמונה שהדברים ישתנו בחייהם?

טלה

ציפייה להצעות חדשות בתחומים הבאים: עבודה, עזרה, רומנטיקה ומידידים ישנים וחדשים. רטרו כוכב מרקורי עומד להסתיים בקרוב. למרות שאני צופה עליית מדרגה בתחום הרומנטי, קחו בחשבון את חכמת הניסיון שצברתם בתחום זה. זה הזמן לצאת משגרת החיים. ענייני ירושות או כספים המגיעים לכם יתחילו לזוז לטובה. התקרבו לצד הרוחני ולכישרונות שקיבלתם במתנה.

שור

אתם רוצים להתקדם ולקבל סוג של הכרה ואולי גם קביעות. רטרו כוכב מרקורי פחות מפריע ולמעשה עומד להסתיים בסוף השבוע הקרוב. הורידו ציפיות כרגע להצלחה מסחררת במישורי עבודה. בקרוב תודו לשמיים על שאתם חוזרים למסלול בתחום המקצועי. ההתחלות בתחום הרומנטי מחכות לכם, רק קצת יוזמה. זה הזמן לצלצל לייעוץ מקצועי ממוקד מטרה.

תאומים

אתם מחפשים את עצמכם בין שברי העבר וההווה. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי. רטרו כוכב מרקורי מסתיים ממש בקרוב ופחות יקשה בנושא 'הבנת הנקרא' מול בן/ת הזוג. רחמים עצמיים תחושה סתמית על שלא הולך לכם בחיים. סימני השאלה מכיווני תעסוקה עדיין מוציאים אתכם לפעמים מדעתכם. הצעה רומנטית מביכה ובלתי צפויה.

סרטן

ניצלתם מפיטורין לא מזמן. המצב ימשיך או יחזור להיות טוב, אך שימו לב לעמידה בלוחות זמנים. מי שלא מצא עבודה הולמת, ייתכן שיגיע אליה קרוב יותר. בבית ובזוגיות אתם עדיין נותנים יותר מאשר אתם מקבלים מאחרים. נושא המגורים עדיין מעסיק את סביבתכם. זה הזמן להתייעץ עם אנשים שהוכיחו את עצמם.

אריה

יש לכם מלא דברים לעשות למען עצמכם וכתחליף דואגים לבני המשפחה. הרגשת געגוע למישהו חשוב. אתם רגישים לשמועות הקשורות אליכם. רטרו כוכב מרקורי פחות יקשה. אתם כועסים כאשר לא מבינים את עמדתכם. נושאי חברות ישנה עולים בזיכרונכם. נשואים הרוצים לשפר יחסים צריכים לדעת איך עושים זאת. הרוצים שלא להיתקע בתחום הזוגיות מוזמנים לשיחה מקצועית.

בתולה

רגעים מרגשים בקרב בני המשפחה גם דרך אמצעים אלקטרוניים. זה הזמן להתחיל לתכנן חיפוש עבודה חדשה וללחוץ על קידום, אסור לכם לוותר. הפתעות חיוביות ביחס ללימודים ולגבי עזרה הקשורה לכך. מוסדות וענייני זכויות או ירושות פחות יקשו עליכם את החיים. אתם מתחילים יותר לחייך בנוגע לילד/ים. החלפה או תיקון של מכשירים חשמליים.

מאזניים

השבוע אתם קצת יותר בעלי אמונה שהדברים ישתנו בחייכם. גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה, לתשובה או להחלטה. אל תחכו יתר על המידה שכן אתם עלולים לפספס הזדמנויות. הסביבה הקרובה לא עומדת מאחורי עמדתכם הרגשית בתחום הזוגיות או בתוכניות שלכם. געגועים לעבר מחזירים אתכם להאמין בימי האתמול.

עקרב

אמצע השבוע יחזיר את החיוך. זה הזמן לטפל בכספים, מוסדות ארגונים וזכויות. לא יהיה קל. אתם מאוד כואבים את הריחוק מהחבר/ה אליה במשך נקשרתם שנים. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות אך יאבדו את דרכם. הבטיחו את מקומכם בייעוץ אישי מקצועי בנושאים הרגשיים על מנת לפתור בעיות ישנות וחדשות.

קשת

רטרו כוכב מרקורי מתמוסס לאט, ייעלם לקראת סוף השבוע הבא ופחות יקשה בנושא ההחלטות לאן לפנות. אתם יותר רגועים ולא כועסים על כל דבר הקשור לכבודכם האישי. זה בסדר לשוחח עם חברים אך לא לספר הכול. לפנויים: דברו בנועם ובנחת, זה עשוי לצמצם את החיכוכים בתחום הרומנטי ותזכו ליותר.

גדי

השבוע אתם קצת פחות רגישים למה שאחרים יגידו. יותר מחייכים. טיפ השבוע: בכל מצב אל תחשבו רק עם הלב. מומלץ לחשוב גם  עם הראש. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי נתקלים בחוסר האמונה שלכם מהתחום הזה. בריאות אחד מבני המשפחה עומדת על הפרק. בנושאי תעסוקה תרגישו שאתם מנוצלים וכשוקלים לעזוב.

דלי

אתם מבולבלים בנוגע לתחום הבין זוגי. אתם מבקשים תשובות ברורות בנושאים הכואבים. אתם מנסים להשלים עם משהו שאיבדתם. עייפות מצטברת מגבילה את הרצון והיכולת לבלות ולחוות את הרגעים השמחים שבחיים. שמחה חדשה מתקרבת לחייכם בצעדים גדולים. הוסיפו זמן איכות לילדים ולחינוכם השוטף. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לצד הרגשי והתעסוקתי.

דגים

אתם פועלים יותר בסבלנות כלפי נושאים רגשיים. אתם סובלים מחוסר תחושת סיפוק בחיים וחשים שהחיים עוברים לכם מול העיניים מבלי שתרגישו את ההנאות ככל האחרים. הפגינו את עוצמת העשייה בנוגע לשלום בית, בקרב חברים ובני משפחה. אתם קולטים מסרים דרך ערוצים רוחניים. אתם מרגישים בהשגחה מלמעלה ומאמינים בסיוע אנרגטי.