הכירו את ה'בוט': 'דובי דובאי'

צילום מסך מתוך סרטון
צילום מסך מתוך סרטון
מבית קפה רובוטי ועד לגלידה מחלב נאקות: כך הפך הווטסאפ למדריך הטיולים של הפודיז בדובאי

סצנת האוכל ברחבי העולם הופכת למגוונת ולעשירה יותר כאשר פודיז תרים אחר החוויה הקולינארית החדשה, זו שתפתיע גם את מי שחשב שטעם כבר הכול. כאשר בשנה האחרונה התחילו חובבי האוכל הישראלים לגלות את דובאי – אחת הערים בעלות ההיצע הקולינרי הרחב ביותר שנע בין מסורת לחדשנות, בין אוכל רחוב לגורמה ובין מזרח למערב.

אחת החוויות שתופסת לאחרונה הרבה תשומת לב בעולם היא בית קפה רובוטי – בו תוכלו לקבל משקאות קרים או חמים שהוכנו ויוגשו לכם ללא יד אדם – על ידי רובוטים בלבד. אלה מצטרפים למסעדות צמחוניות, מסעדות מישלן או ערביות אותנטיות.  

המידע על הסצנה הקולינרית הבולטת בעיר מרוכז בפיתוח ישראלי חדש שמונגש לקהל הישראלי דרך מדריך טיולים חינמי ב-whatsapp, המאפשר לקבל את כל המידע הרלוונטי בצורת שיחה קלילה וחברית בעברית.

מדובר על 'בוט' ידידותי למשתמש – 'דובי' שמו, שלא דורש התקנה של אפליקציה חדשה, מתבסס על נתונים מחיפושים ברשת של אלפי ישראלים. דובי יודע לתת תשובות 24/7 לכל השאלות הרלוונטיות לחובבי האוכל בעיר: החל מאוכל כשר, מסעדות הודיות, סיניות, מסעדות בשרים, סושי ועוד ומתאים אותן לפי המיקום הגיאוגרפי והנתונים בזמן אמת, כמו גם לשאלות הקודמות וההעדפות של כל משתמש.

לצפייה: https://bit.ly/RoboCafe-Dubai.

לינק ישיר לבוט: http://wa.me/972586000102.

כתובת האתר: www.dubaidubi.com.