הממתק של שנות ה-80 חוזר

צילום: מקסימדיה
צילום: מקסימדיה
שערות סבתא גרסת 2022: בהדפסת תלת ממד, בצבעים ובעשרות צורות שונות * גרסת הייטק של הממתק הנוסטלגי הגיע לישראל

ללא מגע יד אדם, בטעם תות, ענבים, וניל או מלון ובעשרות צורות שונות לבחירה. קבלו את 'צמר הגפן המתוק' – ממתק הילדות הנוסטלגי בגרסת 2022. במקום רוכל ביריד, תכין לכם את המנה מכונה חכמה שפועלת באוטומציה מלאה. במקום ענן ורוד או לבן תקבלו דגמי פרחים, לבבות או קשת בענן.

אז איך אתם מעדיפים את צמר הגפן המתוק שלכם? כמה תשלמו עבור גרסת ההייטק של הממתק הנוסטלגי? ובכלל, כמה זמן תחכו בתור עבור הזדמנות ליהנות ממתק הילדות הנוסטלגי? עבור צרכנים במרכזי קניות בתאילנד וברוסיה, התשובה הייתה לעיתים דקות ארוכות, כאשר התור מול מכונת Sweet Art להדפסת עיצוב אישי של צמר גפן מתוק הגיע למאות מטרים. כולם ביקשו לחזות בתהליך היצירה המרתק ולקבל בסופו ממתק מוכר בטעמים ובמראה חדשים לחלוטין. כעת נוחתת המכונה גם בישראל ומושקת במספר נקודות ברחבי הארץ.

מאחורי ההצלחה הבינלאומית עומדים שלושה יזמים ישראלים אשר מבטיחים שגל ה-Sweet Art רק בתחילתו. "עד סוף שנת 2022 יוצבו 2,000 מכונות ברחבי העולם, 130 מתוכן בישראל", מספר צביקה רבין, אחד היזמים. החברה חתמה עד כה עם 12 חברות בינלאומיות נוספות על חוזי זיכיון להפעלה במדינות נוספות.

כחלק מפיילוט ראשוני של Sweet Art בישראל, הוצבו בשלב ראשון מכונות חכמות במספר קניונים בולטים ברחבי הארץ ובהםG  כפר-סבא, קניון רחובות, קניון הזהב בראשון לציון, סינמה סיטי ראשון לציון, ביג פאשן אשדוד, בילו סנטר, שבעת הכוכבים בהרצליה ועוד.

למידע נוסף באינסטגרם: Sweetart.israel.