המספרה חוזרת לשגרה

על המספרה של כפיר ואריאל בקניון 'הראל'

כפיר ואריאל מנהלים את המספרה בקניון הראל כבר 11 שנים ולא פעם השתתפו במבצע תרומת שיער לחולות סרטן שלא רוצות לוותר על המראה הטבעי והאנושי שלהן.

כדי להבין אישה צריך יותר מעוד כישרון של להחזיק מספריים. צריך להיכנס לעולם שלם שיש בו לב עדין, רכות ואהבה ליופי ועם זאת להבין את דרכה של כל אישה – מי זו הקשוחה והחזקה ומי זו הסגורה שאינה יודעת לתאר מה היא רוצה.

11 שנים והם עומדים באתגר בהצלחה. כפיר ואריאל זכו בקהל לקוחות קבוע ואוהד מושבע לאקט המדויק שיידע להחמיא בול למבנה הפנים שמחייך לעצמו במראה.

זה המקום לציין, כי מדובר בשני אחים מוכשרים ואינטליגנטים שלמדו את המקצוע בלונדון באקדמיות של Tony & guy וב-‏Sassoon academy.

גם במהלך השנה הם מקפידים לטוס ללונדון ולפריז ולהשתתף שם בהשתלמויות עדכניות; התמחות בתספורות, תהליכי כימיה וצבע וכל סוגי ההחלקות בדגש על חומרים איכותיים וידידותיים בלבד.

כאשר תיכנסו למספרה תרגישו ישר אווירה ייחודית ונינוחה בשירות אישי, תוך דגש ברור על עמידה בזמנים ללא המתנות וללא עומס מיותר במספרה.

מן המספרה נמסר: "הקו המקצועי אשר מנחה אותנו הוא קבלת תוצאה מאוד טבעית וקלילה באופן בו השיער נצבע, נגזר ומעוצב וזאת רק לאחר אבחון מעמיק של סוג השיער ובריאותו. הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא שהתוצאה בכל תהליך שייעשה תהיה איכותית ויפה גם כאשר לקוחה מגיעה הביתה ולא תלויה בעיצוב השיער שנעשה במספרה".

בשנת הקורונה המספרה הייתה פתוחה רק כארבעה חודשים לסירוגין ונפתחה באיחור בשל המיקום במבנה סגור. העובדה שהם צלחו את השנה הזו מדברת בעד עצמה והם שם, מחכים לכן כדי להמשיך לספק לכן את המראה הטרנדי והעכשווי. 

שעות הפעילות: ראשון, שלישי-חמישי – 19:30-9:30; שני – 14:00-9:30; שישי וערבי חג – 14:30-9:00.

טלפון: 025336601.