החמרה במצב הקורונה ביישוב

איור: pixabay
איור: pixabay
נכון להבוקר, מספר החולים הפעילים במבשרת עומד על חמישה. היום יפעל מתחם חיסונים מיוחד למבוטחי כל קופות החולים

במשך קרוב לחודשיים עמד מספר חולי הקורונה במבשרת ציון על אפס. עם ההחמרה בממצב ברחבי הארץ, הגיעה התחלואה גם אלינו ובשבוע שעבר התגלה מקרה ראשון. המצב החמיר בשבוע האחרון ועל פי עדכון שמסר אמש ראש המועצה, נכון לאתמול בבוקר (שלישי) עלה מספר החולים ביישוב לחמישה ומספר המבודדים ל-112.

היום, רביעי ה-7.7.21, יתקיים מתחם חיסונים לבני נוער, בגילאי 12 ומעלה, באולם מפעל הפיס – לכלל מבוטחי קופות החולים, בין השעות 16:30-20:30. ניתן להגיע ללא הפניה וללא תור.

ראש המועצה יורם שמעון: "על מנת לשמור על תחלואה נמוכה, על בריאות התושבים, וכן על מנת שלא יוטלו על מבשרת ציון הגבלות בהמשך – כולנו נדרשים בשלב זה להגביר את ההקפדה על הנחיות משרד הבריאות. אנחנו עדיין בנקודת הזמן בה אפשר לחזור להיות בתחלואה אפסית – זה תלוי רק בנו! אני קורא לכל אחת ואחד מכם להקפיד ממ"ש: מסיכות, מרחק, שמירה על היגיינה. בהזדמנות זו אני קורא לכל מי שלא התחסן – בני נוער ומבוגרים כאחד, עשו זאת בהקדם! זכרו, כולנו רקמה אנושית אחת. רק יחד ננצח את הקורונה".

בני ה-12 ומעלה מתבקשים להגיע בליווי הורים (עם ת.ז + ספח) או עם אישור חתום ע"י ההורים (מצורף להודעה זו) + צילום ת.ז וספח, מצורף להודעה זו ומופיע באופן מונגש באתר:
http://www.m-zion.org.il/SystemFiles/vaccines-m-zion-1.pdf

בנוסף ישנם מתחמי חיסון של קופות החולים ביישוב, כמצורף בהמשך להודעה זו וכן מופיע באופן מונגש באתר:
http://www.m-zion.org.il/SystemFiles/Vaccines_teen%20%20new%20255×332.pdf